Nowy Horyzont etap II

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Główna, oferowane bezpośrednio przez Geo Grupa Deweloperska

Wrocław, Fabryczna, Stabłowice, ul. Główna

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 30 ofert w najbliższej okolicy!

Nowy Horyzont etap II

2 zdjęcia

Nowy Horyzont etap II

Najbliższe inwestycje

Opis Inwestycji

W kameralnym otoczeniu zabudowy jednorodzinnej, z dala od miejskiego zgiełku, powstaje eleganckie osiedle „Nowy Horyzont”. Położone w dzielnicy Stabłowice, łączy w sobie możliwość życia w nurcie miasta i codziennego obcowania z przyrodą.Unikatowy charakter osiedla, bliskość terenów zielonych i rekreacyjnych, dobrze rozwinięta infrastruktura miejska stwarzają mieszkańcom wyjątkowy komfort życia.Docelowo na osiedlu powstanie 5 budynków wielorodzinnych. Obecnie w sprzedaży są: A2 ( etap I) – już zrealizowanyoraz A3 ( etap II) – termin realizacji: III kwartał 2012 r.W I i II etapie inwestycji oferujemy po 75 mieszkań o zróżnicowanych metrażach:•    1 – ok. 34 m2•    2 – pokojowe ok. 37 – 57 m2•    3 – pokojowe  ok. 54 – 75 m2•    4 – pokojowe ok. 82 – 87 m2.Mieszkania w inwestycji Nowy Horyzont to:•    funkcjonalne układy przestrzenne mieszkań, z podziałem na strefę dzienną i nocną,•    wygodne i ustawne sypialnie, duże, jasne pokoje dzienne,•    balkony lub tarasy w każdym mieszkaniu,•    zewnętrzne drzwi wzmocnione,•    termostaty, indywidualne rozliczanie wszystkich mediów,•    komórki lokatorskie oraz miejsca parkingowe w garażu podziemnym,•    osiedle ogrodzone,•    plac zabaw dla dzieci na terenie osiedla.Termin realizacji: I etap zrealizowany, II etap: III kwartał 2012 r.

Inwestycja Nowy Horyzont etap II znajduje się na Stabłowicach, ul. Główna (10.9 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez Geo Grupa Deweloperska.

Inwestycja Nowy Horyzont etap II została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2012 roku.

Cały projekt składa się z 75 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 1 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Nowy Horyzont etap II nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Geo Grupa Deweloperska nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2011 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2012 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada od 1 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 75 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 265 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych.
Udogodnienia:
informacja u dewelopera.
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park, las, jezioro

Lokalizacja inwestycji

Wrocław Fabryczna to największa dzielnica w mieście. Obejmuje całą północno - zachodnią część miasta. Zamieszkuję ją blisko 200 tysięcy mieszkańców. Na terenie Fabrycznej znajduję się najwięcej osiedli mieszkaniowych. Ich nazwy pochodzą od wsi i miast, które włączane były w granice administracyjne miasta. Przy ulicy Trzemielowickiej znajdziemy dawne obiekty koszarowe. Jest to też dzielnica rekreacyjna, głównie ze względu na dużą ilość terenów zielonych takich jak Las Leśnicki czy Las Ratyński. Wschodnia granica tej dzielnicy przebiega wzdłuż Odry. Ceniący sobie zdrowy tryb życia znajdą tu wiele obiektów sportowych jak Centrum Basenowo – Sportowe czy liczne orliki, kluby fitness i siłownie. W północnej części dzielnicy znajduje się Stadion Miejski, który był jedną z aren Euro 2012. Przez Fabryczną przebiega droga krajowa nr 94 oraz obwodnica miasta. Dzielnica jest dobrze skomunikowana z centrum miasta poprzez liczne trasy autobusowe oraz tramwajowe. Znajduję się tu również międzynarodowe lotnisko – Copernicus Airport.

Komunikacja

Wrocław Fabryczna jest dobrze połączona komunikacyjnie z pozostałymi częściami miasta – dwie linie autobusowe 132 i 142 łączą bezpośrednio dzielnicę z centrum miasta tak jak i tramwaj 23. Dla miłośników jednośladów, Fabryczna posiada wiele ścieżek rowerowych, którymi bez problemu można przedostać się na drugą część miasta. Przebiega tędy również Autostradowa Obwodnica Wrocławia.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Nowy Horyzont etap II?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Nowy Horyzont etap II mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 210 metrów od inwestycji Nowy Horyzont etap II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Chwałkowska.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Nowy Horyzont etap II znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Nowy Horyzont etap II znajdują się się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 20 w odległości 240 m, Przedszkole nr 20 w odległości 240 m, Szkoła Podstawowa nr 22 w odległości 240 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Nowy Horyzont etap II składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 470 m znajduje się Rabat.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Nowy Horyzont etap II w odległości 120 m znajduje się Boisko, w odległości 270 m znajduje się Boisko, w odległości 270 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 21.02.2012
Data aktualizacji: 24.11.2017

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: