GRUPA UNIBUD  logo

GRUPA UNIBUD

Łódź, Widzew, ul.Nowa 6/12
O nas
Kontakt

Informacje o nas

Przedsiębiorstwo Wykonawstwa Budowlanego i Usług Inwestycyjnych UNIBUD Sp. z o.o. działa na rynku budowlanym od 1988 roku.

Nasze bogate doświadczenie w realizacji obiektów budowlanych sprawia, iż jesteśmy jedną z najlepszych firm na terenie Łodzi i województwa łódzkiego.

Naszą solidność, wysokie kwalifikacje oraz jakość usług i wznoszonych obiektów budowlanych, potwierdzają pozytywne referencje od wielu zewnętrznych inwestorów oraz rzesza zadowolonych Klientów.

Na przestrzeni lat zgromadziliśmy wiele wyróżnień ogólnopolskich jak i lokalnych m.in. ogólnopolska najlepsza budowa roku, diament miesięcznika FORBES, Gazele biznesu. Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej wyróżniło nas nominacją do tytułu 'Deweloper Roku 2013', a naszą inwestycję deweloperską przy ul. Lipowej 21 - nominacją do tytułu 'Inwestycja Roku 2013'.

Współpracujemy z instytucjami Państwowymi w zakresie badań nad rynkiem nieruchomości - braliśmy udział w badaniu prowadzonym w 2013 roku przez Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów w Łodzi,

a także przekazujemy kwartalne raporty, między innymi na podstawie których, Narodowy Bank Polski opracowuje raporty o sytuacji na rynku nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych w Polsce.

Przedsiębiorstwo Wykonawstwa Budowlanego i Usług Inwestycyjnych UNIBUD Sp. z o.o. z całym swoim zapleczem, doświadczeniem i wysokimi kwalifikacjami jest do Państwa dyspozycji.

Zapraszamy do współpracy

Zakończyliśmy sprzedaż 6 inwestycji

Kontakt

GRUPA UNIBUD  logo
GRUPA UNIBUD
Łódź, Widzew, ul.Nowa 6/12
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: