Apartamenty Kępa Redłowska

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Legionów/Powstania Styczniowego, oferowane bezpośrednio przez

ECO Classic Sp. z o.o.

Gdynia, Redłowo, ul. Legionów/Powstania Styczniowego

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 12 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Apartamenty Kępa Redłowska

11 zdjęć

Apartamenty Kępa Redłowska
Apartamenty Kępa Redłowska
Apartamenty Kępa Redłowska
Apartamenty Kępa Redłowska

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • ochrona całodobowa
  • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

  • las
  • morze

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2009 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2010 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 5 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają od 1 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 145 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne : Cena: 24600 zł

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, las, morze

Opis inwestycji

Kępa Redłowska to kameralny zespół apartamentowy tworzy go pięć budynków oznaczonych literami A, B, C, D i E. Ich kształt architektoniczny został w dużym stopniu zdeterminowany naturalną i bardzo urozmaiconą rzeźbą terenu. Różnica pomiędzy punktem położonym najwyżej (Wzgórze Parkowe) a punktem najniższym wynosi około 12 metrów.

Wzgórze Parkowe jako obszar o szczególnych walorach widokowych, krajobrazowych i przyrodniczych będzie wyjątkowym ogrodem – miejscem wypoczynku przyszłych mieszkańców. Główne wejście do zespołu apartamentów zaprojektowano od strony ulicy Powstania Styczniowego w centralnej części budynku A.

Na zespół ten składa się pięć budynków o symbolach A, B, C, D, E II-IV piętrowych, w każdym budynku będą znajdować się windy zjeżdżające do hal garażowych. Apartamenty o powierzchni od 40,90 – 149,60 mkw., 2-5 pokojowe, pow. balkonów, tarasów od 4,4 – do 28,1 mkw., ogródki w cenie.

Główne wejście do zespołu apartamentów zaprojektowano od strony ulicy Powstania Styczniowego w centralnej części budynku A, w którym znajduje się wysoki, reprezentacyjny hol i centralna recepcja, a na jej zapleczu umieszczono centrum całodobowej ochrony i monitoringu.

Inwestycja Apartamenty Kępa Redłowska znajduje się na Redłowie, ul. Legionów/Powstania Styczniowego (3.1 km od centrum Gdyni), została zrealizowana przez ECO Classic Sp. z o.o.

Inwestycja Apartamenty Kępa Redłowska została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2010 roku.

Cały projekt składa się z 145 nowych mieszkań znajdujących się w 5 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają od 1 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Kępa Redłowska nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców ECO Classic Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Gdynia Redłowo, to jedna z nielicznych gdyńskich dzielnic, która styka się z bezpośrednio z pasem nadmorskim. Sąsiaduje z rezerwatem przyrody Kępa Redłowska. To unikalny i sławny z obrazów marynistycznych fragment stromego brzegu morskiego, gdzie u podnóża biegnie romantyczna trasa spacerowa. Łączy ona Gdynię z Sopotem. Idąc w kierunku centrum Gdyni, zaledwie po 20 minutach spacerowym tempem dojdziemy do urokliwej Polanki Redłowskiej. To miejsce upodobali sobie na relaks i odpoczynek mieszkańcy Gdyni. Natomiast kierując się leśnymi ścieżkami w kierunku Sopotu napotkamy wiele romantycznych widoków panoramy morza oraz starodrzewia. Nieopodal znajduje się molo w Orłowie z przystanią łodzi rybackich. Po porannych połowach można tu nabyć świeże ryby. Miejsce to sobie upatrzył i pomieszkiwał Stefan Żeromski, tworząc swoje dzieła literatury. Na orłowskiej plaży, w sezonie możemy spędzić czas w Letnim Teatrze Gombrowicza, oglądając szereg sztuk. Wrażenie odbioru potęguje szum fal i ciepła morska bryza.

Gdynia Redłowo składa się w głównie z bloków mieszkalnych z lat 80-tych i domków jednorodzinnych. Główna ulica to al. Zwycięstwa a połączenia kolejowe umożliwia lokalny przystanek SKM Redłowo. Jeśli chodzi o opiekę medyczną, znajduje się tu Szpital Morski im. PCK a także Instytut Medycyny Morskiej i Tropikalnej. Największą atrakcją Redłowa- poza warunkami przyrodniczymi – jest Pomorski Park Naukowo-Technologiczny. Na terenie dzielnicy znajduje się supermarket Alma i kilkadziesiąt sklepów osiedlowych a najbliższym centrum handlowym jest Riviera (100 m).

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Apartamenty Kępa Redłowska?

Transport zapewniają autobusy i trolejbusy kursujące po al. Zwycięstwa, zaś połączenia Szybkiej Koli Miejskiej są możliwe dzięki stacji SKM Redłowo. Port Lotniczy im. Lecha Wałęsy znajduje się w odległości ok. 30 km na południe. Stacja PKP Gdynia Główna znajduje się w odległości ok. 1,5 km na północ.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty Kępa Redłowska mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 740 metrów od inwestycji Apartamenty Kępa Redłowska znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Gdynia Redłowo.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Apartamenty Kępa Redłowska znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Kępa Redłowska znajduje się 8 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 34 w odległości 470 m, szkoła w odległości 470 m, Przedszkole Samorządowe Nr 14 w odległości 600 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Apartamenty Kępa Redłowska jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Szpital Morski im. PCK w odległości 70 m, Uniwersyteckie Centrum Medycyny Morskiej i Tropikalnej w odległości 70 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 80 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Apartamenty Kępa Redłowska składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 320 m znajduje się Żabka, w odległości 350 m znajduje się Sylwia, w odległości 420 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Kępa Redłowska w odległości 490 m znajduje się boisko / kort, w odległości 520 m znajduje się boisko / kort, w odległości 540 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: