Na Woli

Mieszkania na sprzedaż ul. Fort Wola, oferowane bezpośrednio przez Develia

Warszawa, Wola, Ulrychów, ul. Fort Wola 14

Uwaga

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 342 oferty w najbliższej okolicy!

Na Woli

7 zdjęć

Na Woli
Na Woli
Na Woli
Na Woli

Najbliższe inwestycje

 • Apartamenty Nakielska
  Pod wynajem

  PROFIT Development

 • Olbrachta 24
  od: 12 180 zł/m2
  Pod wynajem

  GN Group

 • WoW Wola
  Pod wynajem

  Metropolis Investments

Opis Inwestycji

Lokalizacja

Osiedle na Woli powstaje w sercu warszawskiej dzielnicy Wola. Inwestycja ma wyjątkowe usytuowanie ze względu na bezpośrednie sąsiedztwo trzech parków: Powstańców Warszawy, Sowińskiego i Szymańskiego. Ma również zapewnioną dobrą komunikację z centrum stolicy jak również z innymi dzielnicami Warszawy. Posiada dobrze rozwiniętą infrastrukturę z dostępem do szkół, przedszkoli, punktów usługowo-handlowych oraz terenów rekreacyjnych.

Oferta

Budowa Osiedla podzielona została na dziewięć etapów. Większość została już wybudowana i sprzedana. Obecnie, w ramach 8. i 9. etapu, powstaje łącznie 478 lokali o zróżnicowanych powierzchniach od 25 mkw. do 88 mkw. Oferta wyróżnia się na tle konkurencji mieszkaniami z zachwycającym widokiem na centrum Warszawy.

Atuty inwestycji:

1. Położenie w spokojnej, dobrze skomunikowanej dzielnicy

2. Mieszkania z widokiem na centrum Warszawy

3. Bliskość atrakcyjnych terenów zielonych

4. Dobrze rozwinięta infrastruktura

5. Pętla tramwajowa i autobusowa w pobliżu osiedla

6. Szybki dojazd do obwodnicy Warszawy

Inwestycja Na Woli znajduje się na Ulrychowie, ul. Fort Wola 14 (5.3 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera Develia.

Inwestycja Na Woli jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2022 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 1375 nowych mieszkań. Budynki posiadają od 8 do 18 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Na Woli pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 31 do 79 metrów kwadratowych w cenie od 10 650 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Develia przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2022 roku
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 7 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają od 8 do 18 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.
Liczba mieszkań
cała inwestycja składa się z 1375 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
ochrona całodobowa, plac zabaw, monitoring, teren ogrodzony, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, usługi w budynku, winda, patio / dziedziniec
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park

Lokalizacja inwestycji

Znajdująca się w lewobrzeżnej części Warszawy, w bezpośrednim sąsiedztwie Śródmieścia, dzielnica Wola należy do najgęściej i najliczniej zaludnionych rejonów miasta. Dawny teren przemysłowy, na którym niegdyś powstały wielkie blokowiska, do dnia dzisiejszego stanowi skupisko wysokościowców. Współczesna architektura to przede wszystkim nowoczesne, postmodernistyczne biurowce, jak Atrium, budynki Kredyt Banku czy najwyższy na Woli drapacz – Warsaw Trade Tower. Atrakcyjne położenie dzielnicy sprzyja również dynamicznemu rozwojowi wysokiego budownictwa mieszkaniowego. Współczesna Wola to także ważny ośrodek życia kulturalnego, gdyż znajdują się tu znane w kraju i na świecie placówki muzealne: Muzeum Powstania Warszawskiego, Muzeum Historii Żydów Polskich oraz Muzeum Więzienia Pawiak, a ponadto: teatry, galerie sztuki i klubokawiarnie. Na tereny zielone dzielnicy składają się 4 parki i Lasek na Kole, a najważniejsze arterie to Al. Jana Pawła II i Trasa W-Z.

Komunikacja

Wielkim atutem Woli jest położenie w sąsiedztwie Śródmieścia, toteż dojazd do centrum za pomocą linii autobusowych czy tramwajowych nie stanowi problemu. W 2019 roku planowane jest oddanie II linii metra. Trasa W-Z oraz Al. Jana Pawła II to najważniejsze arterie tej części stolicy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Na Woli mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 490 metrów od inwestycji Na Woli znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Antka Rozpylacza 02.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Na Woli znajdują się się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Punkt Przedszkolny Karuzella w odległości 110 m, Punkt Przedszkolny Karuzella Kids w odległości 110 m, Przedszkole nr 253 "Akademia Pana Kleksa" w odległości 370 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Na Woli składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 110 m znajduje się Euro Sklep, w odległości 110 m znajduje się Żabka, w odległości 130 m znajduje się warzywniak.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Na Woli w odległości 420 m znajduje się Siłownia plenerowa.

Data publikacji: 05.05.2016
Data aktualizacji: 20.05.2021

Artykuły powiązane:

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: