Mieszkanie na sprzedaż 2 pokoje o powierzchni 71,6 m² - numer D.3.5

Oferta archiwalna

Gdańsk, Śródmieście, ul. Stara Stocznia 8-14

Nieruchomość została sprzedana

Zobacz pozostałe mieszkania w inwestycji Brabank lub inne propozycje w Śródmieściu

Brabank

20 zdjęć

Brabank
konkurs - wygraj 100000zł na dobry start

Najbliższe inwestycje

 • DOKI Living
  3 kw. 2025

  % Promocje

  Zainspirowani światowymi przykładami rewitalizacji i wszechstronnego rozwoju obszarów portowych nadajemy funkcję miejską gdańskim terenom postoczniowym. Euro Styl jest jednym z pierwszych deweloperów, który będzie odpowiadał za rozwój Młodego Miasta. Firma tchnie w zakątki stoczni ducha nowoczesności, nie zapominając jednocześnie o historycznych korzeniach tych unikatowych terenów. DOKI to

  DOKI Living

  ul. ks. Jerzego Popiełuszki , Śródmieście, Gdańsk(1.1 km od centrum)
  Euro Styl S.A.
 • Murapol Portovo
  3 kw. 2024

  % Promocje

  Murapol Portovo jest położone w północno-wschodniej części Śródmieścia, u zbiegu Opływu Motławy i uchodzącej do morza Martwej Wisły. Malowniczy krajobraz okolicy przywodzi na myśl łodzie i statki przybijające do portu po pełnej zmagań żegludze na Zatoce Gdańskiej. W rzeczywistości w sąsiedztwie inwestycji nie brakuje kołyszących się wśród szuwarów i na przystaniach łódek, kutrów oraz stateczków.

  Murapol Portovo

  ul. Mostek , Śródmieście, Gdańsk(1.9 km od centrum)
  Murapol S.A.
 • Scala
  gotowe
  Scala to zupełnie nowy wymiar inwestycji. Zamiast stanu deweloperskiego lokale wykończone są w Modelu M – podwyższonym standardzie Moderny, gotowym do zamieszkania. Oferowane apartamenty są wykończone w podwyższonym standardzie. Oznacza to, że w momencie odbioru apartament będzie miał wygładzone i pomalowane ściany, ułożone podłogi, zamontowane drzwi, wykonaną łazienkę i kuchnię. To skrócenie

  Scala

  ul. Łąkowa 60 , Śródmieście, Gdańsk(1.4 km od centrum)
  Moderna Holding

Termin oddania

Gotowe

Ilość pokoi

2 pokoje

Metraż

71,6 m²

Piętro

2 piętro

Powierzchnie dodatkowe

Balkon

Kuchnia

otwarta kuchnia

Wysokość pomieszczeń

od 290 do 303 cm wysokości

Ilość poziomów

1 poziom

Oznaczenie oferty

D.3.5

Budynek i otoczenie

Miejsca postojowe

dostępne są:
 • miejsca postojowe podziemne

Komórki lokatorskie

dostępne: Na poziomie hali garażowej

Standard wykończenia

standard deweloperski

Realizacja inwestycji

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2023 roku

Udogodnienia

ochrona całodobowa, plac zabaw, pomieszczenie rekreacyjne, monitoring, internet, klub fitness, przystosowane dla niepełnosprawnych, recepcja, sauna, TV kablowa, usługi w budynku, winda, videodomofon, sala fitness, patio / dziedziniec

Przyroda

w okolicy inwestycji znajduje się rzeka

Charakterystyka energetyczna nieruchomości

 • Jednostkowa wielkość emisji CO2 (E CO2): ECO2= 0 t CO2/(m2 * rok)
 • Wskaźnik rocznego zapotrzebowania na energię końcową (EK): EK= 0 kWh/(m2 * rok)
 • Wskaźnik rocznego zapotrzebowania na nieodnawialną energię pierwotną (EP): EP= 0 kWh/(m2 * rok)
 • Wskaźnik rocznego zapotrzebowania na energię użytkową (EU): EU= 0 kWh/(m2 * rok)

Rezerwacja i finanse

Rodzaj własności

Odrębna własność z własnością gruntu

Wysokość czynszu

informacja u dewelopera

Warunki rezerwacji

Informacja u dewelopera

Zabezpieczenie środków

Informacja u dewelopera

Lokalizacja inwestycji

Stacja kolejowa - Gdańsk Główny - 1080 m

Przystanek Tramwajowy - 730 m

Przystanek Autobusowy - 282 m

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

8 placówek medycznych, 43 placówki edukacyjne, 254 kawiarnie i restauracje, 63 sklepy, 39 obiektów sportowych, 24 place zabaw

Przeczytaj więcej o lokalizacji

Brabank Apartamenty położone są na Starym Mieście, przy ulicy Stara Stocznia/ Wałowa, naprzeciwko Muzeum II Wojny Światowej. Zlokalizowane w historycznym sercu Gdańska nad samym brzegiem wody, u zbiegu Motławy i Kanału Raduni, przy najatrakcyjniejszym turystycznie bulwarze spacerowym Gdańska. Blisko najatrakcyjniejszych miejsc Gdańska. W pobliżu wszystkiego co niezbędne. - 18 min. pieszo do SKM Gdańsk Główny - 17 min. pieszo na tramwaj - 10 min. pieszo do Centrum Kultury Św. Jana - 12 min. pieszo do Hali Targowej - 15 min. pieszo na ul. Długą - 3 min. pieszo do Muzeum II Wojny Światowej - 10 min. samochodem do Galerii Forum Gdańsk - 10 min. samochodem do Urzędu Miasta w Gdańsku - 5 min. samochodem do biurowca Tryton - 17 min. samochodem do centrum biurowego Alchemia i Olivia Bussines Center - 17 min. samochodem na Uniwersytet Gdański - 12 min. samochodem GUMed - 13 min. samochodem na Politechnikę Gdańską - 20 min. samochodem na plażę w Brzeźnia/ Stogach - 25 min. samochodem do Obwodnicy Trójmiasta/ Autostrada A1 - 10 min. samochodem na 7kę/ wylot na Warszawę

Gdańsk Śródmieście to dzielnica o powierzchni 5,6 km kw położona pomiędzy dzielnicami Aniołki, Młyniska, Przeróbka, Chełm, Orunia, Olszynka, granicząca od północy z rzeką Martwa Wisła. Mieszka tu 30 tys. mieszkańców a na zabudowę składają się w większości zabytkowe kamienice, odrestaurowana starówka i nowoczesne budynki. Z zachodu na wschód dzielnicę przedziela Al. Armii Krajowej a z północy na południe – droga E77 a także rzeka Motława. Znajduje się tu wiele najważniejszych dla Gdańska zabytków, takich jak Muzeum Narodowe, Fontanna Neptuna, Brama Wyżynna, Bazylika Mariacka czy Filharmonia Bałtycka. Na terenie dzielnicy działa m.in. szpital Copernicus i apteka całodobowa, można tu znaleźć również Stadion im. Zbigniewa Podleckiego, Urząd Miejski w Gdańsku czy Centrum Sztuki Współczesnej Łaźnia. O edukację dbają położone tu szkoły, takie jak Gdańska Wyższa Szkoła Humanistyczna, Wyższa Szkoła Bankowa czy Szkoła Wyższa Ateneum. Komunikację zapewnia położona na zachodzie dzielnicy stacja Gdańsk Główny i dworzec PKS.

Opis oferty

Nowe 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 71,6 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Brabank w Śródmieściu, ul. Stara Stocznia 8-14 (1.1 km od centrum Gdańska).

Inwestycja jest realizowana przez Invest Komfort Spółka Akcyjna Sp.K.

Cała inwestycja składa się z 10 budynków wielorodzinnych, w których łącznie znajduje się 388 nowych mieszkań.

Na sprzedaż pozostaje 9 ofert o powierzchni od 43 do 113 m².

W budynkach jest 7 kondygnacji naziemnych oraz 1 kondygnacja podziemna.

Inwestycja Brabank została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2023 roku.

Nowe mieszkanie o oznaczeniu D.3.5 znajduje się na 2 piętrze i jest 1-poziomowe. Pomieszczenia mają od 290 do 303 centymetrów wysokości. W mieszkaniu znajdują się 2 pokoje.

Dla przyszłych mieszkańców Invest Komfort Spółka Akcyjna Sp.K. przewidział miejsca postojowe podziemne.

Dzięki temu przyszli właściciele nie będą musieli poszukiwać wolnej przestrzeni parkingowej. Dodatkowo, miejsce postojowe w garażu podziemnym zabezpiecza przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

Opis Inwestycji

Tereny zielone

11 parków w okolicy

Pow. dodatkowe

Balkon

Brabank to wyjątkowej klasy format współczesnej architektury, płynnie łączący szacunek do historii z architektonicznym kunsztem. Pierwszy etap był wielokrotnie doceniany i nagradzany w polskich oraz międzynarodowych konkursach: „Best Residential Development Poland” w konkursie „International Property Awards”, Najciekawsza inwestycja mieszkaniowa 2016 w plebiscycie Trojmiasto.pl, Budowa Roku 2016 oraz Nagroda Prezydenta Miasta Gdańska dla najlepszej gdańskiej realizacji architektonicznej 2016-2017.

Brabank Apartamenty znajdują się w sąsiedztwie zabytkowej części Gdańska, w samym sercu metropolii. Nazwa inwestycji wywodzi się od słowa ‘bragebank’ — nazwy urządzenia do remontowania statków, co stanowi nawiązanie do historii nadmorskiego miasta i lokalnych zakładów szkutniczych, które funkcjonowały w tym miejscu przed wiekami. W przeszłości industrialne, stoczniowo-portowe nabrzeże dziś przyjęło zupełnie nową funkcję. Zapoczątkowana przez Invest Komfort rewitalizacja przestrzeni połączona z budową nowej inwestycji znacznie wydłużyły trakt spacerowy wzdłuż Motławy. W lokalach usługowych na parterze powstały m.in. cenione restauracje, przytulne kawiarnie i pracownie artystów. Brabank to obecnie miejsce kultury i sztuki, a dla wielu ulubiony punkt spotkań, gdzie unikalna atmosfera Gdańska jest obecna na każdym kroku.

Zabudowa tego oryginalnego kompleksu mieszkalno-usługowego bazuje na prostych formach architektury industrialnej. Geometryczny, modernistyczny detal podkreśla formę budynku i stanowi tło dla przestrzeni, która te budynki tworzy. Architektura Brabanku to doskonały przykład porozumienia innowacyjnych rozwiązań z językiem pierwowzoru potężnego, hanzeatyckiego miasta. Wielopłaszczyznowe odniesienie do historii to efekt współpracy inwestora z architektami z renomowanego Studia Kwadrat. Projekt bazuje na prostych formach architektury industrialnej, a geometryczny, modernistyczny detal podkreśla strukturę budynków. Historycznego sznytu nadają mu szlachetne materiały oraz kolorystyka, odnoszące się wprost do palety barw kojarzonej ze stoczniową tradycją miasta.

We wnętrzach ciepłe kolory drewna i mosiądzu zostały przełamane elegancką bielą marmuru. Ściany zdobią grafiki i zdjęcia, nawiązujące do klimatu tego miejsca. Mimo lokalizacji inwestycji w ścisłym centrum, twórcy projektu z powodzeniem przełamali stereotyp „betonowania przestrzeni”. Pierwsze piętro zostało zaaranżowane na zielone, całoroczne patio z prywatnymi ogródkami, ścieżkami spacerowymi i miejscami odpoczynku na świeżym powietrzu.

Jak przystało na inwestycje premium, Brabank oferuje swoim mieszkańcom długą listę udogodnień. Wśród nich można wymienić: bogato wyposażoną strefę fitness z salą do jogi i masażu oraz saunami suchą i parową, salę klubową z bilardem, która stanowi idealne miejsce do spotkań z przyjaciółmi i rodziną, a także bibliotekę i strefę do coworkingu, gdzie można w spokoju popracować lub zorganizować wideokonferencję.

Obcowanie z kulturą wpisane jest w ideę Brabanku. Osiedle zaprasza artystów i ich dzieła. Stąd tylko kilka kroków dzieli mieszkańców od pobliskiej Filharmonii Bałtyckiej, Gdańskiej Galerii Miejskiej, Muzeum II Wojny Światowej, Teatrów Wybrzeże i Szekspirowskiego, wystaw i wydarzeń w Zbrojowni Sztuki na gdańskiej ASP i licznych galerii sztuki.

Aktualnie w ofercie znajduje się II etap inwestycji, który jest już gotowy do odbioru oraz III etap z terminem odbioru planowanym na III kwartał 2023r.

Cała inwestycja składa się z 141 mieszkań w 1 etapie, 137 – w 2 etapie oraz 110 w 3 etapie.

Brabank łączy w sobie elementy, które nie tylko budują znakomitą przestrzeń do codziennego życia, ale też tworzą rozpoznawalny punkt na mapie miasta. Mimo prestiżowej lokalizacji w ścisłym centrum, to projekt będący przeciwieństwem zamkniętej enklawy. Brabank jest miejscem otwartym, wciąż rozwijającym się, które chłonie energię z miasta, wpisując się w jego kontekst i historię.

Mieszkanie znajduje się w inwestycji Brabank, w której znajdują się w sprzedaży jeszcze 2 podobne nowe mieszkania.

Invest Komfort Spółka Akcyjna Sp.K. logo

W sprzedaży 41 nieruchomości w 5 inwestycjach

4 nagrody i wyróżnienia

Zrealizował i zakończył sprzedaż w 19 inwestycjach

Data publikacji: 19.01.2021
Data aktualizacji: 28.02.2024

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: