Osiedle Jemiołowa etap II

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezGrupa Developer Lublin

Zapytaj o ceny

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Osiedle Jemiołowa etap II dostępnych jest 10 ofert

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena (brutto)
M4
1
39,55 m²
Parter
M3
2
47,3 m²
Parter
M57
2
50 m²
Parter
M41
3
51,16 m²
Parter
M58
3
62,17 m²
Parter
M61
3
64,99 m²
Parter
M22
4
73,7 m²
Parter
M23
4
72,32 m²
Parter
M60
4
79,83 m²
Parter
M43
5
88,11 m²
Parter

Opis Inwestycji

Pragniemy zaprezentować Państwu naszą najnowszą inwestycję - Osiedle Jemiołowa II. Dwa budynki stanowiące przykład nowoczesnej i eleganckiej architektury oraz optymalnego zagospodarowania terenu, usytuowane będą przy ulicy Jemiołowej, w atrakcyjnej części Lublina, tj. w prestiżowej dzielnicy Sławinek.Osiedle Lublin - główne atuty Osiedla Jemiołowa 2:ZieleńDeweloper w Lublinie - dzielnicę Sławinek wybraliśmy nie przez przypadek. Jej znaczną część zajmują zadbane tereny zielone. Dodatkowo, na terenie inwestycji planujemy nasadzenia na patio znajdującym się pomiędzy budynkami. Prace rozpoczną się, gdy budowle zostaną ukończone.Teren ogrodzonyDla Państwa bezpieczeństwa i komfortu zamierzamy ogrodzić teren dziedzińca osiedla.Parking podziemnyZnaczną część inwestycji stanowi przestronny parking podziemny. Do dyspozycji mieszkańców zostaną oddane również indywidualne garaże podziemne oraz komórki lokatorskie.Stojaki na roweryDo Państwa dyspozycji będą ogólnodostępne zewnętrzne stojaki na rowery.Nowoczesne cichobieżne windyCiche i nowoczesne windy zapewnią Państwu komfort, umożliwiając szybkie dotarcie na każde piętro oraz do poziomu podziemnej hali garażowej.Wideodomofon - opcja dla wymagającychMieszkańcom osiedla oferujemy możliwość zainstalowania wideodomofonu. Skorzystanie z niej wiąże się ze zwiększeniem poczucia bezpieczeństwa.Plac zabawZ myślą o najmłodszych zamierzamy stworzyć bezpieczny i certyfikowany plac zabaw.Przestronny balkonWszystkie mieszkania Lublin będą posiadać przestronny balkon.ŚwiatłowódPrędkość na miarę XXI wieku ! Do Państwa dyspozycji przekażemy łącze światłowodowe, które pozwoli do maksimum wykorzystywać możliwości, jakie współcześnie daje nam Internet.

Inwestycja Osiedle Jemiołowa etap II znajduje się w Lublinie, ul. Jemiołowa 2 (5.2 km od centrum Lublina), jest realizowana przez dewelopera Grupa Developer Lublin.

Inwestycja Osiedle Jemiołowa etap II jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 76 nowych mieszkań. Budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Jemiołowa etap II pozostało na sprzedaż 10 mieszkań o powierzchniach od 40 do 88 metrów kwadratowych.

Dostępne są lokale:

  • 1-pokojowe o powierzchni od 40 m2 (1 mieszkanie)
  • 2-pokojowe o powierzchni od 47 do 50 m2 (2 mieszkania)
  • 3-pokojowe o powierzchni od 51 do 65 m2 (3 mieszkania)
  • 4-pokojowe o powierzchni od 72 do 80 m2 (3 mieszkania)
  • 5-pokojowe o powierzchni od 88 m2 (1 mieszkanie)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Grupa Developer Lublin przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne
  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 1 kw. 2021 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 76 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 264 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: plac zabaw, teren ogrodzony, winda, videodomofon.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępnych jest 10 mieszkań.
Powierzchnie mieszkań:od 40 do 88 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 1, 2, 3, 4, 5-pokojowe.
Ceny mieszkań (brutto):
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Jemiołowa etap II

Lublin jest miastem powiatowym i stolicą woj. lubelskiego. To największy ośrodek miejski wschodniej Polski. Jego obszar wynosi 147,5 km2, a mieszka tu 347 678 osób. Ze względu na bliskość Ukrainy i Białorusi, miasto wyróżnia się wielokulturowością, co widoczne jest m.in. w stylistyce architektonicznej miasta. Typ zabudowy jest natomiast zależny od dzielnicy. Np. na Starym Mieście przeważają zabytkowe kamienice, Rury składają się niemal z samych osiedli mieszkalnych, a Zemborzyce to spokojna okolica otoczona przyrodą. Lublin to ważny ośrodek akademicki. Mieści się tu 12 szkół wyższych, a m.in. Politechnika, Uniwersytet Medyczny i KUL. Jest tu też 10 szpitali, w tym dwa wojewódzkie i trzy kliniczne. Pod względem rekreacyjnym miasto słynie z dróg rowerowych o łącznej długości ok. 100 km. Kwitnie tu życie kulturalne, działa filharmonia, 11 kin i 40 teatrów. Mieści się tu 8 galerii handlowych. Prężnie funkcjonuje komunikacja miejska, w tym trolejbusy, a z resztą kraju Lublin łączą 2 drogi krajowe, droga ekspresowa i okoliczna sieć ponad 10 przecinających się dróg wojewódzkich.

Komunikacja

Lublin jest jedynym miastem na wschodzie Polski tak dobrze skomunikowanym z innymi częściami kraju. Przez jego centrum przechodzą drogi krajowe nr 19 i 82, a częścią wschodniej i całą północną granicą biegnie droga ekspresowa S12, która na tym odcinku jest fragmentem europejskiej trasy E373. Przez miasto biegnie też 5 dróg wojewódzkich (nr 809, 822, 830, 835, 747), ale w promieniu ok. 15 km od miasta biegną też drogi wojewódzkie nr 820, 828, 829, 834, 836, 837, 860. Cechą szczególną komunikacji miejskiej są tu - kursujące obok autobusów - trolejbusy, które jeżdżą tylko po trzech polskich miastach.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Jemiołowa etap II mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 80 metrów od inwestycji Osiedle Jemiołowa etap II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Jemiołowa 01.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Jemiołowa etap II znajduje się się 6 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Parafialne im. bł. Honorata Koźmińskiego w odległości 120 m, Zespół Szkół nr 12 w Lublinie w odległości 230 m, Gimnazjum nr 27 w Lublinie w odległości 230 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Jemiołowa etap II w odległości 310 m znajduje się KS Sławin.

Data publikacji: 15.07.2019

Data aktualizacji: 01.10.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie