Horyzont Naramowice

3 zdjęcia

Horyzont Naramowice
Horyzont Naramowice
Horyzont Naramowice

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Horyzont Naramowice dostępnych jest 21 ofert

 • 11 pokój
 • 22 pokoje
 • 33 pokoje
 • 44 pokoje
 • 5+5 pokoi i więcej

Promocje

 • Promocja

  System płatności 10/90%

  Promocja ograniczona czasowo

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • winda
 • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2021 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2022 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.

Liczba kondygnacji:

budynek posiada od 4 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 159 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

posiada: dla mieszkań 4 pokojowych oraz wybranych 3 pokojowych

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne .
 • miejsca postojowe podziemne .

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się rzeka

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępnych jest 21 mieszkań.

Powierzchnie mieszkań:

od 57 do 72 m².

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 3, 4-pokojowe.

Ceny mieszkań:

 • kształtują się w zakresie od 499 327 do 603 877 zł.
 • koszt metra kwadratowego wynosi od 7 829 do 9 190 zł.

Opis płatności:

dostępny harmonogram 10/90.

Warunki rezerwacji:

informacja u dewelopera.

Zabezpieczenie środków klienta:

informacja u dewelopera.

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

Zlokalizowana przy ul. Czarnucha, z dostępem do terenów zielonych i z widokiem na dolinę Warty, jednocześnie w niedużej odległości od modernizowanej ulicy Naramowickiej.

Doskonałe połączenie optymalnych metraży i układów mieszkań odpowiada na zróżnicowane potrzeby mieszkańców - w ofercie znajdziemy nie tylko mniejsze mieszkania inwestycyjne czy idealne na start, ale również większe, rodzinne, w tym także dwupoziomowe nawet powyżej 100 m2.

Inwestycja Horyzont Naramowice znajduje się na Naramowicach, ul. Czarnucha 6 (5.2 km od centrum Poznania), została zrealizowana przez Grupa Inwest.

Inwestycja Horyzont Naramowice została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2022 roku.

Cały projekt składa się z 159 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 4 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Horyzont Naramowice w sprzedaży jest 21 nowych mieszkań o powierzchni od 57 do 72 metrów kwadratowych , w cenie od 7 829 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców Grupa Inwest przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne
 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie dla mieszkań 4 pokojowych oraz wybranych 3 pokojowych.

Lokalizacja inwestycji

Naramowice to północna część Poznania, która w ostatnim czasie przechodzi duże zmiany. Liczne modernizacje, nowa infrastruktura komunikacyjna oraz osiedla mieszkaniowe sprawiają, że jest to obecnie jedno z lepszych miejsc do zamieszkania na terenie miasta - jednocześnie z dobrym dostępem do centrum, placówek edukacyjnych, sklepów, punktów usługowych, ale też blisko terenów zielonych.

Stare Miasto to część Poznania zajmująca powierzchnię 3,8 km kw. W jej obrębie znajdują się takie jednostki administracyjne jak: Chwaliszewo, Dzielnica Cesarska, Garbary, Grobla, Piaski, Piekary, Przepadek, Rybaki, Stare Miasto, Święty Marcin, Święty Wojciech. Łącznie mieszka tu ok. 30 tys. osób. Z zachodu na wschód obszar ten przecina droga nr 92. Od wschodu ograniczony jest rzeką Wartą, od zachodu ul. Obornicką, od południa ul. królowej Jadwigi a od północy Lasem Moralskim. Przy ul. Dworcowej znajduje się dworzec Poznań Główny, jeden z największych w Polsce. Stanowiący serce Poznania rynek Starego Miasta nadal pełni ważne funkcje handlowe i kulturalne. Zabytkowa zabudowa z niepowtarzalnym renesansowym ratuszem na czele, nadaje temu miejscu wyjątkowy klimat. Zainteresowani mogą tu odwiedzić Muzeum Rogalowe, Archeologiczne i Muzeum Historii Miasta Poznania. Znajduje się tu 8 uniwersytetów, w tym Wyższa Szkoła Umiejętności Społecznych, Wyższa Szkoła Handlu i Rachunkowości, Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu, Wyższa Szkoła Logistyki oraz Wyższa Szkoła Komunikacji i Zarządzania. Największe centra handlowe to Avenida, Stary Browar i Kupiec Poznański. Na Starym Mieście znajdują się też liczne szpitale i przychodnie, m.in. Wielkopolskie Centrum Onkologii, Szpital Miejski im. Z. Strusia, Szpital Prywatny Med Polonia i Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Horyzont Naramowice?

W dzielnicy doskonale działa transport miejski złożony z autobusów i tramwajów. Do tego znajduje się tu dworzec Poznań Główny a z zachodu na wschód dzielnicę przedziela droga krajowa nr 92. Port lotniczy Poznań-Ławica mieści się w odległości ok. 3 km na zachód od granic dzielnicy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Horyzont Naramowice mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 360 metrów od inwestycji Horyzont Naramowice znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Rubież.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Horyzont Naramowice znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Horyzont Naramowice znajdują się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: PRZEDSZKOLE NIEPUBLICZNE FUNDACJI UNIWERSYTETU IM. A.MICKIEWICZA "PARKOWE SKRZATY" w odległości 450 m, Prywatne Przedszkole Pirata Ferdusia w odległości 500 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Horyzont Naramowice w odległości 70 m znajduje się Boisko, w odległości 80 m znajduje się Siłownia plenerowa, w odległości 110 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 09.02.2022
Data aktualizacji: 21.03.2023

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu na Naramowicach

Oferty na Naramowicach

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: