Mieszkanie na sprzedaż 3 pokoje o powierzchni 60,42 m² - numer E2/5/16/1

Warszawa, Wola, Ulrychów, ul. Fort Wola 14Inwestycja: Na WoliDeweloper: Develia

Uwaga

Ta nieruchomość jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości statystycznych portalu

POWIERZCHNIA60,42 m²
POKOJE3
PIĘTRO16
TERMIN ODDANIA2 kw. 2022
Na Woli

7 zdjęć

Na Woli

Najbliższe inwestycje

 • Apartamenty Nakielska
  Pod wynajem

  PROFIT Development

 • Olbrachta 24
  od: 12 180 zł/m2
  Pod wynajem

  GN Group

 • WoW Wola
  Pod wynajem

  Metropolis Investments

Szczegóły nieruchomości

Oznaczenie:
E2/5/16/1
Cena:
Liczba kondygnacji:
1 poziom
Pokoje:
3 pokoje
Metraż:
60,42 m²
Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2022 roku
Kuchnia:
otwarta kuchnia
Łazienki:
1 łazienka
Wysokość pomieszczeń:
od 260 do 280 cm wysokości
Piętro:
16 piętro
Strony świata:
widok z okien jest na północ, południe
Miejsca postojowe:
dostępne są:
 • miejsca postojowe podziemne
Komórki lokatorskie:
dostępne
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
odrębna własność z własnością gruntu
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera
Opis płatności:
informacja u dewelopera
Warunki rezerwacji:
informacja u dewelopera
Zabezpieczenie środków:
informacja u dewelopera
Inwestycja:
mieszkanie znajduje się w inwestycji Na Woli

Opis oferty

Nowe 3 pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 60,4 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Na Woli na Ulrychowie przy ul. Fort Wola 14 (5.3 km od centrum Warszawy). Inwestycja jest realizowana przez dewelopera Develia.

Cała inwestycja składa się z 7 budynków wielorodzinnych w których łącznie znajduje się 1375 nowych mieszkań, na sprzedaż pozostaje 0 o powierzchni od 31 do 79 m², w budynkach jest od 8 do 18 kondygnacji naziemnych oraz 2 podziemne. Inwestycja Na Woli jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2022 roku terminem oddania do użytkowania.

Nowe mieszkanie o oznaczeniu E2/5/16/1 znajduje się na 16 piętrze i jest 1-poziomowe. Pomieszczenia mają od 260 do 280 centymetrów wysokości. W mieszkaniu znajdują się 3 pokoje, kuchnia jest otwarta, jest 1 łazienka. Okna w mieszkaniu wychodzą na północ, południe. Dla przyszłych mieszkańców deweloper Develia przewidział: miejsca postojowe podziemne.

Lokalizacja

Osiedle na Woli powstaje w sercu warszawskiej dzielnicy Wola. Inwestycja ma wyjątkowe usytuowanie ze względu na bezpośrednie sąsiedztwo trzech parków: Powstańców Warszawy, Sowińskiego i Szymańskiego. Ma również zapewnioną dobrą komunikację z centrum stolicy jak również z innymi dzielnicami Warszawy. Posiada dobrze rozwiniętą infrastrukturę z dostępem do szkół, przedszkoli, punktów usługowo-handlowych oraz terenów rekreacyjnych.

Oferta

Budowa Osiedla podzielona została na dziewięć etapów. Większość została już wybudowana i sprzedana. Obecnie, w ramach 8. i 9. etapu, powstaje łącznie 478 lokali o zróżnicowanych powierzchniach od 25 mkw. do 88 mkw. Oferta wyróżnia się na tle konkurencji mieszkaniami z zachwycającym widokiem na centrum Warszawy.

Atuty inwestycji:

1. Położenie w spokojnej, dobrze skomunikowanej dzielnicy

2. Mieszkania z widokiem na centrum Warszawy

3. Bliskość atrakcyjnych terenów zielonych

4. Dobrze rozwinięta infrastruktura

5. Pętla tramwajowa i autobusowa w pobliżu osiedla

6. Szybki dojazd do obwodnicy Warszawy

Mieszkanie znajduje się w inwestycji Na Woli.

Lokalizacja inwestycji

Znajdująca się w lewobrzeżnej części Warszawy, w bezpośrednim sąsiedztwie Śródmieścia, dzielnica Wola należy do najgęściej i najliczniej zaludnionych rejonów miasta. Dawny teren przemysłowy, na którym niegdyś powstały wielkie blokowiska, do dnia dzisiejszego stanowi skupisko wysokościowców. Współczesna architektura to przede wszystkim nowoczesne, postmodernistyczne biurowce, jak Atrium, budynki Kredyt Banku czy najwyższy na Woli drapacz – Warsaw Trade Tower. Atrakcyjne położenie dzielnicy sprzyja również dynamicznemu rozwojowi wysokiego budownictwa mieszkaniowego. Współczesna Wola to także ważny ośrodek życia kulturalnego, gdyż znajdują się tu znane w kraju i na świecie placówki muzealne: Muzeum Powstania Warszawskiego, Muzeum Historii Żydów Polskich oraz Muzeum Więzienia Pawiak, a ponadto: teatry, galerie sztuki i klubokawiarnie. Na tereny zielone dzielnicy składają się 4 parki i Lasek na Kole, a najważniejsze arterie to Al. Jana Pawła II i Trasa W-Z.

Komunikacja

Wielkim atutem Woli jest położenie w sąsiedztwie Śródmieścia, toteż dojazd do centrum za pomocą linii autobusowych czy tramwajowych nie stanowi problemu. W 2019 roku planowane jest oddanie II linii metra. Trasa W-Z oraz Al. Jana Pawła II to najważniejsze arterie tej części stolicy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Na Woli mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 490 metrów od inwestycji Na Woli znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Antka Rozpylacza 02.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Na Woli znajdują się się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Punkt Przedszkolny Karuzella w odległości 110 m, Punkt Przedszkolny Karuzella Kids w odległości 110 m, Przedszkole nr 253 "Akademia Pana Kleksa" w odległości 370 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Na Woli składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 110 m znajduje się Euro Sklep, w odległości 110 m znajduje się Żabka, w odległości 130 m znajduje się warzywniak.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Na Woli w odległości 420 m znajduje się Siłownia plenerowa.

Data publikacji: 09.09.2019
Data aktualizacji: 20.05.2021

Artykuły powiązane:

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: