Szaserów 23

Kamienica Szaserów 23

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezInwestycje Edward Krasowski

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 600 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Beskidzka 15(0.2 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Praga-Południe, Gocławek, ul. Beskidzka 15 (7.3 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 9 500 brutto/m2
  Beskidzka 15
  Termin oddania: 3 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 15
  Powierzchnia: 42 - 63 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  Beskidzka 15
 • Koprzywiańska(0.6 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Praga-Południe, Gocławek, ul. Koprzywiańska (7.4 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 8 790/m2
  Koprzywiańska
  Termin oddania: 2 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 12
  Powierzchnia: 42 - 85 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  Dla inwestora 5 ofert
  Grupa Inwest
 • Kamienica Grochowska(0.6 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Praga-Południe, Gocławek, ul. Grochowska 75/77 (6.8 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 8 100/m2
  Kamienica Grochowska
  Termin oddania: 3 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 35
  Powierzchnia: 59 - 91 m2
  Liczba pokoi: 3 - 5
  P.H.U."KONSTANS"- K. Król

Opis Inwestycji

Kamienica przy ulicy Szaserów 23 w Warszawie to nowa inwestycja o kameralnym charakterze. W budynku zaplanowano tylko 8 mieszkań od jedno do czteropokojowych o powierzchni od 25 do 91 m2 oraz dostępny od ulicy lokal usługowy.Obiekt jest dobrze osadzony w tkance miejskiej poprzez bliskość infrastruktury w postaci szkół, sklepów oraz galerii handlowych, a także doskonałe połączenie z centrum miasta poprzez ulicę Grochowską, „Trasę Siekierkowską” i kilka linii autobusowych dających możliwość dojazdu do centrum oraz stacji metra.Lokalizacja w spokojnej części ulicy Szaserów. W bliskiej odległości (4 minuty spacerem) znajduje się duży park im. płk. Jana Szypowskiego „Leśnika” z przyległymi boiskami, kortami tenisowymi, placami zabaw i krytym basenem. Przy ulicy Szaserów przystanki autobusowe i sklepy.Do mieszkania na parterze przynależeć będzie ogród o powierzchni około 85 m2. Do mieszkania z obszernym tarasem, zajmującego całą najwyższą kondygnację, będzie można dostać się windą wjeżdżającą bezpośrednio do apartamentu.

Inwestycja Szaserów 23 znajduje się na Gocławku, ul. Szaserów 23 (7.3 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera Inwestycje Edward Krasowski.

Inwestycja Szaserów 23 jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 8 nowych mieszkań w tym 1 lokal typu apartament, znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Szaserów 23 pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 57 do 93 metrów kwadratowych w cenie od 9 800 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Inwestycje Edward Krasowski przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 8 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 268 do 275 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: usługi w budynku.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park.

Lokalizacja inwestycji Szaserów 23

Przynależąca do prawobrzeżnej części Warszawy dzielnica Praga-Południe to obszar, na którym tętni miejskie życie, a dominacja zabudowy mieszkaniowo-przemysłowej związana jest z dużą ilością i znaczną gęstością zaludnienia. Kształt architektoniczny dzielnicy wyznaczają modernistyczne założenia z XX w., jednakże zabudowa jest zróżnicowana. Skaryszew, Kamionek i Grochów to tereny przemysłowe, na których znajdują się m.in. Państwowe Zakłady Optyczne oraz fabryki: E. Wedla, Siemensa czy Radwaru. Na Grochowie wciąż powstają nowoczesne biurowce i apartamentowce, zaś Saska Kępa – osiedle willowe. Najważniejszy ośrodkiem kultury jest Teatr Powszechny, natomiast obiektem sportowym – Stadion Narodowy. Na pejzaż przyrodniczy składają się parki, w tym jeden z najpiękniejszych w Europie – Park Skaryszewski oraz rezerwat Olszynka Grochowska. Praga-Południe połączona jest z centrum miasta za pomocą 3 mostów: Siekierkowskim, Łazienkowskiego i Poniatowskiego.

Komunikacja

Transport z Pragi Południe na drugi brzeg Wisły umożliwiają mosty: Siekierkowski, Łazienkowski i Poniatowskiego, a najważniejszą arterią dzielnicy jest ul. Grochowska. Funkcjonuje tutaj komunikacja miejska: autobusy, tramwaje oraz Szybka Kolej Miejska, a w planach jest budowa II linii metra.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Szaserów 23 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 80 metrów od inwestycji Szaserów 23 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Podolska 01.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Szaserów 23 znajdują się się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Niepubliczny punkt przedszkolny MIŚ USZATEK w odległości 250 m, Ognisko Pracy Pozaszkolnej Nr 1 ''Jordanek'' w odległości 260 m, Szkoła Podstawowa nr 215 w odległości 270 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Szaserów 23 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 240 m znajduje się Santorini, w odległości 330 m znajduje się Fresh Market, w odległości 410 m znajduje się Sklep z warzywami.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Szaserów 23 w odległości 230 m znajduje się Boisko, w odległości 260 m znajduje się Boisko, w odległości 260 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 11.03.2020

Data aktualizacji: 27.07.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie