Dębowe Tarasy

Oferta archiwalna

Katowice, Zespół Dzielnic Północnych, ul. J. Baildona

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 611 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Dębowe Tarasy

22 zdjęcia

Dębowe Tarasy
Dębowe Tarasy
Dębowe Tarasy
Dębowe Tarasy

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • ochrona całodobowa
  • monitoring
  • teren ogrodzony
  • winda
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2012 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2014 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych.

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają od 6 do 12 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 317 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne .
  • miejsca postojowe podziemne .

Przyroda:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

Dębowe Tarasy nawiązują do nowoczesnej, wielkomiejskiej elegancji. Jej znakiem szczególnym są budynki o charakterystycznej, kaskadowej architekturze, oraz bardzo widne mieszkania (naturalne światło). Budynki zdobi harmonijny mariaż naturalnych, ciepłych i chłodnych elementów wykończenia.Charakterystyczne elementy to:- indywidualne sterowniki ciepła w mieszkaniach- ceramiczne wykończenia powierzchni wspólnych- szybkie windy- otwieranie drzwi i bram wejściowych z pomocą pilota i kart dostępu.W ramach III Etapu inwestycji Dębowe Tarasy powstał 11-piętrowy budynek C3 – 218 mieszkań oraz dwa 5-piętrowe budynki A5 i A6, łącznie 100 mieszkań.W poprzednich dwóch etapach inwestycji wybudowaliśmy 509 mieszkań, z których wszystkie zostały sprzedane. Dębowe Tarasy – to nowe osiedle mieszkaniowe, które powstało przy ul. Johna Baildona w Katowicach w pobliżu Silesia Park i wielofunkcyjnego miejskiego centrum Silesia City Center. Zaletą projektu jest lokalizacja w centrum Katowic, w bezpośrednim sąsiedztwie głównych arterii komunikacyjnych Śląska. To idealne miejsce zarówno dla osób szukających aktywnego sposobu wypoczynku, jak i tych, których cieszą uroki nowoczesnego miasta. Wielkomiejska infrastruktura centrum Katowic, zarazem spokój i otaczająca zieleń, czynią Dębowe Tarasy jedyną w swoim rodzaju ofertę na rynku nowych nieruchomości w Katowicach.

Inwestycja Dębowe Tarasy znajduje się w Zespole Dzielnic Północnych, ul. J. Baildona (1.7 km od centrum Katowic), została zrealizowana przez Immofinanz Group.

Inwestycja Dębowe Tarasy została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2014 roku.

Cały projekt składa się z 317 nowych mieszkań znajdujących się w 3 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają od 6 do 12 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Dębowe Tarasy nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Immofinanz Group przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Katowice to miasto w województwie Śląskim o powierzchni 164 km kw i liczbie mieszkańców 320 tys. Zabudowa miasta to głównie powojenne bloki i typowe dla Śląska zabytkowe kamienice. Katowice dzielą się na dzielnice, pogrupowane w zespoły dzielnic: północny, śródmiejski, południowy, wschodni i zachodni. Miasto jest wojewódzkim centrum medycznym, z 18-toma szpitalami, w tym Centralnym Szpitalem Klinicznym im. Kornela Gibińskiego, Szpitalem Klinicznym im. Andrzeja Mieleckiego, Uniwersyteckim Centrum Okulistyki i Onkologii, Szpitalem Klinicznym nr 6 czy Górnośląskim Centrum Zdrowia Dziecka. Działają tu też liczne uniwersytety, takie jak Akademia Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki, Akademia Sztuk Pięknych czy wydziały Politechniki Śląskiej.

Komunikacja

W Katowicach działa stacja kolejowa Katowice Główne (jedna z największych w Polsce), na której zatrzymują się wszystkie pociągi dalekobieżne, a także kilka mniejszych stacji kolejowych. Lotnisko Katowice-Pyrzowice znajduje się w odległości ok. 10 km od granic dzielnicy. Przez miasto biegnie autostrada A4, trasa E20, która zaczyna się we Francji, trasa E462 Polska-Czechy i trasa E75 kończąca bieg w Grecji. Po mieście kursują tramwaje i autobusy.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Dębowe Tarasy?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Dębowe Tarasy mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 480 metrów od inwestycji Dębowe Tarasy znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Dąb Silesia City Center.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Dębowe Tarasy znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Dębowe Tarasy znajdują się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Niepubliczny Punkt Przedszkolny AKADEMIA MALUCHA w odległości 60 m, Miejskie Przedszkole nr 27 im. Plastusia i Tosi w Katowicach w odległości 360 m, Przedszkole Niepubliczne Ciuciubabka w odległości 370 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Dębowe Tarasy składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 200 m znajduje się Aldi.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Dębowe Tarasy w odległości 330 m znajduje się Calypso Fitness, w odległości 410 m znajduje się Boisko, w odległości 460 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 04.06.2012
Data aktualizacji: 24.11.2017

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu w Zespole Dzielnic Północnych

Oferty w Zespole Dzielnic Północnych

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: