Bakaliowa

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezGrupa Inwest

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 648 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Nowa Grochowska(0.4 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Praga-Południe, Gocławek, ul. Grochowska (7.6 km od centrum Warszawy)
  Nowa Grochowska
  Termin oddania: 4 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 79
  Powierzchnia: 58 - 131 m2
  Liczba pokoi: 3 - 5
  ATAL S.A.
 • Apartamenty Nowy Marysin VIa(0.7 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Wawer, Marysin Wawerski, ul. Goździków (8.6 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 8 500 brutto/m2
  Apartamenty Nowy Marysin VIa
  Termin oddania: 2 kw. 2022
  Liczba mieszkań: 30
  Powierzchnia: 45 - 61 m2
  Liczba pokoi: 2 - 3
  Dla inwestora 20 ofert
  APM Development Sp. z o.o.
 • Apartamenty Nowy Marysin IVa(0.7 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Wawer, Marysin Wawerski, ul. Goździków 25 (8.6 km od centrum Warszawy)
  Apartamenty Nowy Marysin IVa
  Termin oddania: 2 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 36
  Powierzchnia: 54 - 68 m2
  Liczba pokoi: 2 - 3
  Dla inwestora 9 ofert
  APM Development Sp. z o.o.

Opis Inwestycji

MIEJSCEProjektowany budynek zlokalizowany będzie na działce przy ul. Bakaliowej w Warszawie (dokładna lokalizacja działki, to róg ul. Bakaliowej i Murmańskiej), na terenie Dzielnicy Praga Południe. Ulica Bakaliowa położona jest niedaleko skrzyżowania ulicy Marsa, Ostrobramskiej i Płowieckiej. Dobre połączenie komunikacyjne z centrum miasta gwarantuje komunikacja autobusowa a także nowo oddany węzeł komunikacyjny u zbiegu ul. Ostrobramskiej, Marsa i Płowieckiej, Trasa Siekierkowska oraz Trasa Łazienkowska. Budynek zlokalizowany jest w sąsiedztwie cichej, pełnej zieleni zabudowy domów jednorodzinnych. Zlokalizowanie inwestycji w odległości ok. 100 m od ul. Marsa, ok. 250 m od ul. Grochowskiej,  będących jednymi z głównych szlaków komunikacyjnych prawobrzeżnej Warszawy, zapewnia dogodną dostępność komunikacyjną do Centrum miasta (ok. 8 km). W odległości zaledwie ok.. 600 m znajduje się pętla tramwajowa Gocławek (linie 3,6,9,24). Ponadto w odległości ok.. 600 m znajduje się stancja SKM która stanowi dodatkową i bardzo szybką opcje dojazdu do Centrum Warszawy. Dodatkowym atutem lokalizacji jest bliskość (ok.. 500 m) Centum Handlowego KING CROSS PRAGA. Ulica Bakaliowa jest bardzo małą, cichą uliczką stanowiącą jedynie drogę dojazdową do zlokalizowanych na niej posesji – domków jednorodzinnych i niewielkich obiektów handlowo-usługowych o wysokości do 5 kondygnacji.BUDYNEKBudynek obsługiwać będzie jedna klatka schodowa, która dodatkowo wyposażona zostanie w nowoczesną i funkcjonalna windę. Obiekt został zaprojektowany w konstrukcji szkieletowej, tzn. elementy nośne, takie  jak słupy i stropy wykonane z żelbetu, natomiast wypełnieniem będzie ściana zewnętrzna warstwowa oraz wewnętrzne ściany międzylokalowe i działowe. Elewacja wykończona będzie tynkiem mineralnym na siatce i miejscami okładziną elewacyjną. Zasilanie budynku w wodę, gaz i prąd zapewnią sieci miejskie. Potrzeby c.o. i c.w. zaspokajać będzie własna kotłownia gazowa. STRUKTURANa kondygnacji <del>1 budynku zaprojektowano garaż podziemny na 29 stanowisk parkingowych oraz komórki lokatorskie. Na pierwszej kondygnacji budynku, tj. na parterze zaprojektowanych jest 5 lokali mieszkalnych z ogródkami, garaż na16 stanowisk parkingowych (stanowiska dwupoziomowe – wyposażone w platformy parkingowe) oraz pomieszczenie śmietnikowe z dostępem od zewnątrz budynku. Na drugiej i trzeciej kondygnacji budynku zaprojektowanych jest po 10 lokali mieszkalnych. Na kondygnacji czwartej zaprojektowanych jest 10 lokali  mieszkalnych  z antresolami oraz dużymi tarasami. Struktura mieszkań jest bardzo zróżnicowana, tak aby spełnić różne potrzeby przyszłych lokatorów. Dostępne mieszkania to: 1</del>, 2-, 3-, 4-, 5-, a nawet 6-pokojowe w różnych wariantach powierzchniowo – funkcjonalnych.Termin oddania budynku I kwartał 2013 r.

Inwestycja Bakaliowa znajduje się na Gocławku, ul. Bakaliowa (7.9 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Grupa Inwest.

Inwestycja Bakaliowa została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2013 roku.

Cały projekt składa się z 35 nowych mieszkań. Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Bakaliowa pozostało na sprzedaż 0 mieszkań0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Grupa Inwest przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne (29 miejsc)
 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2011 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2013 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 35 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Konstrukcja budynku
Elementy konstrukcyjne żelbetowe i murowane.
Dach
Stropodach.
Elewacja
Obłożenie ścian zewn. Styropian, wyprawa - tynk mineralny malowany.
Stolarka okienna
Stolarka okienna PCV z mikrowentylacją.
Drzwi zewnętrzne
Drzwi do mieszkań - antywłamaniowe, klasa 3.
Balkony
Na balkonach i tarasach balustrady - murowane, stalowe, stalowe z wypełnieniem ze szkła bezpiecznego. Płytki gresowe mrozoodporne na balkonach i tarasach.
Posadzka
Posadzki wewnętrzne :szlichta betonowa, zatarta i dylatowana.
Ściany
Lokale malowane jednokrotnie na kolor biały - emulsja (bez malowania ścian w pom. łazienek i wc -tynki zatarte na ostro).
Sufity
Lokale malowane jednokrotnie na kolor biały - emulsja.
Parapety zewnętrzne
Parapety zewnętrzne z blachy stalowej powlekanej.
Parapety wewnętrzne
parapety wewnętrzne - konglomerat.
Instalacje
Instalacja elektryczna, instalacja wodna i kanalizacyjna, instalacja wentylacyjna, instalacja telewizyjna.
Ogrzewanie
Ogrzewanie własne, kotłownia w budynku.
Wentylacja
Wentylacja w mieszkaniach grawitacyjna.
Wyposażenie łazienki
Łazienki: 2pkt. oświetleniowe, 2pkt. energetyczne. Instalacja wody zimnej i ciepłej zakończona podejściami pod przybory sanitarne (zakończone korkami), ukryta w ścianach lub w szlichtach, wodomierze dla każdego lokalu. Kanalizacja - piony, poziomy i podejścia z rur z tworzywa sztucznego. Instalacja ukryta w ścianach (nie w elementach żelbetowych) lub szlichcie. Poziomy do WC odkryte.
Wyposażenie kuchni
Kuchnia: 1 pkt. oświetleniowy i 4 pkt. energetycznych, 1 trójfazowe do płyty kuchennej.
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (29 miejsc).
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Bakaliowa

Inwestycja zlokalizowana w warszawskiej dzielnicy Praga-płd przy ul. Bakaliowej.

Przynależąca do prawobrzeżnej części Warszawy dzielnica Praga-Południe to obszar, na którym tętni miejskie życie, a dominacja zabudowy mieszkaniowo-przemysłowej związana jest z dużą ilością i znaczną gęstością zaludnienia. Kształt architektoniczny dzielnicy wyznaczają modernistyczne założenia z XX w., jednakże zabudowa jest zróżnicowana. Skaryszew, Kamionek i Grochów to tereny przemysłowe, na których znajdują się m.in. Państwowe Zakłady Optyczne oraz fabryki: E. Wedla, Siemensa czy Radwaru. Na Grochowie wciąż powstają nowoczesne biurowce i apartamentowce, zaś Saska Kępa – osiedle willowe. Najważniejszy ośrodkiem kultury jest Teatr Powszechny, natomiast obiektem sportowym – Stadion Narodowy. Na pejzaż przyrodniczy składają się parki, w tym jeden z najpiękniejszych w Europie – Park Skaryszewski oraz rezerwat Olszynka Grochowska. Praga-Południe połączona jest z centrum miasta za pomocą 3 mostów: Siekierkowskim, Łazienkowskiego i Poniatowskiego.

Komunikacja

Transport z Pragi Południe na drugi brzeg Wisły umożliwiają mosty: Siekierkowski, Łazienkowski i Poniatowskiego, a najważniejszą arterią dzielnicy jest ul. Grochowska. Funkcjonuje tutaj komunikacja miejska: autobusy, tramwaje oraz Szybka Kolej Miejska, a w planach jest budowa II linii metra.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Bakaliowa mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 300 metrów od inwestycji Bakaliowa znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Płowiecka 01.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Bakaliowa znajdują się się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole "Kolorowe Kredki" w odległości 50 m, Przedszkole nr 46 "W Krainie Baśni" w odległości 60 m, XXIII Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej - Curie w odległości 160 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Bakaliowa składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 170 m znajduje się Sklep osiedlowy, w odległości 270 m znajduje się Żabka, w odległości 570 m znajduje się King Cross Praga.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Bakaliowa w odległości 210 m znajduje się Boisko, w odległości 210 m znajduje się Boisko, w odległości 220 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 21.02.2012

Data aktualizacji: 05.01.2018

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie