Bytkowska 3.0

Ta oferta bierze udział w konkursie

Mieszkania na sprzedaż ul. Bytkowska, oferowane bezpośrednio przez

Grupa Wawel Service

Katowice, Zespół Dzielnic Północnych, ul. Bytkowska 107

Ceny od: 8 900 zł/m2
Bytkowska 3.0Bytkowska 3.0

7 zdjęć

Bytkowska 3.0
Bytkowska 3.0
Bytkowska 3.0
Bytkowska 3.0
konkurs - wygraj 100000zł na dobry start

Termin oddania

4 kw. 2025

Powierzchnie

43 - 84/m2

Przedział pokoi

2 - 4

Kondygnacje

7

Budynki

1

Stand. wykończenia

Standard deweloperski

Stacja kolejowa - ZOO - 1513 m

Przystanek Tramwajowy - 564 m

Przystanek Autobusowy - 88 m

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

3 placówki medyczne, 12 placówek edukacyjnych, 8 kawiarni i restauracji, 17 sklepów, 13 obiektów sportowych, 11 placów zabaw

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • monitoring
 • winda
 • rowerownia
 • wózkarnia
 • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

 • las

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2023 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2025 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 69 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 250 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Ogrzewanie

miejskie

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu

Powierzchnie dodatkowe:

balkon, ogródek

Komórki lokatorskie:

posiada: wielkość 2,02 - 5,54 m2

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, las

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępnych jest 26 mieszkań

Powierzchnie mieszkań:

od 43 do 84 m²

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 2, 3, 4-pokojowe

Ceny mieszkań:

 • kształtują się w zakresie od 439 501 do 833 085 zł
 • koszt metra kwadratowego wynosi od 8 900 do 11 000 zł

Opis płatności:

Informacja u dewelopera

Warunki rezerwacji:

wpłata 10 000 zł

Zabezpieczenie środków klienta:

otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Bytkowska 3.0 to kolejny etap wyjątkowej inwestycji, która spełni oczekiwania zarówno singli poszukujących pierwszego lokum, jak i całych rodzin. Nowoczesne i funkcjonalne projekty mieszkań o zróżnicowanej powierzchni zapewnią komfort życia, a lokalizacja ułatwi mieszkańcom codzienne funkcjonowanie. Bytkowska 3.0 to pewny i szybki zysk z potencjalnego najmu dla każdego, kto zechce zostać inwestorem.

Zaprojektowaliśmy mieszkania o metrażach od 25m2 aż do 85m2, co daje dowolność łączenia lokali i personalizacji projektów zgodnie z oczekiwaniami właścicieli. Każde mieszkanie posiada duży balkon, ustawny taras lub ogródek, a część z nich również dodatkową przestrzeń w postaci komórki lokatorskiej. Na terenie inwestycji przewidziano także garaż podziemny z miejscami postojowymi dla mieszkańców.

Projekty mieszkań to przestronne, a dzięki tarasom i balkonom również idealnie doświetlone, propozycje o eleganckim, minimalistycznym designie. Doświadczony zespół architektów zaprojektował również przepiękne części wspólne z roślinnością, która czyni inwestycję przyjemnym azylem od zgiełku i pośpiechu miasta. Nawiązywaniu relacji sąsiedzkich i wspólnemu spędzaniu czasu sprzyja plac rekreacyjny z wygodnymi miejscami relaksu.

Jednym z wyróżników inwestycji jest najwyższa jakość wykonania i użytych materiałów. Zastosowane ścianki gipsowe należą do grupy najbardziej ekologicznych materiałów budowlanych. Są cienkie, co pozwala na zyskanie przestrzeni, a jednocześnie bardzo dobrze wygłuszają dźwięki dochodzące z zewnątrz. Odpowiedniej akustyce i przyjemnej ciszy sprzyjają także zamontowane w blokach cichobieżne windy.

Aby zapewnić najwyższy poziom bezpieczeństwa, na terenie całej inwestycji będzie inteligentny monitoring, a każdy apartament zostanie wyposażony w wideodomofon. Mieszkania będą posiadały drzwi antywłamaniowe oraz spełniające najwyższe standardy okna o wielokomorowej konstrukcji.

Inwestycja Bytkowska 3.0 znajduje się w Zespole Dzielnic Północnych, ul. Bytkowska 107 (3.3 km od centrum Katowic), jest realizowana przez Grupa Wawel Service.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2025 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 69 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Bytkowska 3.0 w sprzedaży jest 26 nowych mieszkań o powierzchni od 43 do 84 metrów kwadratowych , w cenie od 8 900 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców Grupa Wawel Service przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie wielkość 2,02 - 5,54 m2.

Lokalizacja inwestycji

Katowice to miasto w województwie śląskim o powierzchni 164 km kw i liczbie mieszkańców ponad 300 tys. osób. Zabudowa miasta to głównie powojenne bloki i typowe dla Śląska zabytkowe kamienice. Katowice dzielą się na dzielnice pogrupowane w zespoły dzielnic: zespół północny, śródmiejski, południowy, wschodni i zachodni. Miasto jest wojewódzkim centrum medycznym, z kilkunastoma szpitalami, w tym Centralnym Szpitalem Klinicznym im. Kornela Gibińskiego, Szpitalem Klinicznym im. Andrzeja Mieleckiego, Uniwersyteckim Centrum Okulistyki i Onkologii, Szpitalem Klinicznym nr 6 czy Górnośląskim Centrum Zdrowia Dziecka. Działają tu też liczne uniwersytety, takie jak Akademia Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki, Akademia Sztuk Pięknych czy wydziały Politechniki Śląskiej.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Bytkowska 3.0?

W Katowicach działa stacja kolejowa Katowice Główne (jedna z największych w Polsce), na której zatrzymują się wszystkie pociągi dalekobieżne, a także kilka mniejszych stacji kolejowych. Lotnisko Katowice-Pyrzowice znajduje się w odległości ok. 10 km od granic dzielnicy. Przez miasto biegnie autostrada A4, trasa E20, która zaczyna się we Francji, trasa E462 Polska-Czechy i trasa E75 kończąca bieg w Grecji. Po mieście kursują tramwaje i autobusy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Bytkowska 3.0 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1513 metrów od inwestycji Bytkowska 3.0 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - ZOO.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Bytkowska 3.0 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Bytkowska 3.0 znajduje się 12 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: II Liceum Ogólnokształcące im. Jana Matejki w odległości 535 m, szkoła w odległości 583 m, Akademia Malucha w odległości 764 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Bytkowska 3.0 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Katowickie Centrum Onkologii Zespół nr 2 w odległości 713 m, Rewadent w odległości 871 m, Centrum Medyczne LUX MED w odległości 927 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Bytkowska 3.0 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 61 m znajduje się Amic, w odległości 708 m znajduje się Odido, w odległości 773 m znajduje się Zakład Mięsny Poliwczak.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Bytkowska 3.0 w odległości 500 m znajduje się Skate In Park, w odległości 537 m znajduje się boisko / kort, w odległości 559 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 18.09.2023
Data aktualizacji: 12.04.2024
Grupa Wawel Service logo

Grupa Wawel Service

Adres biura sprzedaży:

ul. Bytkowska 119/LU 1 Katowice

Godziny otwarcia biura sprzedaży:

 • Poniedziałek: 09:00 - 17:00
 • Wtorek: 09:00 - 17:00
 • Środa: 09:00 - 17:00
 • Czwartek: 09:00 - 17:00
 • Piątek: 09:00 - 17:00

Oferty, które mogą Cię zainteresować

 • Nagrody i wyróżnienia

  nagroda forbes 2022
  nagroda forbes 2021
  nagroda digital excellence awards 2022
  nagroda laur klienta 2023
  nagroda dobry pracodawca 2023
  nagroda gazele biznesu 2023
  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: