Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Wzgórze Zelwerowicza

Ta oferta bierze udział w konkursie

Mieszkania na sprzedaż ul. Aleksandra Zelwerowicza, oferowane bezpośrednio przez

DOMLUBLIN

Lublin, ul. Aleksandra Zelwerowicza

Wzgórze ZelwerowiczaWzgórze Zelwerowicza

8 zdjęć

Wzgórze Zelwerowicza
Wzgórze Zelwerowicza
Wzgórze Zelwerowicza
Wzgórze Zelwerowicza
konkurs - wygraj 100000zł na dobry start

Termin oddania

4 kw. 2024

Powierzchnie

65 - 77/m2

Przedział pokoi

3

Kondygnacje

3

Budynki

55

Stand. wykończenia

Standard deweloperski

Przystanek Autobusowy - 325 m

Dojazd do centrum: pokaż

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

7 placówek edukacyjnych, 2 kawiarnie i restauracje, 4 sklepy, 2 obiekty sportowe, 22 place zabaw

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • Standard deweloperski

Instalacje i energetyka

 • instalacja fotowoltaiczna
 • rekuperacja
 • pompa ciepła

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2022 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2024 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 55 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 110 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

informacja u dewelopera

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępnych jest 17 mieszkań

Powierzchnie mieszkań:

od 65 do 77 m²

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 3-pokojowe

Ceny mieszkań:

Opis płatności:

Informacja u dewelopera

Warunki rezerwacji:

Informacja u dewelopera

Zabezpieczenie środków klienta:

informacja u dewelopera

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Wzgórze Zelwerowicza to nowoczesne osiedle o wysokim standardzie wykończenia i kameralnej architekturze. W ofercie znajdą się mieszkania o powierzchni od 43,91 m2 do 76,99 m2. Budynki wchodzące w skład osiedla będą całkowicie zeroemisyjne.

Nowe osiedle powstające przy ulicy Zelwerowicza w Lublinie, to 55 budynków jednorodzinnych, które podzielone zostaną na 7 zespołów. W sumie do użytku oddanych zostanie 110 mieszkań z garażem i ogródkiem. Każdy z budynków będzie zeroemisyjny. Oznacza to, że wykorzysta on dostępne źródła energii odnawialnej i jednocześnie zrównoważy ich zużycie z wykorzystywaniem nieodnawialnych źródeł energii.

W skład innowacyjnych rozwiązań będą wchodzić między innymi zapewniające ogrzewanie pompy ciepła, panele fotowoltaiczne na dachach oraz systemy rekuperacji z odzyskiem ciepła. Dzięki tym rozwiązaniom przyszli mieszkańcy będą mogli liczyć na znaczne obniżenie swoich rachunków. Zapłacą oni jedynie za wodę, kanalizację, śmieci oraz zużycie prądu. Użytkownicy nie będą musieli martwić się cenami gazu, ponieważ ze względu na ekologię zrezygnowano z tego rozwiązania.

Każdy z właścicieli będzie mógł zaprojektować indywidualne mieszkanie, dzięki ofercie zmian lokatorskich. Oznacza to możliwość przesuwania ścian działowych, a także przyłączy elektrycznych, czy hydraulicznych. W standardzie wykończenia znajdą się tynki gipsowe, powłoka malarska, armatura grzewcza oraz sieć tv i internetowa. Na wyposażeniu będą również wysokiej klasy okna i drzwi wejściowe, a do tego parapety z aglomeratu.

Dostępne będą mieszkania 2, 3 lub 4 pokojowe do których przypisany będzie ogródek lub taras. Samochody mieszkańcy zostawić będą mogli w zbilansowanym jedno- lub dwustanowiskowym garażu. W sumie do dyspozycji mieszkańców oddanych będzie 200 miejsc postojowych.

Inwestycja Wzgórze Zelwerowicza znajduje się w Lublinie, ul. Aleksandra Zelwerowicza (4.3 km od centrum Lublina), jest realizowana przez DOMLUBLIN.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2024 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 110 nowych mieszkań znajdujących się w 55 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Wzgórze Zelwerowicza w sprzedaży jest 17 nowych mieszkań o powierzchni od 65 do 77 metrów kwadratowych .

Dla przyszłych mieszkańców DOMLUBLIN przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Lublin jest miastem powiatowym i stolicą woj. lubelskiego. To największy ośrodek miejski wschodniej Polski. Ze względu na bliskość Ukrainy i Białorusi, miasto wyróżnia się wielokulturowością, co widoczne jest m.in. w stylistyce architektonicznej miasta. Typ zabudowy jest natomiast zależny od dzielnicy, np. na Starym Mieście przeważają zabytkowe kamienice, Rury składają się niemal z samych osiedli mieszkalnych, a Zemborzyce to spokojna okolica otoczona przyrodą. Lublin to także ważny ośrodek akademicki. Mieści się tu kilkanaście szkół wyższych, takich jak Politechnika Lubelska, Uniwersytet Medyczny i Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II. Jest tu też kilkanaście szpitali, w tym kilka szpitali wojewódzkich i klinicznych. Pod względem rekreacyjnym miasto słynie z dróg rowerowych o łącznej długości ok. 100 km. Kwitnie tu życie kulturalne, działa filharmonia, wiele kin i teatrów. Mieści się tu również kilka galerii handlowych. Prężnie funkcjonuje komunikacja miejska, w tym trolejbusy, a z resztą kraju Lublin łączą dwie drogi krajowe, droga ekspresowa i okoliczna sieć ponad kilkunastu przecinających się dróg wojewódzkich.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Wzgórze Zelwerowicza?

Lublin jest jedynym miastem na wschodzie Polski tak dobrze skomunikowanym z innymi częściami kraju. Przez jego centrum przechodzą drogi krajowe nr 19 i 82, a częścią wschodniej i całą północną granicą biegnie droga ekspresowa S12, która na tym odcinku jest fragmentem europejskiej trasy E373. Przez miasto biegnie też kilka dróg wojewódzkich (nr 809, 822, 830, 835, 747), ale w promieniu ok. 15 km od miasta biegną też drogi wojewódzkie nr 820, 828, 829, 834, 836, 837, 860. Cechą szczególną komunikacji miejskiej są tu - kursujące obok autobusów - trolejbusy, które jeżdżą tylko po trzech polskich miastach.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Wzgórze Zelwerowicza mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 325 metrów od inwestycji Wzgórze Zelwerowicza znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Górki Czechowskie NŻ 02.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Wzgórze Zelwerowicza znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Wzgórze Zelwerowicza znajduje się 7 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: przedszkole w odległości 495 m, Żłobek Nr 9 w odległości 520 m, Niepubliczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Bajkowa Akademia w odległości 610 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Wzgórze Zelwerowicza składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 187 m znajduje się Orlen, w odległości 329 m znajduje się ALDI, w odległości 400 m znajduje się Lidl.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Wzgórze Zelwerowicza w odległości 596 m znajduje się boisko / kort, w odległości 801 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 25.11.2022
Data aktualizacji: 02.07.2024
DOMLUBLIN logo

DOMLUBLIN

Adres biura sprzedaży:

ul. Królewska 8/1, 20-109 Lublin

Godziny otwarcia biura sprzedaży:

 • Poniedziałek: 08:00 - 17:00
 • Wtorek: 08:00 - 17:00
 • Środa: 08:00 - 17:00
 • Czwartek: 08:00 - 17:00
 • Piątek: 08:00 - 17:00

Oferty, które mogą Cię zainteresować

 • Nagrody i wyróżnienia

  Nagroda Forbes 2022
  Nagroda Forbes 2021
  Nagroda Digital Excellence Awards 2022
  Nagroda Laur Klienta 2023
  Nagroda Dobry Pracodawca 2023
  Nagroda Gazele Biznesu 2023