Mieszkanie na sprzedaż 2 pokoje o powierzchni 50,76 m² - numer B2.92

5.56% stopa zwrotu inwestycji rocznie
Oferta archiwalna

Warszawa, Wola, Odolany, ul. OrdonaInwestycja: Stacja Wola - Etap IIDeweloper: Echo Investment S.A.

Nieruchomość została sprzedana

Zobacz pozostałe mieszkania w inwestycji Stacja Wola - Etap II lub inne propozycje na Odolanach

POWIERZCHNIA50,76 m²
POKOJE2
PIĘTRO6
TERMIN ODDANIA2 kw. 2022
Stacja Wola - Etap II

4 zdjęcia

Stacja Wola - Etap II

Najbliższe inwestycje

 • BLISKA WOLA TOWER
  Pod wynajem

  J.W. Construction Holding S.A.

 • WoW Wola
  Pod wynajem

  Metropolis Investments

 • Apartamenty Nakielska
  Pod wynajem

  PROFIT Development

Szczegóły nieruchomości

Oznaczenie:
B2.92
Liczba kondygnacji:
1 poziom
Pokoje:
2 pokoje
Metraż:
50,76 m²
Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2020 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2022 roku
Kuchnia:
informacja u dewelopera
Łazienki:
1 łazienka
Wysokość pomieszczeń:
od 260 do 280 cm wysokości
Piętro:
6 piętro
Miejsca postojowe:
dostępne są:
 • miejsca postojowe podziemne
 • miejsca postojowe naziemne
Komórki lokatorskie:
dostępne
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
odrębna własność z własnością gruntu
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera
Opis płatności:
informacja u dewelopera
Warunki rezerwacji:
informacja u dewelopera
Zabezpieczenie środków:
informacja u dewelopera
Inwestycja:
mieszkanie znajduje się w inwestycji Stacja Wola - Etap II

Opis oferty

Nowe 2 pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 50,8 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Stacja Wola - Etap II na Odolanach przy ul. Ordona (3.9 km od centrum Warszawy). Inwestycja jest realizowana przez dewelopera Echo Investment S.A..

Cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych w których łącznie znajduje się 246 nowych mieszkań, na sprzedaż pozostają 34 o powierzchni od 67 do 99 m², w budynkach jest 9 kondygnacji naziemnych oraz 2 podziemne. Inwestycja Stacja Wola - Etap II jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2022 roku terminem oddania do użytkowania.

Nowe mieszkanie o oznaczeniu B2.92 znajduje się na 6 piętrze i jest 1-poziomowe. Pomieszczenia mają od 260 do 280 centymetrów wysokości. W mieszkaniu znajdują się 2 pokoje, jest 1 łazienka. Dla przyszłych mieszkańców deweloper Echo Investment S.A. przewidział: miejsca postojowe podziemne oraz miejsca postojowe naziemne.

Warszawa to pewien sen. To miasto otwarte, przyjazne, nowoczesne. Miasto nowych technologii, egalitarne, mądre. Miasto czerpiące z doświadczeń, ale otwarte na technologiczną rewolucję. My, niebieskie kołnierzyki, słoiki, korpoludki, hipsterska klasa kreatywna – to my, urodzeni w latach 80. i 90. w różnych miejscach w Polsce tworzymy Warszawę.

Stacja Wola to nowe podejście do myślenia o mieszkaniu. Standardowym wyposażeniem każdego mieszkania są smart-housowe HUBy i ściemniacze do świateł obsługiwane z poziomu telefonu komórkowego.

Wszystko w odległości chwili! Stacji Wola umiejscowiona jest blisko kompleksów biurowych, nieopodal najważniejszych i najciekawszych miejsc Warszawy.

Mieszkanie znajduje się w inwestycji Stacja Wola - Etap II.

Lokalizacja inwestycji

Mieszkając w Warszawie każdy chciałby korzystać z uroków miejskiego życia, być blisko najważniejszych obiektów i najciekawszych wydarzeń. Jednocześnie większość z nas marzy o domu blisko zielonych terenów żeby czasem bez problemu móc zdystansować się od pędu życia. Lokalizacja Stacji Wola gwarantuje spełnienie obu tych założeń. Położone na Woli osiedle jest jedną z niewielu tak dobrze umiejscowionych inwestycji w Stolicy. W bezpośrednim sąsiedztwie można odnaleźć: metro Rondo Daszyńskiego - 7 minut Park Moczydło - 5 minut Wola Park - 14 minut Plac Zbawiciela - 15 minut Warszawska Wola od lat jest najprężniej rozwijającą się dzielnicą Stolicy. Sąsiadując bezpośrednio ze Śródmieściem ma do zaoferowania swoim mieszkańcom liczne węzły komunikacyjne i ponad 100 hektarów parków i obszarów zielonych. Wola to również doświadczenie estetyki, której często brak w zdegradowanej miejskiej przestrzeni. Nowoczesne osiedla oparte na prostych przeszklonych bryłach uzupełniają klimatyczne kamienice z lat 50tych tworząc wspólnie eklektyczną mieszankę, która po prostu cieszy oko. Nie samym sąsiedztwem jednak człowiek żyje.

Znajdująca się w lewobrzeżnej części Warszawy, w bezpośrednim sąsiedztwie Śródmieścia, dzielnica Wola należy do najgęściej i najliczniej zaludnionych rejonów miasta. Dawny teren przemysłowy, na którym niegdyś powstały wielkie blokowiska, do dnia dzisiejszego stanowi skupisko wysokościowców. Współczesna architektura to przede wszystkim nowoczesne, postmodernistyczne biurowce, jak Atrium, budynki Kredyt Banku czy najwyższy na Woli drapacz – Warsaw Trade Tower. Atrakcyjne położenie dzielnicy sprzyja również dynamicznemu rozwojowi wysokiego budownictwa mieszkaniowego. Współczesna Wola to także ważny ośrodek życia kulturalnego, gdyż znajdują się tu znane w kraju i na świecie placówki muzealne: Muzeum Powstania Warszawskiego, Muzeum Historii Żydów Polskich oraz Muzeum Więzienia Pawiak, a ponadto: teatry, galerie sztuki i klubokawiarnie. Na tereny zielone dzielnicy składają się 4 parki i Lasek na Kole, a najważniejsze arterie to Al. Jana Pawła II i Trasa W-Z.

Komunikacja

Wielkim atutem Woli jest położenie w sąsiedztwie Śródmieścia, toteż dojazd do centrum za pomocą linii autobusowych czy tramwajowych nie stanowi problemu. W 2019 roku planowane jest oddanie II linii metra. Trasa W-Z oraz Al. Jana Pawła II to najważniejsze arterie tej części stolicy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Stacja Wola - Etap II mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 190 metrów od inwestycji Stacja Wola - Etap II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Armatnia 01.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Stacja Wola - Etap II znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole Bajeczka w odległości 570 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Stacja Wola - Etap II składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 70 m znajduje się Sklep osiedlowy, w odległości 110 m znajduje się Carrefour Express.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Stacja Wola - Etap II w odległości 240 m znajduje się CrossFit genius.

Data publikacji: 23.07.2020
Data aktualizacji: 14.06.2021

Artykuły powiązane:

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: