Lipowa 21

Oferta archiwalna

Łódź, Polesie, Stare Polesie, ul. Lipowa 21

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 749 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Lipowa 21

8 zdjęć

Lipowa 21
Lipowa 21
Lipowa 21
Lipowa 21

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

  • 9 parków w okolicy

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2011 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2013 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.

Liczba kondygnacji:

budynek posiada od 1 do 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 40 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne : Miejsca postojowe w garażu wielostanowiskowym, cena: 25000.
  • miejsca postojowe podziemne : Cena: 25000.

Przyroda:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

Budynek przy ul. Lipowej 21 stanowi idealne rozwiązanie dla osób ceniących sobie prywatność oraz wysoką jakość, a jednocześnie lokalizację w centrum miasta pozwalającą na poświęcenie minimum czasu na codzienne poruszanie się po Łodzi.

Inwestycja przy ul. Lipowej 21 powstała z dbałością o przemyślane rozwiązania architektoniczne oraz nowoczesne rozwiązania materiałowe, a także z zachowaniem najwyższej jakości wykonania zarówno części wspólnych budynku jak i stanu deweloperskiego oferowanych w inwestycji lokali.

Mieszkania zaprojektowano z podziałem na strefę dzienną składającą się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym [w części mieszkań jest możliwość zamknięcia aneksu uzyskując wydzieloną kuchnię] i osobnej toalety [dla mieszkań większych niż 50 m2 powierzchni] oraz strefę prywatną/nocną z sypialniami [od 1 do 3 w zależności od wielkości mieszkania] oraz łazienką [łazienki w części mieszkań również posiadają okna].

Duże, ciepłe okna maksymalnie doświetlają przestrzeń mieszkania co w połączeniu z korzystnym usytuowaniem względem stron świata zapewnia komfortowe, przyjazne, idealne do zamieszkania warunki.

Okna w większości mieszkań mają ekspozycję południową i zachodnią.

Każde mieszkanie w inwestycji posiada balkon, a dodatkowo na VI. piętrze zlokalizowano 3 apartamenty

z przestronnymi tarasami [z czego dostępne w ofercie są jeszcze dwa – szczegóły w zakładce 'oferta'].

Również na I. piętrze budynku zaprojektowany i wykonany został taras – jest to taras zielony na patio budynku. Część wspólna tarasu jest dostępna dla wszystkich mieszkańców budynku, natomiast w częściach przyległych do mieszkań stanowi ogródek przynależny do danego mieszkania. Mieszkania z własnymi przynależnymi tarasami zielonymi pozostały nam w ofercie już tylko dwa.

Budynek jest kameralnym obiektem z 38 mieszkaniami, które w większości posiadają dodatkowe powierzchnie w postaci komórek lokatorskich.

W budynku umiejscowiono również dwie kondygnacje garaży wielostanowiskowych z wydzielonymi miejscami parkingowymi.

Na parterze budynku, od frontu zlokalizowano 2 lokale użytkowe.

Grunt, na którym posadowiony został budynek stanowi własność, a nie jest przedmiotem użytkowania wieczystego co oznacza, że nabywca lokalu staje się również właścicielem udziału w gruncie, proporcjonalnie - w zależności od stosunku powierzchni lokalu do powierzchni użytkowej budynku.

Inwestycja Lipowa 21 znajduje się w Starym Polesiu, ul. Lipowa 21 (1.5 km od centrum Łodzi), została zrealizowana przez GRUPA UNIBUD .

Inwestycja Lipowa 21 została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2013 roku.

Cały projekt składa się z 40 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 1 do 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Lipowa 21 nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców GRUPA UNIBUD przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Obiekt zlokalizowany w Łodzi przy ul. Lipowej 21 [na odcinku między ulicami: Zieloną i Więckowskiego]. Lokalizacja ta zapewnia swobodną komunikację zarówno samochodową jak i transportem miejskim ze względu na bliskość przystanków autobusowych i tramwajowych na ulicach prostopadłych i równoległych do ul. Lipowej; bezpośrednio po ulicy Lipowej nie jeździ komunikacja miejska, natężenie ruchu samochodowego również jest niewielkie więc ulica Lipowa jest spokojna i cicha. Pomimo że lokalizacja budynku przypada na centrum Łodzi, które obarczone jest specyficzną zabudową w postaci kamienic to w sąsiedztwie znajduje się coraz więcej wyremontowanych budynków i zrewitalizowanych kamienic. W pobliżu znajdują się różnego rodzaju usługi i sklepy oraz 'Plac Barlickiego'; bardzo blisko jest również łódzkie centrum handlowe Manufaktura, a w drugą stronę ulica Piotrkowska. Z inwestycji dobry, prosty i szybki jest dojazd do publicznych uczelni wyższych w Łodzi, a w jej sąsiedztwie znajdują się również placówki oświatowe niższych szczebli, również przedszkola.

Łódź Polesie to dzielnica Łodzi o powierzchni 46 km. kw., w której mieszka ok. 140 tys. osób. W centralnym obszarze dzielnicy położony jest Park im. J. Piłsudskiego, dworzec Łódź Kaliska i droga E75. Dzielnicę okala od wschodu rzeka Ner, od południa port lotniczy im. W. Reymonta a od północy ul. Szczecińska i Rąbieńska. Polesie dzieli się na osiedla Złotno, Zdrowie-Mania, Karolew-Retkinia Wschód, Osiedla im. Montwiłła-Mireckiego, Retkinia Zachód, Lublinek, Stare Polesie i Koziny. O jej przyjaznym mieszkańcom charakterze świadczy położony tu największy łódzki park, Ogród Botaniczny, las Lublinek i 5 supermarketów i liczne punkty usługowe. Do tego dochodzi ciekawa oferta szkół wyższych z kampusem Politechniki Łódzkiej na czele.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Lipowa 21?

Polesie to dzielnica dobrze skomunikowana z resztą miasta dzięki głównym ulicom Konstantynowskiej, Bandurskiego czy drodze E75. Zajezdnia autobusowa umożliwia dostanie się tym środkiem transportu do każdego punktu miasta. Znajduje się tu też stacja kolejowa Łódź Kaliska, z której dojechać można do każdego większego, polskiego miasta. Obok stacji Łódź Kaliska znajduje się też dworzec PKS na którym zatrzymują się ogólnopolskie autobusy prywatne i państwowe.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Lipowa 21 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 130 metrów od inwestycji Lipowa 21 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Więckowskiego - Pogonowskiego.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Lipowa 21 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Lipowa 21 znajduje się 8 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4 w odległości 150 m, Szkoła Podstawowa nr 26 w odległości 150 m, I Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika w Łodzi w odległości 230 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Lipowa 21 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 180 m znajduje się Biedronka, w odległości 480 m znajduje się Lidl.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Lipowa 21 w odległości 70 m znajduje się Fabryka Tańca, w odległości 80 m znajduje się Lejdis Studio Open Space Łódź, w odległości 150 m znajduje się Boisko.

Data aktualizacji: 16.02.2023

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu w Starym Polesiu

Oferty w Starym Polesiu

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: