Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Warzelnicza III

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Warzelnicza, oferowane bezpośrednio przez

ELMIS GK Sp. z o.o. S.K.A.

Warszawa, Białołęka, Brzeziny, ul. Warzelnicza

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 294 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Warzelnicza IIIWarzelnicza III

2 zdjęcia

Warzelnicza III

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • winda
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2021 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2022 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 53 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada (12): Umiejscowione na piętrach, wielkość 4,5 - 7,5 m2

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne (53 miejsca) : miejsca postojowe są dodatkowo płatne

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Inwestycja „Osiedle Warzelnicza” to nowoczesne, kameralne, spokojne a zarazem bogate w infrastrukturę miejsce, które zaspokoi gusta zarówno osób ceniących ciszę i spokój oraz tych, które preferują aktywny wypoczynek. W pobliżu znajduje się Kanał Żerański, jeden z najbardziej urokliwych akwenów wodnych w Warszawie. Miejsce sprzyja do uprawiania sportów wodnych i spędzania czasu na świeżym powietrzu. Bogactwo terenów zielonych, ścieżek rowerowych i innych sprawia, że zarówno letni jak i zimowy wypoczynek w tym miejscu będzie wytchnieniem. Niska zabudowa i nowoczesne budownictwo zachwycą wszystkich, którzy szukają spokojnego i atrakcyjnego miejsca do życia.

Okolica charakteryzuje się również dobrą infrastrukturą. W bliskim sąsiedztwie znajdują się sklepy spożywcze, apteka, punkty usługowe, poczta, siłownia, centrum medyczne, basen, Szkoła Podstawowa z kompleksem sportowym i przedszkole jak również przystanki autobusowe 314, 134, 104, N14. Nieopodal: Trasa S8 (5 min), Most Północny (12 min).

Do Państwa dyspozycji oddamy kameralny, 3 piętrowy budynek, wyposażony w windę, składający się z 53 mieszkań o pow. od 38 m² do 60 m², z loggiami, balkonami, dużymi ogródkami na parterze. Na poziomie -1 będzie się znajdowała hala garażowa z miejscami postojowymi.

Cała inwestycja składać się będzie z III etapów które powstaną na osobnych działkach. W I i II etapie powstanie łącznie 40 mieszkań w dwóch budynkach. W III etapie lekko oddalonym od I i II etapu będzie znajdować się budynek z 53 lokalami.

Inwestycja Warzelnicza III znajduje się na Brzezinach, ul. Warzelnicza (11.1 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez ELMIS GK Sp. z o.o. S.K.A.

Inwestycja Warzelnicza III została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2022 roku.

Cały projekt składa się z 53 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Warzelnicza III nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców ELMIS GK Sp. z o.o. S.K.A. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne (53 miejsca)

W inwestycji znajduje się 12 komórek lokatorskich Umiejscowione na piętrach, wielkość 4,5 - 7,5 m2.

Lokalizacja inwestycji

Białołęka to północna, druga pod względem wielkości powierzchni, dzielnica Warszawy odznaczająca się najszybszym rozwojem. Występują tutaj zarówno osiedla domów jednorodzinnych w północnej części obszaru, jak również wysoka, nowoczesna zabudowa mieszkaniowa. Dużą popularnością nadal cieszą się białołęckie osiedla z wielkiej płyty: Nowy Tarchomin, Nowodwory i Nowe Świdry. W strefie centralnej i południowej rozwija się infrastruktura handlowo-usługowa, więc obszar ten ma szansę stać się czymś więcej, niż kolejną warszawską "sypialnią". Białołęka jest jedną z najspokojniejszych dzielnic, a wypoczynek umożliwiają: kompleksy leśne, parki, rezerwaty przyrody i ścieżki rowerowe. Dogodnym sposobem dojazdu do centrum miasta są tutaj liczne linie autobusowe z pętlą Nowodwory, zaś do głównych arterii dzielnicy należą fragmenty dróg krajowych: ul. Modlińska i Trasa Toruńska, a także ul. Płochocińska.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Warzelnicza III?

Na terenie dzielnicy Białołęka znajdują się 4 stacje PKP. Kursują stąd autobusy, a także tramwaje umożliwiające bezpośrednie dotarcie do centrum Warszawy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Warzelnicza III mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 202 metrów od inwestycji Warzelnicza III znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Warzelnicza-Szkoła 01.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Warzelnicza III znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Warzelnicza III znajduje się 13 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 368 im. Polskich Olimpijczyków w odległości 106 m, szkoła w odległości 109 m, Plastusiowe Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi nr 414 w odległości 312 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Warzelnicza III jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: CMP Białołęka w odległości 952 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Warzelnicza III składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 595 m znajduje się sklep osiedlowy, w odległości 867 m znajduje się Prim, w odległości 977 m znajduje się u Małgosi.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Warzelnicza III w odległości 186 m znajduje się boisko / kort, w odległości 192 m znajduje się boisko / kort, w odległości 200 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 14.04.2021
Data aktualizacji: 20.07.2022

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023