Apartamenty Kępa Redłowska

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Legionów/Powstania Styczniowego, oferowane bezpośrednio przez ECO Classic Sp. z o.o.

Gdynia, Redłowo, ul. Legionów/Powstania Styczniowego

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 449 ofert w najbliższej okolicy!

Apartamenty Kępa Redłowska

11 zdjęć

Apartamenty Kępa Redłowska
Apartamenty Kępa Redłowska
Apartamenty Kępa Redłowska
Apartamenty Kępa Redłowska

Najbliższe inwestycje

 • Wrocławska 41
  od: 11 100 zł/m2

  Humbaka Sp. z o.o.

 • Silva etap II

  Invest Komfort Spółka Akcyjna Sp.K.

 • Nowe Kolibki

  Invest Komfort Spółka Akcyjna Sp.K.

Opis Inwestycji

Kępa Redłowska to kameralny zespół apartamentowy tworzy go pięć budynków oznaczonych literami A, B, C, D i E. Ich kształt architektoniczny został w dużym stopniu zdeterminowany naturalną i bardzo urozmaiconą rzeźbą terenu. Różnica pomiędzy punktem położonym najwyżej (Wzgórze Parkowe) a punktem najniższym wynosi około 12 metrów.

Wzgórze Parkowe jako obszar o szczególnych walorach widokowych, krajobrazowych i przyrodniczych będzie wyjątkowym ogrodem – miejscem wypoczynku przyszłych mieszkańców. Główne wejście do zespołu apartamentów zaprojektowano od strony ulicy Powstania Styczniowego w centralnej części budynku A.

Na zespół ten składa się pięć budynków o symbolach A, B, C, D, E II-IV piętrowych, w każdym budynku będą znajdować się windy zjeżdżające do hal garażowych. Apartamenty o powierzchni od 40,90 – 149,60 mkw., 2-5 pokojowe, pow. balkonów, tarasów od 4,4 – do 28,1 mkw., ogródki w cenie.

Główne wejście do zespołu apartamentów zaprojektowano od strony ulicy Powstania Styczniowego w centralnej części budynku A, w którym znajduje się wysoki, reprezentacyjny hol i centralna recepcja, a na jej zapleczu umieszczono centrum całodobowej ochrony i monitoringu.

Inwestycja Apartamenty Kępa Redłowska znajduje się na Redłowie, ul. Legionów/Powstania Styczniowego (3.1 km od centrum Gdyni), została zrealizowana przez ECO Classic Sp. z o.o.

Inwestycja Apartamenty Kępa Redłowska została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2010 roku.

Cały projekt składa się z 145 nowych mieszkań znajdujących się w 5 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają od 1 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Kępa Redłowska nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców ECO Classic Sp. z o.o. przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2009 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2010 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 5 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają od 1 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 145 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne: Cena: 24600 zł.
Udogodnienia:
pomieszczenie rekreacyjne, teren ogrodzony, ochrona całodobowa
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park, las, morze

Lokalizacja inwestycji

Gdynia Redłowo, to jedna z nielicznych gdyńskich dzielnic, która styka się z bezpośrednio z pasem nadmorskim. Sąsiaduje z rezerwatem przyrody Kępa Redłowska. To unikalny i sławny z obrazów marynistycznych fragment stromego brzegu morskiego, gdzie u podnóża biegnie romantyczna trasa spacerowa. Łączy ona Gdynię z Sopotem. Idąc w kierunku centrum Gdyni, zaledwie po 20 minutach spacerowym tempem dojdziemy do urokliwej Polanki Redłowskiej. To miejsce upodobali sobie na relaks i odpoczynek mieszkańcy Gdyni. Natomiast kierując się leśnymi ścieżkami w kierunku Sopotu napotkamy wiele romantycznych widoków panoramy morza oraz starodrzewia. Nieopodal znajduje się molo w Orłowie z przystanią łodzi rybackich. Po porannych połowach można tu nabyć świeże ryby. Miejsce to sobie upatrzył i pomieszkiwał Stefan Żeromski, tworząc swoje dzieła literatury. Na orłowskiej plaży, w sezonie możemy spędzić czas w Letnim Teatrze Gombrowicza, oglądając szereg sztuk. Wrażenie odbioru potęguje szum fal i ciepła morska bryza. Gdynia Redłowo składa się w głównie z bloków mieszkalnych z lat 80-tych i domków jednorodzinnych. Główna ulica to al. Zwycięstwa a połączenia kolejowe umożliwia lokalny przystanek SKM Redłowo. Jeśli chodzi o opiekę medyczną, znajduje się tu Szpital Morski im. PCK a także Instytut Medycyny Morskiej i Tropikalnej. Największą atrakcją Redłowa- poza warunkami przyrodniczymi – jest Pomorski Park Naukowo-Technologiczny. Na terenie dzielnicy znajduje się supermarket Alma i kilkadziesiąt sklepów osiedlowych a najbliższym centrum handlowym jest Riviera (100 m).

Komunikacja

Transport zapewniają autobusy i trolejbusy kursujące po al. Zwycięstwa, zaś połączenia Szybkiej Koli Miejskiej są możliwe dzięki stacji SKM Redłowo. Port Lotniczy im. Lecha Wałęsy znajduje się w odległości ok. 30 km na południe. Stacja PKP Gdynia Główna znajduje się w odległości ok. 1,5 km na północ.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty Kępa Redłowska mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 50 metrów od inwestycji Apartamenty Kępa Redłowska znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Powstań Chłopskich.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Kępa Redłowska znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa Nr 34 z Oddziałami Integracyjnymi w Gdyni w odległości 510 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Apartamenty Kępa Redłowska jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Klinika Medycyny Hiperbarycznej w odległości 90 m, Zakład Diagnostyki Obrazowej w odległości 110 m, 8 - Poradnia Chemioterapii w odległości 150 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Apartamenty Kępa Redłowska składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 350 m znajduje się Sklep osiedlowy, w odległości 430 m znajduje się Żabka, w odległości 490 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Kępa Redłowska w odległości 520 m znajduje się Białowiec.

Data publikacji: 21.02.2012
Data aktualizacji: 24.11.2017

Artykuły powiązane:

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: