Suwalska

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Suwalska, oferowane bezpośrednio przez Grupa CTE

Wrocław, Fabryczna, Maślice, ul. Suwalska

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 105 ofert w najbliższej okolicy!

Suwalska

6 zdjęć

Suwalska
Suwalska
Suwalska
Suwalska

Najbliższe inwestycje

 • Osiedle Śliwowa
  od: 6 426 zł/m2

  Osiedle Śliwowa

  INTER-ES Deweloper

  Mieszkanie Maślice, Fabryczna, Wrocław
  ul. Maślicka
  8.6 km od centrum
  • Oddanie: gotowe
  • Metraż: 121 m2
  • Mieszkań: 1
  • Pokoje: 5
 • Osiedle Śliwowa etap II
  od: 6 210 zł/m2

  Osiedle Śliwowa etap II

  INTER-ES Deweloper

  Mieszkanie Maślice, Fabryczna, Wrocław
  Aleja Śliwowa
  8.6 km od centrum
  • Oddanie: 2 kw. 2022
  • Metraż: 65 m2
  • Mieszkań: 1
  • Pokoje: 3
 • 2M Apartments etap II

  2M Apartments etap II

  Omega Buildings Sp. z o.o. B Sp.k

  Mieszkanie Maślice, Fabryczna, Wrocław
  ul. Maśliska
  8.5 km od centrum
  • Oddanie: 2 kw. 2023
  • Metraż: 37-103 m2
  • Mieszkań: 58
  • Pokoje: 2-4

Opis Inwestycji

Suwalska logo

Pod nazwą „Suwalska” powstaje nowoczesny budynek mieszkalny oraz w pełni zagospodarowana, ogrodzona posesja z drogą wewnętrzną, placem zabaw, alejkami.

Dlaczego warto zamieszkać przy Suwalskiej?

Komfort. „Suwalska” to kameralny budynek, w którym znajduje się tylko 36 mieszkań. Wszystkie mieszkania na parterze posiadają duże ogródki a te na wyższych kondygnacjach loggie, balkony oraz tarasy. Indywidualne komórki lokatorskie oraz wspólna rowerownia uczynią mieszkanie na osiedlu wygodnym. Bezpośrednie sąsiedztwo inwestycji stanowią tereny zielone z zakazem zabudowy.

Bezpieczeństwo. Posesja będzie ogrodzona, w ramach zagospodarowania terenu powstanie droga wewnętrzna z miejscami postojowymi, plac zabaw, oświetlone alejki. Mieszkania będą wyposażone w drzwi antywłamaniowe.

Bezpieczny zakup. Wpłaty naszych klientów gromadzone są na rachunku powierniczym a realizacja prac budowlanych nadzorowana jest przez bank prowadzący rachunek powierniczy.

Inwestycja Suwalska znajduje się na Maślicach, ul. Suwalska (9.3 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez Grupa CTE.

Inwestycja Suwalska została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 34 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 1 do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Suwalska nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Grupa CTE przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne (39 miejsc)

W inwestycji znajduje się 12 komórek lokatorskich Komórki lokatorskie dostępne w budynku na poziomie I oraz II piętra w cenie od 3,6 tys PLN.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2017 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada od 1 do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 34 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 250 do 260 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada (12): Komórki lokatorskie dostępne w budynku na poziomie I oraz II piętra w cenie od 3,6 tys PLN
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne (39 miejsc).
Udogodnienia:
plac zabaw, teren ogrodzony, internet, TV kablowa, własna kotłownia
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park

Lokalizacja inwestycji

Działka narożna, położona na przeciwko zespołu szkolno-przedszkolnego nr 12 (http://zsp12.wroclaw.pl/). W pobliżu znajduje się m.in.: - kąpielisko Królewieckie - sklepy spożywcze - przystanek autobusowy - ścieżka rowerowa - tereny spacerowe

Wrocław Fabryczna to największa dzielnica w mieście. Obejmuje całą północno - zachodnią część miasta. Zamieszkuję ją blisko 200 tysięcy mieszkańców. Na terenie Fabrycznej znajduję się najwięcej osiedli mieszkaniowych. Ich nazwy pochodzą od wsi i miast, które włączane były w granice administracyjne miasta. Przy ulicy Trzemielowickiej znajdziemy dawne obiekty koszarowe. Jest to też dzielnica rekreacyjna, głównie ze względu na dużą ilość terenów zielonych takich jak Las Leśnicki czy Las Ratyński. Wschodnia granica tej dzielnicy przebiega wzdłuż Odry. Ceniący sobie zdrowy tryb życia znajdą tu wiele obiektów sportowych jak Centrum Basenowo – Sportowe czy liczne orliki, kluby fitness i siłownie. W północnej części dzielnicy znajduje się Stadion Miejski, który był jedną z aren Euro 2012. Przez Fabryczną przebiega droga krajowa nr 94 oraz obwodnica miasta. Dzielnica jest dobrze skomunikowana z centrum miasta poprzez liczne trasy autobusowe oraz tramwajowe. Znajduję się tu również międzynarodowe lotnisko – Copernicus Airport.

Komunikacja

Wrocław Fabryczna jest dobrze połączona komunikacyjnie z pozostałymi częściami miasta – dwie linie autobusowe 132 i 142 łączą bezpośrednio dzielnicę z centrum miasta tak jak i tramwaj 23. Dla miłośników jednośladów, Fabryczna posiada wiele ścieżek rowerowych, którymi bez problemu można przedostać się na drugą część miasta. Przebiega tędy również Autostradowa Obwodnica Wrocławia.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Suwalska?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Suwalska mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 240 metrów od inwestycji Suwalska znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Kozia.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Suwalska znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Suwalska znajdują się się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 12 w odległości 270 m, Przedszkole nr 8 w odległości 270 m, Szkoła Podstawowa nr 26 w odległości 270 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Suwalska składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 160 m znajduje się Chleb - Piekarnia rziemieślnicza, w odległości 200 m znajduje się Delikatesy Konkret, w odległości 230 m znajduje się Dino.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Suwalska w odległości 290 m znajduje się Boisko, w odległości 360 m znajduje się Boisko, w odległości 360 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 19.08.2015
Data aktualizacji: 29.10.2020

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: