Bytkowska Park

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Bytkowska, oferowane bezpośrednio przez

Grupa Wawel Service

Katowice, Zespół Dzielnic Północnych, ul. Bytkowska

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 1085 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Bytkowska ParkBytkowska Park

5 zdjęć

Bytkowska Park
Bytkowska Park
Bytkowska Park
Bytkowska Park

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

  • las

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2019 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 4 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 242 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne (150 miejsc)
  • miejsca postojowe podziemne (103 miejsca)

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, las

Opis inwestycji

Najnowsza inwestycja Wawel Service tym razem powstanie w stolicy województwa śląskiego. Krakowski deweloper z ponad 20 letnią historią postanowił wykorzystać zgromadzone doświadczenie podczas tworzenia wyjątkowego „Osiedla Bytkowska Park”. Spokojne osiedle domów wielorodzinnych wyróżniać się będzie niskimi kosztami eksploatacji, z których słyną inwestycje Wawel Service. Kompleks budynków zostanie zbudowany w zielonej części Katowic, przy zbiegu ulic Bytkowskiej i Telewizyjnej, bezpośrednio przy wejściu do Parku Śląskiego.

Inwestycja będzie się składać z czterech budynków mieszkalnych („A”, „B” „C” i „D”). Na powierzchni ok. 12 000 m2 łącznie znajdzie się 242 lokali mieszkalnych. W budynku „A” przewidziano 65 mieszkań oraz 1 lokal usługowy. Lokali 2-pokojowych znajdzie się tam 38, zaś 3-pokojowych 27. Z kolei w budynkach „B” C i D będzie po 40 mieszkań

Budynki zaprojektowano z punktami usługowymi na parterze, infrastrukturą techniczną i drogową. Poza funkcją mieszkalną przewidziane są również funkcje pomocnicze takie jak: garaże podziemne z 103 miejscami parkingowymi oraz pomieszczenia techniczne i gospodarcze. W granicach terenu inwestycji projektuje się 150 naziemnych miejsc postojowych. Partery segmentów A, B, C i D budynku dostępne są z chodnika bez barier architektonicznych dla osób niepełnosprawnych. Garaż podziemny oraz wszystkie kondygnacje skomunikowane są windami osobowymi dostosowanymi do transportu osób niepełnosprawnych.

Inwestycja Bytkowska Park znajduje się w Zespole Dzielnic Północnych, ul. Bytkowska (3.5 km od centrum Katowic), została zrealizowana przez Grupa Wawel Service.

Inwestycja Bytkowska Park została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 242 nowych mieszkań znajdujących się w 4 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Bytkowska Park nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Grupa Wawel Service przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne (150 miejsc)
  • miejsca postojowe podziemne (103 miejsca)

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

W najbliższym sąsiedztwie znajduje się wejście do Parku Śląskiego oraz Lasek Bytkowski. Liczne atrakcje położone w pobliżu (Ogród Zoologiczny, Planetarium, dom kultury „Józefinka”) dają nieograniczone możliwości aktywnego spędzania czasu, także z dziećmi.

Inwestycja jest położona 2,5 km od drogi krajowej 79, co zapewni mieszkańcom szybkie połączenie z całą aglomeracją górnośląską oraz bezproblemowy dojazd do Krakowa.

Bytkowska Park to najlepsze miejsce dla osób lubiących kontakt z naturą. Zaciszna okolica będzie idealnym miejscem dla rodzin z dziećmi i sprawi, że nowi mieszkańcy będą cieszyć się ciszą i spokojem.

Katowice to miasto w województwie śląskim o powierzchni 164 km kw i liczbie mieszkańców ponad 300 tys. osób. Zabudowa miasta to głównie powojenne bloki i typowe dla Śląska zabytkowe kamienice. Katowice dzielą się na dzielnice pogrupowane w zespoły dzielnic: zespół północny, śródmiejski, południowy, wschodni i zachodni. Miasto jest wojewódzkim centrum medycznym, z kilkunastoma szpitalami, w tym Centralnym Szpitalem Klinicznym im. Kornela Gibińskiego, Szpitalem Klinicznym im. Andrzeja Mieleckiego, Uniwersyteckim Centrum Okulistyki i Onkologii, Szpitalem Klinicznym nr 6 czy Górnośląskim Centrum Zdrowia Dziecka. Działają tu też liczne uniwersytety, takie jak Akademia Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki, Akademia Sztuk Pięknych czy wydziały Politechniki Śląskiej.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Bytkowska Park?

W Katowicach działa stacja kolejowa Katowice Główne (jedna z największych w Polsce), na której zatrzymują się wszystkie pociągi dalekobieżne, a także kilka mniejszych stacji kolejowych. Lotnisko Katowice-Pyrzowice znajduje się w odległości ok. 10 km od granic dzielnicy. Przez miasto biegnie autostrada A4, trasa E20, która zaczyna się we Francji, trasa E462 Polska-Czechy i trasa E75 kończąca bieg w Grecji. Po mieście kursują tramwaje i autobusy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Bytkowska Park mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1710 metrów od inwestycji Bytkowska Park znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - ZOO.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Bytkowska Park znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Bytkowska Park znajduje się 15 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Akademia Malucha w odległości 546 m, II Liceum Ogólnokształcące im. Jana Matejki w odległości 556 m, Żłobek Miejski w Siemianowicach Śląskich w odległości 571 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Bytkowska Park jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Stomatologia EUROMEDIC w odległości 857 m, Grzegorz Kowal Stomatologia w odległości 915 m, Katowickie Centrum Onkologii Zespół nr 2 w odległości 947 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Bytkowska Park składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 303 m znajduje się Amic, w odległości 496 m znajduje się Odido, w odległości 531 m znajduje się Zakład Mięsny Poliwczak.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Bytkowska Park w odległości 458 m znajduje się boisko / kort, w odległości 563 m znajduje się boisko / kort, w odległości 591 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 29.01.2016
Data aktualizacji: 29.08.2019

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: