Osiedle Twoja Dolina

Oferta archiwalna

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez JHM DEVELOPMENT S.A.

Katowice, Zespół Dzielnic Śródmiejskich, ul. Pułaskiego 15

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Osiedle Twoja Dolina

6 zdjęć

Osiedle Twoja Dolina
Osiedle Twoja Dolina
Osiedle Twoja Dolina
Osiedle Twoja Dolina

Najbliższe inwestycje

 • Sokolska 30 Towers

  ATAL S.A.

 • Jesionowa Apartaments

  City Living Polska Development Sp. z o.o.

 • Słoneczne Tarasy

  Mota-Engil Real Estate Management Sp. z o.o.

Opis Inwestycji

Na sprzedaż lokal handlowo-usługowy zlokalizowany na parterze budynku należącego do Osiedla Twoja Dolina. Lokal posiada najemcę (JHM DEVELOPMENT S.A.) z gwarantowanym najmem do 31.12.2020 roku z możliwością przedłużenia. Miesięczny najem w kwocie 1 812,04 zł brutto. Lokal posiada dużą witrynę, położony jest na nowym osiedlu mieszkaniowym, które się rozbudowuje. Lokal w pełni wykończony (m.in. płytki na podłodze, gładzie gipsowe na ścianach). W składa lokalu wchodzi:

· część typu open space

· zaplecze socjalne (kuchnia) wraz z meblami i lodówką

· WC (toaleta, umywalka, lustro).

Inwestycja Osiedle Twoja Dolina znajduje się w Zespole Dzielnic Śródmiejskich, ul. Pułaskiego 15 (1.7 km od centrum Katowic), została zrealizowana przez dewelopera JHM DEVELOPMENT S.A..

Inwestycja Osiedle Twoja Dolina została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 116 nowych lokali użytkowych znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych, posiada 7 kondygnacji naziemnych oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Twoja Dolina pozostało na sprzedaż 0 lokali użytkowych o powierzchni 37 metrów kwadratowych.

Deweloper JHM DEVELOPMENT S.A. przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne
 • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 2 budynków.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba lokali:
cała inwestycja składa się z 116 lokali użytkowych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
plac zabaw, teren ogrodzony, usługi w budynku
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park, las, staw

Lokalizacja inwestycji

W bezpośrednim sąsiedztwie Osiedla oprócz boisk, niezliczonych ścieżek pieszych oraz rowerowych będzie można skorzystać z przystani wodnej, boisk sportowych czy kortów tenisowych. Bezpieczna i spokojna okolica, liczne szkoły, sklepy oraz punkty usługowe zapewnią wygodę przyszłym mieszkańcom.

Katowice to miasto w województwie Śląskim o powierzchni 164 km kw i liczbie mieszkańców 320 tys. Zabudowa miasta to głównie powojenne bloki i typowe dla Śląska zabytkowe kamienice. Katowice dzielą się na dzielnice, pogrupowane w zespoły dzielnic: północny, śródmiejski, południowy, wschodni i zachodni. Miasto jest wojewódzkim centrum medycznym, z 18-toma szpitalami, w tym Centralnym Szpitalem Klinicznym im. Kornela Gibińskiego, Szpitalem Klinicznym im. Andrzeja Mieleckiego, Uniwersyteckim Centrum Okulistyki i Onkologii, Szpitalem Klinicznym nr 6 czy Górnośląskim Centrum Zdrowia Dziecka. Działają tu też liczne uniwersytety, takie jak Akademia Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki, Akademia Sztuk Pięknych czy wydziały Politechniki Śląskiej.

Komunikacja

W Katowicach działa stacja kolejowa Katowice Główne (jedna z największych w Polsce), na której zatrzymują się wszystkie pociągi dalekobieżne, a także kilka mniejszych stacji kolejowych. Lotnisko Katowice-Pyrzowice znajduje się w odległości ok. 10 km od granic dzielnicy. Przez miasto biegnie autostrada A4, trasa E20, która zaczyna się we Francji, trasa E462 Polska-Czechy i trasa E75 kończąca bieg w Grecji. Po mieście kursują tramwaje i autobusy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Twoja Dolina mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 350 metrów od inwestycji Osiedle Twoja Dolina znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Zawodzie Paderewskiego.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Twoja Dolina znajdują się się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Szkoła Zen Reiki w Polsce w odległości 410 m, X Liceum Ogólnokształcące im. I.J.Paderewskiego w Katowicach w odległości 480 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Twoja Dolina składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 200 m znajduje się Biedronka, w odległości 330 m znajduje się Groszek, w odległości 360 m znajduje się abc.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Twoja Dolina w odległości 410 m znajduje się Boisko, w odległości 430 m znajduje się Boisko, w odległości 430 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 24.06.2019
Data aktualizacji: 04.06.2020

Artykuły powiązane:

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: