Apartamenty Pasternik

ARCHIWALNA

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezGrupa Deweloperska START

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 19 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Mieszkaj w mieście - etap Wizjonerów budynek E.(1.2 km dalej)

  Nowe lokale użytkowe na sprzedaż Kraków, Bronowice, ul. Wizjonerów (4.8 km od centrum Krakowa)
  Mieszkaj w mieście - etap Wizjonerów budynek E.
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba lokali użytkowych: 1
  Powierzchnia: 57 m2
  Henniger Investment S.A.
 • Mieszkaj w mieście - etap Wizjonerów budynek D.(1.2 km dalej)

  Nowe lokale użytkowe na sprzedaż Kraków, Bronowice, ul. Katowicka (4.8 km od centrum Krakowa)
  Mieszkaj w mieście - etap Wizjonerów budynek D.
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba lokali użytkowych: 2
  Powierzchnia: 95 - 124 m2
  Henniger Investment S.A.
 • Atrium Czerwieńskiego(2 km dalej)

  Nowe lokale użytkowe na sprzedaż Kraków, Prądnik Biały, ul. Bolesława Czerwieńskiego (3.8 km od centrum Krakowa)
  Atrium Czerwieńskiego
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba lokali użytkowych: 1
  Powierzchnia: 588 m2
  Murapol S.A.

Opis Inwestycji

Inwestycja APARTAMENTY PASTERNIK położona jest przy ul. Na Polach w Krakowie.Ta cicha i kameralna lokalizacja skierowana jest do osób pragnących zamieszkać z dala od miejskiego zgiełku.Niewątpliwą zaletą inwestycji jest położenie wśród niskiej zabudowy domów jednorodzinnych, oraz terenów atrakcyjnych krajobrazowo.Odległość od centrum miasta wynosi zaledwie 8 km i niespełna 2 km do centrów handlowych IKEA, Makro i Leroy Merlin.W najbliższym czasie przy ul. Pasternik zostanie również otworzone centum handlowo-usługowo-rekreacyjne “Pasternik”.Kompleks dwóch budynków przy ul. Na polach został zaprojektowany tak, aby sprostać rosnącym wymaganiom naszych Klientów. Zaproponowana forma architektoniczna to przykład nowocześnie kształtowanej architektury. Zastosowane materiały, duże przeszklenia okien, a także dobrze zunkcjonalne mieszkania, tarsay i balkony podkreślają mieszkalny charakter inwestycji zlokalizowanej w otoczeniu niskiej zabudowy. Prosta bryła budynku harmonizuje z otaczającą przestrzenią zarówno kontekstem architektonicznym, jak i walorami krajobrazowymi miejsca. Budynki charakteryzują się klasyczną elegancją i funkcjonalnością, a proporcje i podziały kompozycyjne elewacji i architektury budynku oddają wrażenie spokojnej, kameralnej architektury. Forma dachu z prostymi lukarnami, zawierającymi duże okna, przeszklenia połaciowe, oraz tarasy utrzymana w kolorystyce szarości bardzo dobrze dopasowuje się do otoczenia, jednocześnie wyróżniając współcześnie zaprojektowane budynki.ZAGOSPODAROWANIE TERENUPrzestrzeń wokół budynków jest zaprojektowana w sposób zapewniający przyszłym mieszkańcom wygodę użytkowania, bezpieczeństwo i walory estetyczne podkreślające kameralny charakter inwestycji. Zagospodarowanie terenu zawiera aranżację niskiej zieleni przy ciągach pieszych, miejsca postojowe na terenie, małą architekturę, ogrodzenia zielonych tarasów przy mieszkaniach na parterze oraz całego terenu, a także oświetlenie architektoniczne budynku i ciągów pieszo-jezdnych. Harmonijnie ukształtowane najbliższe otoczenie pozwoli naszym Klientom mieszkać komfortowo.

Inwestycja Apartamenty Pasternik znajduje się na Prądniku Białym, ul. Na Polach 11A i 11B (5.8 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez dewelopera Grupa Deweloperska START.

Inwestycja Apartamenty Pasternik została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2011 roku.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Pasternik pozostało na sprzedaż 0 lokali użytkowych0.

Deweloper Grupa Deweloperska START przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2010 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2011 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 2 budynków.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: teren ogrodzony.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Apartamenty Pasternik

Prądnik Biały to dzielnica IV Krakowa. Jest częścią miasta najbardziej wysuniętą na północ i zajmującą obszar 2341,87 ha. Powstała z połączenia 5 historycznych miejscowości. Zamieszkuje ją 69 135 osób. Jest jedną z tych części Krakowa, których zabudowa jest najbardziej zróżnicowana. Większość nieruchomości stanowią tu osiedla bloków mieszkalnych wzniesione w latach 60-tych, jednak uzupełnione są one blokami z wielkiej płyty powstałymi w latach 70-tych. Do tego dochodzą nowsze osiedla domów jednorodzinnych, a także domy szeregowe. Choć rozmaitość krajobrazu architektonicznego wskazuje na stały rozwój dzielnicy, to wciąż jeszcze można tu znaleźć elementy zabudowy typowo wiejskiej. W okolicy wiele jest miejsc rekreacyjnych idealnych do zabaw dla dzieci. Znajduje się tu 20 ogródków jordanowskich. W dzielnicy działa też 5 klubów sportowych. Dobrze rozbudowana jest infrastruktura oświatowa, o czym świadczy 10 funkcjonujących tu szkół i 4 zespoły szkolne. Zaletą dzielnicy jest też sieć połączeń komunikacyjnych z innymi częściami Krakowa. Działa tu łącznie 30 linii autobusowych i 5 linii tramwajowych. Przez Prądnik Biały przechodzi też droga krajowa nr 7 i droga wojewódzka nr 794.

Komunikacja

Dzielnica IV jest bardzo dobrze skomunikowana zarówno z resztą miasta, jak i z okolicznymi miejscowościami. Przez Prądnik Biały przechodzi droga krajowa nr 7 oraz droga wojewódzka nr 794. W dzień i w nocy kursuje stąd łącznie 30 linii autobusowych i 5 linii tramwajowych.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty Pasternik mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 250 metrów od inwestycji Apartamenty Pasternik znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Ojcowska Dworek.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Pasternik znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole Integracyjne "Ptasie Radio" w odległości 450 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Apartamenty Pasternik składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 240 m znajduje się Sklep spożywczo-przemysłowy, w odległości 260 m znajduje się Warzywniak, w odległości 260 m znajduje się Piekarnia.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Pasternik w odległości 440 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 01.10.2015

Data aktualizacji: 26.10.2018

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie