EkoMetalowa

Oferta archiwalna

Poznań, Grunwald, Górczyn, ul. Metalowa 1A

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 100 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

EkoMetalowa

13 zdjęć

EkoMetalowa
EkoMetalowa
EkoMetalowa
EkoMetalowa

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • winda
  • rowerownia
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2021 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2023 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych.

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 87 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Ogrzewanie

gazowe

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

posiada (29): zakup nieobowiązkowy

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne : zakup miejsca postojowego obowiązkowy.
  • miejsca postojowe podziemne : zakup miejsca postojowego obowiązkowy.

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Opis inwestycji

Zamieszkaj w sercu Górczyna

EkoMetalowa to kameralne i innowacyjne osiedle powstające na poznańskim Górczynie. Doskonałe miejsce do życia dla każdego, kto ceni sobie spokój, bezpieczeństwo oraz ekologię, a jednocześnie nie chce rezygnować z możliwości i udogodnień, które oferuje duże miasto.

Osiedle będzie się składać z 4 kameralnych bloków, a budowa zostanie podzielona na 3 etapy. W pierwszym etapie powstanie Blok A, w kolejnym Bloki B oraz C, a w ramach ostatniego etapu realizacji naszej inwestycji - Blok D.

Ekologia i ekonomia w duecie:

* instalacja fotowoltaiczna na każdym budynku

* odzysk wody deszczowej

* błękitne paliwo

* energooszczędne windy

* oświetlenie ledowe i czujki ruchu

* okna 3-szybowe

Oprócz wygody i komfortu przyszłych mieszkańców naszego osiedla, zadbaliśmy także o jego walory estetyczne.

Postawiliśmy na przyjazną dla użytkowników, stonowaną i ciepłą kolorystykę z nutą elegancji w postaci metalowych detali architektonicznych o barwie patynowanego mosiądzu.

W ramach naszej inwestycji, powstanie 27 atrakcyjnych, komfortowych i funkcjonalnych mieszkań. Przyszli mieszkańcy osiedla mogą wybierać pośród 1-,2-,3- lub 4-pokojowych przestronnych lokali, doskonałych zarówno dla singli, młodych par, jak również większych rodzin. Każde z mieszkań ma swój balkon lub ogródek (w przypadku mieszkań parterowych), a na osoby wybierające ostatnią kondygnację, czekają duże tarasy.

Dla naszych Klientów przygotowaliśmy również szeroką ofertę miejsc postojowych, zarówno naziemnych, jak i w hali garażowej.

Inwestycja EkoMetalowa znajduje się na Górczynie, ul. Metalowa 1A (3.8 km od centrum Poznania), została zrealizowana przez Forpoz Sp. z o.o. Sp. K.

Inwestycja EkoMetalowa została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2023 roku.

Cały projekt składa się z 87 nowych mieszkań znajdujących się w 3 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji EkoMetalowa nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Forpoz Sp. z o.o. Sp. K. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajduje się 29 komórek lokatorskich zakup nieobowiązkowy.

Lokalizacja inwestycji

Z dużą dbałością dobieramy lokalizacje każdej z naszych realizacji. Liczy się zarówno dobra komunikacja, jak i poczucie ciszy, i bezpieczeństwa czy też dostęp do terenów zielonych.

Inwestycja EkoMetalowa, powstająca przy ulicy Metalowej, na poznańskim Górczynie to synonim każdego z tych pojęć. To miejsce przyjazne dla środowiska, gdzie każdy odnajdzie swoją ostoję.

Spokojna okolica oraz ciche sąsiedztwo sprawią, że mieszkańcy naszego eko-osiedla będą mogli odpocząć i zrelaksować się po ciężkim dniu.

Grunwald to leżąca na zachodzie miasta dzielnica Poznania o powierzchni 36 km kw i populacji 125 tys. mieszkańców. Dzielnica zamyka się w ulicach Skórzewskiej, Bukowskiej, Kolejowej i Leszczyńskiej. Dzielnicę z południowego zachodu na północy wschód przedziela ul. Głogowska, za miastem przechodząca w drogę krajową E261. Na terenie Grunwaldu krzyżuje się z nią droga europejska E30. Dzielnica ma własną szkołę wyższą – to Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa. Jest stąd również blisko do Portu Lotniczego Poznań-Ławica, który zaczyna się tuż za północną granicą. Dzielnica ma też dobry dostęp do opieki zdrowotnej dzięki dwóm szpitalom klinicznym, prywatnej lecznicy (Certus), 60 aptekom, 15 przychodniom i gabinetom lekarskim. Fani sportu docenią Arenę Poznań i stadion INEA a także Lasek Marceliński, idealny do uprawiania joggingu czy nordic walkingu. Na terenie dzielnicy są też dwa kina.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji EkoMetalowa?

Na terenie Grunwaldu krzyżują się ze sobą droga krajowa E261 i droga europejska E30. W odległości ok. 50 m na północ zaczyna się Port Lotniczy Poznań-Ławica. Dodając do tego liczne tramwaje i autobusy kursujące po dzielnicy Grunwald, otrzymujemy świetnie skomunikowane nie tylko z pozostałymi dzielnicami miasta miejsce.

Przyszli mieszkańcy inwestycji EkoMetalowa mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 290 metrów od inwestycji EkoMetalowa znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Sielska.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji EkoMetalowa znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji EkoMetalowa znajduje się 8 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole nr 8 w odległości 220 m, Niepubliczne Przedszkole Specjalistyczne EMEDEA - INTUICJA w odległości 260 m, Niepubliczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna EMEDEA w odległości 260 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji EkoMetalowa składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 560 m znajduje się Panorama.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji EkoMetalowa w odległości 350 m znajduje się Boisko, w odległości 370 m znajduje się Strzelnica kryta KSK Pretor, w odległości 440 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 12.05.2021
Data aktualizacji: 01.04.2023

Pobliskie Lokalizacje

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: