Park Morena Gdynia

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Ledóchowskiego, oferowane bezpośrednio przez House Invest

Gdynia, Obłuże, ul. Ledóchowskiego 6

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 70 ofert w najbliższej okolicy!

Park Morena Gdynia

12 zdjęć

Park Morena Gdynia
Park Morena Gdynia
Park Morena Gdynia
Park Morena Gdynia

Najbliższe inwestycje

 • Osiedle Beauforta

  Osiedle Beauforta

  Euro Styl S.A.

  Mieszkanie Pogórze, pucki
  ul. Kościuszki
  0.2 km od Gdyni
  • Oddanie: gotowe
  • Metraż: 43-63 m2
  • Mieszkań: 6
  • Pokoje: 2-3
 • Rezydencja Kino Marynarz

  Rezydencja Kino Marynarz

  Kino Marynarz Sp. z o.o.

  Mieszkanie Obłuże, Gdynia
  ul. Bosmańska 127
  3.8 km od centrum
  • Oddanie: gotowe
  • Metraż: 67-86 m2
  • Mieszkań: 2
  • Pokoje: 3-5
 • Signum
  od: 7 200 zł/m2

  Signum

  Targo S.A.

  Mieszkanie Pogórze, Gdynia
  ul. Żelazna
  5.8 km od centrum
  • Oddanie: gotowe
  • Metraż: 65 m2
  • Mieszkań: 1
  • Pokoje: 3

Opis Inwestycji

Park Morena Gdynia w Gdyni Obłużu to inwestycja wybudowana z myślą o komforcie klienta, który ceni sobie jakość wykonania w rozsądnej cenie, bliskość rozbudowanej infrastruktury gospodarczej, funkcjonalność oraz bezpieczeństwo.

Nieruchomość powstaje od samego początku z myślą o mieszkańcach. Elegancki i nowoczesny budynek położony w malowniczej części Gdyni to wymarzone miejsce dla osób ceniących komfort wynikający z połączenia zielonej okolicy z bardzo dogodnym dostępem do rozbudowanej infrastruktury oraz centrum miasta. Atutem jest również bliskość placówek edukacyjnych, sklepów oraz centrów handlowych.

Tuż obok naszej inwestycji znajduję się Stawek na Obłużu, skwer im. Ireny Kwiatkowskiej oraz duży plac zabaw dla dzieci.

W bliskiej odległości znajdują się przystanki komunikacji miejskiej.

Budynek zawiera 55 lokali mieszkalnych o powierzchni od 44m2 do 82 m2 oraz jeden lokal usługowy do 100m2.

Do lokali na poziomie garażu przynależą komórki lokatorskie o powierzchni od 2,17m2 do 8,04m2. Ponadto do dyspozycji właścicieli pozostają miejsca postojowe na parkingu zewnętrznym 31 oraz 56 miejsc w garażu podziemnym w tym 5 miejsc dla osób niepełnosprawnych i 6 miejsc na motocykl. Cichobieżne windy zjeżdżają z każdego piętra do poziomy garażu. Dla przyszłych mieszkańców deweloper House Invest przewidział również możliwość korzystania z placu zabaw zlokalizowanego na patio inwestycji.

Aktualnie w inwestycji Park Morena Gdynia pozostało na sprzedaż 10 mieszkań.

Inwestycja Park Morena Gdynia znajduje się na Obłużu, ul. Ledóchowskiego 6 (5.2 km od centrum Gdyni), została zrealizowana przez House Invest.

Inwestycja Park Morena Gdynia została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 55 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 4 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Park Morena Gdynia nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców House Invest przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne (36 miejsc)
 • miejsca postojowe podziemne (50 miejsc)

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2018 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada od 4 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 55 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne (36 miejsc).
 • miejsca postojowe podziemne (50 miejsc).
Udogodnienia:
plac zabaw, teren ogrodzony, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, usługi w budynku, winda, patio / dziedziniec
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Obłuże to niewielka (3,5 km kw) dzielnica Gdyni zamieszkana przez ok. 20 tys. mieszkańców. Graniczy z dzielnicami Babie Doły, Oksywie, Pogórze i jest położona na północy miasta. Na zabudowę dzielnicy składają się bloki mieszkalne i niskie domki jednorodzinne, mieści się tu też najwyższy budynek mieszkalny Gdyni – 11-piętrowy blok przy ul. Krawieckiej. Przez Obłuże biegnie trasa im. E. Kwiatkowskiego, która jest częścią drogi krajowej S6. Funkcjonują tu również autobusy miejskie; planowane jest też przywrócenie do działania istniejącej linii kolejowej. Najbliższe szkoły wyższe znajdują się w odległości 500 metrów od granic dzielnicy. Największą atrakcją Obłuża jest międzynarodowy festiwal muzyczny Open Air, który corocznie odbywa się na sąsiadującym z dzielnicą lotnisku Babie Doły. Blisko stąd również do największych gdyńskich atrakcji, takich jak Muzeum-Statek Dar Pomorza czy Gdyńskie Muzeum Motoryzacji.

Komunikacja

Główną ulicą Obłuża jest trasa im. E. Kwiatkowskiego, wchodząca w skład drogi krajowej S6. Po dzielnicy kursują też autobusy miejskie, planowane jest również uruchomienie nieczynnej linii kolejowej. Port Lotniczy im. Lecha Wałęsy znajduje się w odległości ok. 35 km. od Obłuża.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Park Morena Gdynia?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Park Morena Gdynia mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 210 metrów od inwestycji Park Morena Gdynia znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Stare Obłuże.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Park Morena Gdynia znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Park Morena Gdynia znajduje się się 5 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Nr 1 w odległości 240 m, Przedszkole Specjalne w odległości 240 m, Specjalna Szkoła Podstawowa Nr 50 z klasami gimnazjalnymi w odległości 240 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Park Morena Gdynia jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Lekarz w odległości 70 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Park Morena Gdynia składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 30 m znajduje się Żabka, w odległości 90 m znajduje się Biedronka, w odległości 280 m znajduje się Bożena.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Park Morena Gdynia w odległości 140 m znajduje się Boisko, w odległości 150 m znajduje się Siłownia plenerowa, w odległości 170 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 26.04.2017
Data aktualizacji: 01.05.2018

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: