Największa oferta mieszkań i domów od deweloperów Sprawdź dlaczego możesz nam zaufać?

RynekPierwotny.pl prezentuje atrakcyjne oferty wprost od deweloperów.

Bez pośredników i bez prowizji

Bez pośredników
i bez prowizji

Nie jesteśmy agencją
nieruchomości.
Prezentujemy najlepsze oferty
bezpośrednio od deweloperów.

Szybka odpowiedź od dewelopera

Szybka odpowiedź
od dewelopera

Na Twoje zapytanie większość
deweloperów odpowie w ciągu godziny.
Niektórzy przedstawią Ci ofertę już
kilka minut po otrzymanym zgłoszeniu.

Precyzyjna wyszukiwarka ofert

Precyzyjna
wyszukiwarka ofert

Używaj wyszukiwarki, a odkryjesz
wiele atrakcyjnych nieruchomości.
Jeśli nie masz czasu skorzystaj z opcji
„Znajdziemy dla Ciebie”.

Puławska 111

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez ECC Real Estate Sp. z o.o.

Na pytania w sprawie ofert odpowiadają deweloperzy. Korzystanie z portalu jest całkowicie bezpłatne.
Ceny od: 10 000 zł/m2

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Puławska 111 dostępne są 2 oferty

Liczba pokoi
Powierzchnia
Piętro
Cena
Rzut Numer Pokoje Pow. Piętro Cena
117 3 140,80 m2 7
43 4 145,50 m2 7

Puławska 111 to wysokiej klasy budynek apartamentowy liczący 120 mieszkań, zlokalizowany w bardzo prestiżowej dzielnicy Warszawy – Stary Mokotów, w bezpośrednim sąsiedztwie parku Arkadia oraz XVIII-wiecznego Pałacu Królikarnia.Apartamentowiec zaprojektowany został przez renomowaną pracownię architektoniczną “Kazimierski i Ryba”. Stanowi połączenie elementów charakterystycznych dla mokotowskich kamienic oraz nowoczesnych rozwiązań architektonicznych i technologicznych.Budynek charakteryzuje się reprezentacyjnym i eleganckim holem wejściowym z recepcją i usługami concierge dla wszystkich mieszkańców.W budynku jest całodobowa ochrona, własny system monitoringu oraz indywidualne systemy łączności typu video interkom dodatkowo zwiększające poziom bezpieczeństwa mieszkańców. Najistotniejsze cechy lokalizacyjne projektu to bezpośrednie sąsiedztwo parku Arkadia przy Królikarni, bliskość Centrum i rozbudowana sieć komunikacji miejskiej z resztą miasta (metro 300 m, linie autobusowe i tramwajowe).

Inwestycja Puławska 111 znajduje się na Wierzbnie, ul. Puławska 111a (4,2 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera ECC Real Estate Sp. z o.o..

Inwestycja Puławska 111 została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2011 roku.

Cały projekt składa się z 206 nowych mieszkań w tym 2 lokale typu apartament, znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne

Aktualnie w inwestycji Puławska 111 pozostały na sprzedaż 2 mieszkania o powierzchniach od 141 do 146 metrów kwadratowych w cenie od 10 000 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

 • 3-pokojowe o powierzchni 141 m2 w cenie od 2 318 976 zł (1 mieszkanie),
 • 4-pokojowe o powierzchni 146 m2 w cenie od 2 276 493 zł (1 mieszkanie).

Dla przyszłych mieszkańców deweloper ECC Real Estate Sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne (146 miejsc),
 • miejsca postojowe naziemne.

Czytaj więcej

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji: rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2010 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2011 roku.
Liczba budynków: cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji: budynek posiada 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.
Liczba mieszkań: cała inwestycja składa się z 206 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń: w zależności od kondygnacji od 260 do 270 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: taras.
Komórki lokatorskie: nie przewidziano
Miejsca postojowe: w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (146 miejsc),
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: ochrona całodobowa, plac zabaw, usługi concierge, winda.
Przyroda: w okolicy inwestycji znajduje się park.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania: aktualnie dostępne są 2 mieszkania w tym 2 lokale typu apartament.
Powierzchnie mieszkań: od 141 do 146 m2.
Liczba pokoi: dostępne są mieszkania 3, 4-pokojowe.
Ceny mieszkań:
 • kształtują się w zakresie od 2 276 493 do 2 318 976 zł,
 • koszt metra kwadratowego wynosi od 10 000 do 16 470 zł.
Opis płatności:i rata - 10% przy podpisywaniu umowy przedwstępnej, ii rata - 10% po 45 dniach od podpisania umowy, iii rata - 80% przy odbiorze.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu: informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Puławska 111

Na położonym w lewobrzeżnej części stolicy Mokotowie mieszka ok. 219 tys. osób, co sprawia, że jest to najludniejsza spośród warszawskich dzielnic. Mimo dużej liczby mieszkańców, obszar o powierzchni ok. 35 km2 nie należy do zatłoczonych, bowiem zabudowa jest zróżnicowana. Mokotów słynie z luksusowych apartamentowców, jak: Apartamenty przy Królikarni, Rezydencja Merliniego czy Osiedle Eco Park. Występują tutaj zarówno otoczone zielenią wille, jak i wielkie blokowiska na osiedlach: Stegny, Służew i Domaniewska. Dawny Służewiec Przemysłowy zagospodarowany jest na rzecz centrów handlowo-usługowych, jak Galeria Mokotów lub biurowo-biznesowych typu: GTC, TOP 2000, Zepter, Curtis Plaza. Funkcję rekreacyjną pełnią liczne parki, skwery i zieleńce oraz rezerwat Jezioro Czerniakowskie. Niezwykle bogata jest oferta kulturalna: 18 teatrów, 10 muzeów, 5 kin oraz 15 galerii sztuki. W dzielnicy kursuje metro, a główne arterie to: most Siekierkowski, Wisłostrada, Al. Niepodległości i ul. Puławska.

Komunikacja

Przez Mokotów przebiegają liczne linie tramwaje, autobusowe i I linia metra. Most Siekierkowski łączy dzielnicę z prawobrzeżną częścią Warszawy, a ważnymi arteriami są: Wisłostrada, Al. Niepodległości, Al. Wilanowska oraz ulice: Puławska, Czerniakowska, Woronicza. W odległości 100 metrów od inwestycji Puławska 111 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: Malczewskiego.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Puławska 111 znajduje się 61 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Policealna nr 39 w odległości 100 m, Zespół Szkół Nr 28 w odległości 100 m, Technikum Elektryczne nr 2 w odległości 100 m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 100 m PsychoTest - pracownia psychologiczna, w odległości 100 m Żbikowski Piotr, lek. med. Specjalista chirurg, ortopeda, traumatolog, w odległości 150 m Audio-Med - MOKOTÓW - Aparaty słuchowe.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: Euronet Polska Sp. z o. o. w odległości 50 m, PKO Bank Polski S.A. w odległości 50 m, Evenat. Grzejszczak E. w odległości 100 m.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: Definitiva. Chrołowska M. w odległości 50 m, Bowl-Pub w odległości 250 m, Park Arkadia w odległości 350 m.

Data publikacji: 21 lutego 2012 21:07

Data aktualizacji: 24 listopada 2017 13:23

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj o ofertę

Na pytania w sprawie ofert odpowiadają deweloperzy. Korzystanie z portalu jest całkowicie bezpłatne.

Interesuje mnie nieruchomość w tej inwestycji i inne podobne. Chcę otrzymywać od Property Group Sp. z o.o. e-mailem, SMS-em lub telefonicznie więcej informacji na ich temat.

Administratorem danych jest Property Group Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie, ul. Jana Sebastiana Bacha 26A, 02-743 Warszawa, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 335123, której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy KRS, kapitał zakładowy 50 000 zł, NIP 5213538080. Administratorem danych jest także deweloper, którego nieruchomość jest prezentowana. Moje dane zostaną przekazane do tego dewelopera w celu udzielenia przez niego odpowiedzi na moje zapytanie. W przypadku wyrażenia przeze mnie zainteresowania kredytem administratorem moich danych osobowych będzie także NOTUS Finanse S.A. z siedzibą w Warszawie (00-517), ul. Marszałkowska 76, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000324689, której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy KRS, kapitał zakładowy 500 000 zł, NIP 5252286547. Mam prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania. Dane będą przetwarzane w celu informowania o zbliżonych do prezentowanej ofertach nieruchomości pojawiających się w portalu, a za dodatkową zgodą również o ofertach kredytów na sfinansowanie zakupu nieruchomości. Podanie danych jest dobrowolne, lecz konieczne do otrzymania odpowiedzi na zapytanie i zbliżonych do prezentowanej ofert.

 • Biuro sprzedaży
 • Ostrobramska 75C
  Warszawa
 • Biuro sprzedaży
 • Ostrobramska 75C
  Warszawa

+48 605...

Wiadomości powiązane z ECC Real Estate Sp. z o.o.

Dziękujemy

document icon

Przekazaliśmy deweloperowi ECC Real Estate Sp. z o.o. Twoją prośbę o kontakt w sprawie nieruchomości Puławska 111

Deweloper skontaktuje się z Tobą mailowo lub telefonicznie

Znajdziemy dla Ciebie