Apartamenty Braterska 18

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezEurop Haus Sp. z o.o. Sp. k.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 1061 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Stacja Łódź(0.3 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Łódź, Górna, Rokicie, ul. Wieniawskiego 5 (2.4 km od centrum Łodzi)
  Ceny od: 5 478/m2
  Stacja Łódź
  Termin oddania: 2 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 12
  Powierzchnia: 34 - 71 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  Artcem Sp.j.
 • Stacja Łódź - etap II(0.3 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Łódź, Górna, Rokicie, ul. Wieniawskiego 5 (2.4 km od centrum Łodzi)
  Ceny od: 5 650 brutto/m2
  Stacja Łódź - etap II
  Termin oddania: 1 kw. 2022
  Liczba mieszkań: 45
  Powierzchnia: 34 - 71 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  Artcem Sp.j.
 • Murapol Nowa Przędzalnia(0.4 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Łódź, Polesie, Stare Polesie, ul. Wróblewskiego 19A (1.8 km od centrum Łodzi)
  Murapol Nowa Przędzalnia
  Termin oddania: 2 kw. 2022
  Liczba mieszkań: 154
  Powierzchnia: 26 - 56 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  Murapol S.A.

Opis Inwestycji

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu naszą najnowszą realizację: nowe mieszkania w Łodzi. W wyjątkowym miejscu, w otulinie zieleni, powstaje nowoczesny budynek Apartamenty Braterska 18. Oferowane przez nas nowe mieszkania znajdują się niemal w samym sercu miasta . Położenie w prestiżowej dzielnicy, w zielonej części Łodzi, sprawia, że wszelkie atrakcje miasta są na wyciągnięcie ręki. Dziesięciominutowy dojazd do centrum, bezpośrednia bliskość elitarnych szkół i uczelni (Politechnika Łódzka). Wyjątkowe miejsca spotkań oraz sąsiedztwo parku, centrów handlowych (także z kinopleksem) są niewątpliwym atutem nowej inwestycji, którą Państwu przedstawiamy. Mieszkania na sprzedaż Łódź - Braterska 18.

Inwestycja Apartamenty Braterska 18 znajduje się w Górnej, ul. Braterska 18 (2.2 km od centrum Łodzi), została zrealizowana przez dewelopera Europ Haus Sp. z o.o. Sp. k..

Inwestycja Apartamenty Braterska 18 została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2016 roku.

Cały projekt składa się z 32 nowych mieszkań. Budynek posiada od 1 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Braterska 18 pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchni 47 metrów kwadratowych w cenie od 5 081 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Europ Haus Sp. z o.o. Sp. k. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajduje się 14 komórek lokatorskich.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2014 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2016 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada od 1 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 32 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada (14).
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: pomieszczenie rekreacyjne, winda.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park.

Lokalizacja inwestycji Apartamenty Braterska 18

Planując miejsce nowej inwestycji staraliśmy się, aby bliskość natury nie była jej jedynym udogodnieniem. Komfort przyszłym mieszkańcom zapewnia również wyjątkowa struktura inwestycji, dzięki której na piętrze znajduje się tylko od 6 do 8 nowych mieszkań. Zapewni to kameralność zatopionych w zieleni budynków, a mieszkańcom da niepowtarzalną intymność.

Południowa część Łodzi rozciągnięta na powierzchni ok. 70 km. kw i zamieszkana jest przez 170 tys. osób. Dzielnica dzieli się na rejony Chojny-Dąbrowa, Chojny, Górniak, Piastów-Kurak, Rokicie, Ruda, Nad Nerem, Wiskitno. Główne ulice dzielnicy to u. Pabianicka, ul. Rzgowska i odchodząca od niej w kierunku wschodnim ul. Jarosława Dąbrowskiego. To dzielnica bogata w parki i ośrodki rekreacyjne, takie jak Stawy Jana, Młynek, Rudzka Góra czy Las Ruda Popioły. Na terenie dzielnicy znajdują się też zabytki takie, jak dwór Benedykta Górskiego, Muzeum Włókiennictwa, Willa Ferdynanda Koninga czy liczne parki. Dzielnica jest doskonale skomunikowana dzięki sieci komunikacji miejskiej ale też dworcowi PKP Łódź Chojny i położonego we wschodniej części dzielnicy portowi lotniczemu. Dzielnica ma dobry odstęp do punktów usługowych dzięki kilku hipermarketom, centrum handlowemu Guliwer i supermarketom budowlanym. Zabudowa mieszkalna to głównie bloki, przedwojenne kamienice i robotnicze domki jednorodzinne. Mieszczą się tu też cmentarze katolickie i ewangelicko-augsburski. Główne centrum handlowe to Guliwer z hipermarketem Carrefour.

Komunikacja

Na terenie dzielnicy znajduje się międzynarodowy Port Lotniczy im. Władysława Reymonta a także stacja PKP Łódź Chojny, z której odjeżdżają pociągi do największych polskich miast. Na terenie dzielnicy znajdują się też liczne przystanki autobusowe i tramwajowe.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty Braterska 18 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 380 metrów od inwestycji Apartamenty Braterska 18 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Proletariacka - Wróblewskiego.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Braterska 18 znajdują się się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole Miejskie nr 101 w odległości 340 m, Przedszkole Im. Świętej Urszuli Ledóchowskiej Zgromadzenia Sióstr Urszulanek Serca Jezusa Konającego w odległości 600 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Apartamenty Braterska 18 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: NZOZ COLMED w odległości 80 m, MEJAmed w odległości 440 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Apartamenty Braterska 18 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 360 m znajduje się Piekarnia, w odległości 370 m znajduje się Sklep osiedlowy, w odległości 430 m znajduje się Sklep osiedlowy.

Data publikacji: 14.04.2015

Data aktualizacji: 01.08.2018

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie