ECC Real Estate Sp. z o.o. logo

ECC Real Estate Sp. z o.o.

Warszawa, Domaniewska 39B, 02-672 Warszawa
O nas
Kontakt

Informacje o nas

ECC Real Estate Sp. z o.o.  jest firmą deweloperską  wchodzącą w skład grupy ECC  działającej na polskim rynku od ponad 20 lat realizując przedsięwzięcia w zakresie budownictwa mieszkaniowego oraz powierzchni komercyjnych.

Do najważniejszych zrealizowanych inwestycji deweloperskich grupy ECC w Polsce należą:

„Green House” nowoczesny biurowiec o wysokim standardzie przy ul. Hankiewicza w Warszawie,

Budynek biurowy przy ul. Bitwy Warszawskiej w Warszawie o powierzchni  4.500 m2 (siedziba firmy Asea Brown Boveri – ABB)

Centrum Handlowo – Rozrywkowe Promenada przy ul. Ostrobramskiej w Warszawie o łącznej powierzchni 12 000 m2,

Osiedle Podkowa w Koninku pod Poznaniem – osiedle domów jednorodzinnych w spokojnej i zalesionej podmiejskiej okolicy. Idealne miejsce zamieszkania dla osób szukających zacisznego miejsca, które chcą jednocześnie korzystać ze wszelkich wielkomiejskich udogodnień i cieszyć się pięknym otoczeniem.

Nowoczesny apartamentowiec „Puławska 111” oddany został w lipcu 2011 roku. W ciągu najbliższych kilku lat firma ECC Real Estate Sp. z o.o. planuje budowę kolejnych obiektów mieszkaniowych i komercyjnych w większości dużych miast w Polsce.Więcej szczegółów na temat dewelopera znajdą Państwo na stronie www.eccrealestate.com.

Zakończyliśmy sprzedaż 2 inwestycji

Kontakt

ECC Real Estate Sp. z o.o. logo
ECC Real Estate Sp. z o.o.
Warszawa, Domaniewska 39B, 02-672 Warszawa
Strona internetowa dewelopera
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: