Suwalska

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Suwalska, oferowane bezpośrednio przez

Grupa CTE

Wrocław, Fabryczna, Maślice, ul. Suwalska

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 131 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Suwalska

6 zdjęć

Suwalska
Suwalska
Suwalska
Suwalska

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2017 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada od 1 do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 34 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 250 do 260 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada (12): Komórki lokatorskie dostępne w budynku na poziomie I oraz II piętra w cenie od 3,6 tys PLN

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne (39 miejsc)

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Opis inwestycji

Suwalska logo

Pod nazwą „Suwalska” powstaje nowoczesny budynek mieszkalny oraz w pełni zagospodarowana, ogrodzona posesja z drogą wewnętrzną, placem zabaw, alejkami.

Dlaczego warto zamieszkać przy Suwalskiej?

Komfort. „Suwalska” to kameralny budynek, w którym znajduje się tylko 36 mieszkań. Wszystkie mieszkania na parterze posiadają duże ogródki a te na wyższych kondygnacjach loggie, balkony oraz tarasy. Indywidualne komórki lokatorskie oraz wspólna rowerownia uczynią mieszkanie na osiedlu wygodnym. Bezpośrednie sąsiedztwo inwestycji stanowią tereny zielone z zakazem zabudowy.

Bezpieczeństwo. Posesja będzie ogrodzona, w ramach zagospodarowania terenu powstanie droga wewnętrzna z miejscami postojowymi, plac zabaw, oświetlone alejki. Mieszkania będą wyposażone w drzwi antywłamaniowe.

Bezpieczny zakup. Wpłaty naszych klientów gromadzone są na rachunku powierniczym a realizacja prac budowlanych nadzorowana jest przez bank prowadzący rachunek powierniczy.

Inwestycja Suwalska znajduje się na Maślicach, ul. Suwalska (9.3 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez Grupa CTE.

Inwestycja Suwalska została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 34 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 1 do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Suwalska nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Grupa CTE przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne (39 miejsc)

W inwestycji znajduje się 12 komórek lokatorskich Komórki lokatorskie dostępne w budynku na poziomie I oraz II piętra w cenie od 3,6 tys PLN.

Lokalizacja inwestycji

Działka narożna, położona na przeciwko zespołu szkolno-przedszkolnego nr 12 (http://zsp12.wroclaw.pl/). W pobliżu znajduje się m.in.:

- kąpielisko Królewieckie

- sklepy spożywcze

- przystanek autobusowy

- ścieżka rowerowa

- tereny spacerowe

Wrocław Fabryczna to największa dzielnica w mieście. Obejmuje całą północno - zachodnią część miasta. Zamieszkuję ją blisko 200 tysięcy mieszkańców. Na terenie Fabrycznej znajduję się najwięcej osiedli mieszkaniowych. Ich nazwy pochodzą od wsi i miast, które włączane były w granice administracyjne miasta. Przy ulicy Trzemielowickiej znajdziemy dawne obiekty koszarowe. Jest to też dzielnica rekreacyjna, głównie ze względu na dużą ilość terenów zielonych takich jak Las Leśnicki czy Las Ratyński. Wschodnia granica tej dzielnicy przebiega wzdłuż Odry. Ceniący sobie zdrowy tryb życia znajdą tu wiele obiektów sportowych jak Centrum Basenowo – Sportowe czy liczne orliki, kluby fitness i siłownie. W północnej części dzielnicy znajduje się Stadion Miejski, który był jedną z aren Euro 2012. Przez Fabryczną przebiega droga krajowa nr 94 oraz obwodnica miasta. Dzielnica jest dobrze skomunikowana z centrum miasta poprzez liczne trasy autobusowe oraz tramwajowe. Znajduję się tu również międzynarodowe lotnisko – Copernicus Airport.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Suwalska?

Wrocław Fabryczna jest dobrze połączona komunikacyjnie z pozostałymi częściami miasta – dwie linie autobusowe 132 i 142 łączą bezpośrednio dzielnicę z centrum miasta tak jak i tramwaj 23. Dla miłośników jednośladów, Fabryczna posiada wiele ścieżek rowerowych, którymi bez problemu można przedostać się na drugą część miasta. Przebiega tędy również Autostradowa Obwodnica Wrocławia.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Suwalska mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 2225 metrów od inwestycji Suwalska znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wrocław Stadion.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Suwalska znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Suwalska znajduje się 7 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 12 w odległości 143 m, szkoła w odległości 200 m, Przedszkole nr 8 w odległości 225 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Suwalska składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 167 m znajduje się Chleb - Piekarnia rziemieślnicza, w odległości 200 m znajduje się Delikatesy Konkret, w odległości 230 m znajduje się Dino.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Suwalska w odległości 277 m znajduje się boisko / kort, w odległości 344 m znajduje się boisko / kort, w odległości 350 m znajduje się bieżnia / tor.

Data aktualizacji: 29.10.2020

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: