Twoja Dolina - etap II

Mieszkania z widokiem na zieleń i wodę

Mieszkania na sprzedaż ul. Pułaskiego, oferowane bezpośrednio przez JHM DEVELOPMENT S.A.

Katowice, Zespół Dzielnic Śródmiejskich, ul. Pułaskiego 17
Twoja Dolina - etap II

12 zdjęć

Twoja Dolina - etap II
Twoja Dolina - etap II
Twoja Dolina - etap II
Twoja Dolina - etap II

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Twoja Dolina - etap II dostępnych jest 6 ofert

 • Lista
 • Rzuty
Pokoje
Powierzchnia
Cena
Filtruj listę
Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
II.D.2.82
3
64,47 m²
2
I.A.0.143U
3
61,09 m²
Parter
394 038 zł
II.A.1.10
4
70,82 m²
1
II.A.0.5
4
70,82 m²
Parter
II.A.2.15
4
70,82 m²
2
II.A.4.25
4
70,82 m²
4

Promocje

 • Promocja

  Zamieszkaj w dolinie 3 stawów!

  Gotowe mieszkania już od 6 900 zł/ m2.

Opis Inwestycji

Twoja Dolina - etap II logo

Osiedle Twoja Dolina to nowa inwestycja zlokalizowana w najpiękniejszej części Katowic – Dolinie Trzech Stawów przy ul. Pułaskiego. Położenie na skraju kompleksu parkowo-leśnego w niewielkiej odległości od centrum miasta to jedna z największych zalet tej inwestycji.

Osiedle Twoja Dolina docelowo będzie stanowiło kompleks nowoczesnych budynków w zróżnicowanej zabudowie od 7 do 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem (+1 kondygnacja podziemna). Dzięki temu zabiegowi uda się uzyskać doskonałe doświetlenie mieszkań oraz malownicze widoki na park, las, stawy i panoramę miasta. Wysoka jakość wykończenia budynków i nowoczesny design tworzą unikalny projekt odpowiedni dla najbardziej wymagających klientów.

Odpowiednio zaprojektowana infrastruktura wewnętrzna oraz wydzielona strefa rekreacyjna w postaci placu zabaw i alejek spacerowych zapewnia kameralny klimat osiedla. Codzienne funkcjonowanie rodzinom z dziećmi oraz osobom niepełnosprawnym ułatwiają podjazdy dla wózków, szerokie korytarze i przejścia, cichobieżne windy oraz przestronne tarasy i balkony. Do dyspozycji mieszkańców przygotowano również komórki lokatorskie. Hale garażowe znajdujące się pod budynkami minimalizują ruch na terenie Osiedla. W ofercie sprzedaży znajdują się miejsca postojowe dla samochodów: pojedyncze, podwójne – rodzinne oraz na urządzeniach typu parklift. W trosce o spokój i bezpieczeństwo mieszkańców teren Osiedla został ogrodzony.

Inwestycja Twoja Dolina - etap II znajduje się w Zespole Dzielnic Śródmiejskich, ul. Pułaskiego 17 (1.7 km od centrum Katowic), została zrealizowana przez JHM DEVELOPMENT S.A.

Inwestycja Twoja Dolina - etap II została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 116 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Twoja Dolina - etap II w sprzedaży jest 6 nowych mieszkań o powierzchni od 61 do 71 metrów kwadratowych.

Dostępne są mieszkania:

 • 3-pokojowe o powierzchni od 61 do 64 m2 (2 mieszkania)
 • 4-pokojowe o powierzchni 71 m2 (4 mieszkania)

Dla przyszłych mieszkańców JHM DEVELOPMENT S.A. przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne (14 miejsc)
 • miejsca postojowe podziemne (162 miejsca)

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 116 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski

Dach

płaski, pokrycie z dwóch warstw papy termozgrzewalnej

Stolarka okienna

PCV ze szkleniem ciepłochronnym o współczynniku przenikania ciepła Ug = 1,1W/m2K, okna wyposażone w nawiewniki; skrzydła okien uchylno-rozwiernych wyposażone w mechanizm stopniowania uchyłu, w oknach balkonowych – zatrzask balkonowy z zewnętrznym uchwytem, dla każdego skrzydła okiennego – min. jeden zaczep antywyważeniowy.

Balkony

Balkony – żelbetowe, monolityczne, wylewane razem ze stropami, płyta grubości 15 lub 20cm.

Posadzka

Posadzki z płytek gres w pomieszczeniach wspólnych, korytarzach i klatkach schodowych. Posadzki w pomieszczeniach mieszkalnych - pomieszczenia w standardzie developerskim przygotowane do zainstalowania płytek ceramicznych, gresowych, paneli drewnianych lub wykładzin dywanowych zgodnie z preferencjami przyszłych nabywców – podłoża pod posadzki stanowi zbrojona szlichta cementowa grubości 5cm, dylatowana obwodowo.

Ściany

Ściany zewnętrzne i wewnętrzne – usztywniające w kondygnacji garażu żelbetowe, monolityczne, grubości 25-35cm; pozostałe ściany wypełniające – murowane z bloczków silikatowych lub ceramicznych grubości 24cm.

Instalacje

Instalacje wewnętrzne: Sanitarne: - instalacja wodna - instalacja ciepłej wody użytkowej - instalacja kanalizacji sanitarnej - instalacja kanalizacji deszczowej - instalacja grzewcza (ogrzewanie z miejskiej sieci ciepłowniczej - własny węzeł cieplny) - wentylacja mechaniczna wywiewna Elektryczne i odgromowe: Niskoprądowe: - instalacja domofonowa - instalacja RTV - instalacja teleinformatyczna - instalacje przeciwpożarowe

Rodzaj własności:
odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:
balkon.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne (14 miejsc).
 • miejsca postojowe podziemne (162 miejsca).
Udogodnienia:
plac zabaw, teren ogrodzony, usługi w budynku
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park, las, staw

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:
aktualnie dostępnych jest 6 mieszkań w tym 1 lokal typu apartament.
Powierzchnie mieszkań:
od 61 do 71 m².
Liczba pokoi:
dostępne są mieszkania 3, 4-pokojowe.
Ceny mieszkań:
Opis płatności:
informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:
informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:
otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy.
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

W bezpośrednim sąsiedztwie Osiedla oprócz boisk, niezliczonych ścieżek pieszych oraz rowerowych będzie można skorzystać z przystani wodnej, boisk sportowych czy kortów tenisowych. Bezpieczna i spokojna okolica, liczne szkoły, sklepy oraz punkty usługowe zapewnią wygodę przyszłym mieszkańcom.

Katowice to miasto w województwie Śląskim o powierzchni 164 km kw i liczbie mieszkańców 320 tys. Zabudowa miasta to głównie powojenne bloki i typowe dla Śląska zabytkowe kamienice. Katowice dzielą się na dzielnice, pogrupowane w zespoły dzielnic: północny, śródmiejski, południowy, wschodni i zachodni. Miasto jest wojewódzkim centrum medycznym, z 18-toma szpitalami, w tym Centralnym Szpitalem Klinicznym im. Kornela Gibińskiego, Szpitalem Klinicznym im. Andrzeja Mieleckiego, Uniwersyteckim Centrum Okulistyki i Onkologii, Szpitalem Klinicznym nr 6 czy Górnośląskim Centrum Zdrowia Dziecka. Działają tu też liczne uniwersytety, takie jak Akademia Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki, Akademia Sztuk Pięknych czy wydziały Politechniki Śląskiej.

Komunikacja

W Katowicach działa stacja kolejowa Katowice Główne (jedna z największych w Polsce), na której zatrzymują się wszystkie pociągi dalekobieżne, a także kilka mniejszych stacji kolejowych. Lotnisko Katowice-Pyrzowice znajduje się w odległości ok. 10 km od granic dzielnicy. Przez miasto biegnie autostrada A4, trasa E20, która zaczyna się we Francji, trasa E462 Polska-Czechy i trasa E75 kończąca bieg w Grecji. Po mieście kursują tramwaje i autobusy.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Twoja Dolina - etap II?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Twoja Dolina - etap II mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 360 metrów od inwestycji Twoja Dolina - etap II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Zawodzie Paderewskiego.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Twoja Dolina - etap II znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Twoja Dolina - etap II znajdują się się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Szkoła Zen Reiki w Polsce w odległości 410 m, X Liceum Ogólnokształcące im. I.J.Paderewskiego w Katowicach w odległości 490 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Twoja Dolina - etap II składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 200 m znajduje się Biedronka, w odległości 340 m znajduje się Groszek, w odległości 360 m znajduje się abc.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Twoja Dolina - etap II w odległości 420 m znajduje się Boisko, w odległości 440 m znajduje się Boisko, w odległości 440 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 31.03.2016
Data aktualizacji: 27.07.2021
Twoja Dolina - etap II logo

Łukasz Birlet

OPIEKUN INWESTYCJI

Strona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

ul. Pułaskiego 19/39 (parter), 40-276 Katowice

Godziny otwarcia biura sprzedaży:

 • Wtorek: 09:00 - 17:00
 • Środa: 09:00 - 17:00
 • Czwartek: 09:00 - 17:00
 • Piątek: 09:00 - 17:00
 • Sobota: 09:00 - 15:00

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: