Flora Development logo

Flora Development

Warszawa, ul. Marszałkowska 76
O nas
Oferta
Kontakt

Informacje o nas

Lubimy mówić o sobie “deweloper kraftowy”. Czujemy się odpowiedzialni za każdy projekt, budujemy relacje oraz lokalną społeczność. Dzielimy się prestiżem, spokojem i bezpieczeństwem, a do działania motywuje nas tworzenie miejsc autentycznych i bliskich ludziom. Nasze projekty to przemyślana kontynuacja zastanej tkanki miejskiej, w bardziej awangardowym wydaniu. Zamiast tworzyć historię od nowa, dopisujemy do niej unikalne rozdziały.

Posiadamy w sprzedaży 71 nieruchomości w 1 inwestycji

 • Piotra 4
  3 kw. 2025
  Piotra 4 to prawdziwa perła wśród gdyńskich inwestycji. Powstaje z myślą o tych, którzy odrzucają skostniałe schematy rzeczywistości i swobodnie płyną przez życie na fali równowagi pomiędzy pracą a życiem osobistym. Zamiast przelewać morze słów, mówmy o konkretach – widok po horyzont, ocean spokoju, chłodna bryza latem i chillout na tarasie. Każde z 96 mieszkań na 7 piętrach budynku będzie

  Piotra 4

  ul. św. Piotra 4 , Śródmieście, Gdynia(1 km od centrum)
  Flora Development

Zakończyliśmy sprzedaż 1 inwestycji

Kontakt

Flora Development logo
Flora Development
Warszawa, ul. Marszałkowska 76
Strona internetowa dewelopera
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: