Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Różyckiego 28

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Różyckiego, oferowane bezpośrednio przez

Freedom Nieruchomości- Łódź

Łódź, Górna, Górniak, ul. Różyckiego 28

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 867 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Różyckiego 28Różyckiego 28

7 zdjęć

Różyckiego 28
Różyckiego 28
Różyckiego 28
Różyckiego 28

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • monitoring
  • winda
  • Standard deweloperski podwyższony

Rekreacja

  • plac zabaw

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 24 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 260 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski podwyższony

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne (24 miejsca) : w dwóch garażach wielostanowiskowych na poziomie zero budynku

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Powstający budynek wykonany zostanie w najwyższych standardach z zastosowaniem najnowocześniejszych rozwiązań technicznych i architektonicznych gwarantujących energooszczędność, ekonomikę eksploatacji oraz przyjazne zdrowiu materiały.

W pierwszym etapie inwestycji do IV kw. 2019 roku powstanie dwuklatkowy pięciokondygnacyjny budynek mieszkalny z dwoma wielostanowiskowymi garażami w poziomie zero i 24 rozkładowymi mieszkaniami na czterech piętrach o powierzchniach odpowiednio na kondygnacjach; 48,57 m2; 50,79 m2; 59,72 m2; 59,72 m2; 59,72 m2; 60,00 m2.

Budynek powstanie na dwóch wydzielonych działkach o statusie własności. Nabywcy mieszkań uzyskają prawo do własności działek w części przynależnej do ich powierzchni w momencie podpisania umowy ostatecznej i przeniesieniu własności.

24 mieszkania rozkładowe i 24 miejsca postojowe w dwóch garażach wielostanowiskowych na poziomie zero budynku. Lokale mieszkalne od 1-go do 4-go piętra z windą na każdej z dwóch klatek schodowych do poziomu garażu wielostanowiskowego.

W pierwszej fazie budowy będzie istniała możliwość indywidualnej aranżacji rozkładu mieszkania, jak również połączenia dwóch lokali w jeden duży apartament. O ile oczywiście adaptacja taka będzie możliwa uwzględniając konstrukcję budynku.

Linia zabudowy Budynku mieszkalnego od strony północnej powstanie jako pierzejowa tj. linia zabudowy przebiegać będzie wzdłuż ul. Różyckiego z elewacją północną bezpośrednio przy chodniku. Od strony wschodniej budynek posadowiony zostanie w odległości 1,5 mb od istniejącego budynku na działce sąsiedniej. Od strony zachodniej budynek będzie przylegał ścianą boczną do planowanego jako etap drugi budynku biegnącego wzdłuż Al. Politechniki. Budynki będą tworzyć swoim kształtem w przybliżeniu literę „L".

Od strony południowej znajdować się będzie wewnętrzny dziedziniec z wjazdami do garażu wielostanowiskowego nr.2 oraz niewielkim terenem zielonym z placem zabaw dla dzieci. Wewnętrzny dziedziniec ogrodzony i monitorowany. Nawierzchnie dróg dojazdowych oraz garaży wielostanowiskowych utwardzone kostką brukową betonową.

Na wewnętrznym dziedzińcu znajdzie się również miejsce na ławeczki, kwietniki i zadaszony stojak na rowery. Na placu zabaw oprócz małej architektury poprawiającej stronę wizualną terenu oraz elementów żywej zieleni znajdzie się również miejsce na ławki, zjeżdżalnia dla maluchów, huśtawka, bujak na sprężynie oraz piaskownica z krytą plandeką do zaciągania na noc. W bezpośredniej bliskości urządzeń dla zabaw dzieci ułożona zostanie nawierzchnia absorbująca upadek.

W budynku znajdować się będą dwie klatki schodowe z windami od poziomu zero budynku. Wejścia na klatki schodowe od strony ulicy Różyckiego bezpośrednio z chodnika. Wejścia przystosowane będą dla osób niepełnosprawnych. Z klatek schodowych wejście do garażu wielostanowiskowego nr 1.

Wjazd na dziedziniec wewnętrzny i do garaży wzdłuż ściany wschodniej budynku z ulicy Różyckiego nr 28 bramą wjazdową zamykaną. Wjazd do garażu wielostanowiskowego nr.1 bezpośrednio z przelotu bramowego w prawo. Wjazd do garażu wielostanowiskowego nr 2 od strony dziedzińca wewnętrznego.

Na poziomie „zero" budynku znajdować się będą dwa garaże wielostanowiskowe z 24 miejscami parkingowymi łącznie. Z garażu nr 1 będzie możliwy bezpośredni dostęp do dwóch klatek schodowych z windami. Z garażu nr 2 dostęp do klatek schodowych poprzez garaż nr 1 lub wejściami głównymi klatek schodowych. Parkingi w poziomie zero budynku konstrukcji żelbetonowej słupowej z wjazdami z bramami podnoszoną elektrycznie. Garaże wentylowane mechanicznie z czujnikami tlenku węgla. Wszystkie miejsca parkingowe w garażach wielostanowiskowych mają wymiary 2,5 mb na 5,00 mb i jest to wystarczającą długość do obsługi wszystkich standardowych modeli samochodów osobowych. Długość miejsc parkingowych umożliwia również powieszenia na ścianie krańcowej niewielkich krótkich półek technicznych. Szerokość przejazdów wynosi 5,23 mb i zapewnia bezpieczne i łatwe manewrowanie samochodem.

Współpracując z nami, uzyskują Państwo:

- Pomoc w wybraniu najlepszej oferty kredytowej

- Brak podatku PPC przy zakupie nieruchomości

- Bezpieczeństwo transakcji

- Kompleksowe doradztwo przy zakupie nieruchomości

Zapraszam do kontaktu,

Magda Wojciechowska

Telefon: 794 219 579 lub 792 004 541

E-mail: m.wojciechowska@freedom-nieruchomosci.pl

Zapraszam również do naszego oddziału, mieszczącego się w Łodzi przy ulicy Nawrot 85a (wejście od Wysokiej) ; tel. 42307 24 61; mail : lodz1@freedom-nieruchomosci.pl oraz zachęcam do odwiedzenia strony internetowej www.freedom-nieruchomosci.pl

Inwestycja Różyckiego 28 znajduje się na Górniaku, ul. Różyckiego 28 (2.3 km od centrum Łodzi), sprzedaż prowadzi Freedom Nieruchomości- Łódź.

Inwestycja Różyckiego 28 została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 24 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Różyckiego 28 nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne (24 miejsca)

Lokalizacja inwestycji

Kameralna zabudowa przy cichej nieprzelotowej ulicy Różyckiego, a jednocześnie bezpośrednia bliskość jednej z głównych arterii przelotowych miasta Al. Politechniki stanowi o trafności wyboru tej lokalizacji. Na terenie ogrodzonego wewnętrznego dziedzińca znalazło się miejsce na relaks wśród zieleni z wydzielonym niewielkim placem zabaw dla dzieci.

Południowa część Łodzi rozciągnięta na powierzchni ok. 70 km. kw i zamieszkana jest przez 170 tys. osób. Dzielnica dzieli się na rejony Chojny-Dąbrowa, Chojny, Górniak, Piastów-Kurak, Rokicie, Ruda, Nad Nerem, Wiskitno. Główne ulice dzielnicy to u. Pabianicka, ul. Rzgowska i odchodząca od niej w kierunku wschodnim ul. Jarosława Dąbrowskiego. To dzielnica bogata w parki i ośrodki rekreacyjne, takie jak Stawy Jana, Młynek, Rudzka Góra czy Las Ruda Popioły. Na terenie dzielnicy znajdują się też zabytki takie, jak dwór Benedykta Górskiego, Muzeum Włókiennictwa, Willa Ferdynanda Koninga czy liczne parki. Dzielnica jest doskonale skomunikowana dzięki sieci komunikacji miejskiej ale też dworcowi PKP Łódź Chojny i położonego we wschodniej części dzielnicy portowi lotniczemu. Dzielnica ma dobry odstęp do punktów usługowych dzięki kilku hipermarketom, centrum handlowemu Guliwer i supermarketom budowlanym. Zabudowa mieszkalna to głównie bloki, przedwojenne kamienice i robotnicze domki jednorodzinne. Mieszczą się tu też cmentarze katolickie i ewangelicko-augsburski. Główne centrum handlowe to Guliwer z hipermarketem Carrefour.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Różyckiego 28?

Na terenie dzielnicy znajduje się międzynarodowy Port Lotniczy im. Władysława Reymonta a także stacja PKP Łódź Chojny, z której odjeżdżają pociągi do największych polskich miast. Na terenie dzielnicy znajdują się też liczne przystanki autobusowe i tramwajowe.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Różyckiego 28 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1443 metrów od inwestycji Różyckiego 28 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Łódź Pabianicka.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Różyckiego 28 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Różyckiego 28 znajduje się 41 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Kameleon w odległości 147 m, Mikron, Prywatna Szkoła Podstawowa i Liceum Ogólnokształcące w odległości 149 m, Mikron, Prywatna Szkoła Podstawowa i Liceum Ogólnokształcące w odległości 171 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Różyckiego 28 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: EndoEstetica w odległości 122 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 147 m, Ray.Med w odległości 164 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Różyckiego 28 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 209 m znajduje się Piekarenka, w odległości 218 m znajduje się sklep osiedlowy, w odległości 301 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Różyckiego 28 w odległości 171 m znajduje się boisko / kort, w odległości 197 m znajduje się boisko / kort, w odległości 213 m znajduje się centrum sportowe.

Data publikacji: 12.04.2018
Data aktualizacji: 23.11.2022

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023