Villa Propertus

Oferta archiwalna

Warszawa, Praga-Południe, Gocław, ul. Międzyborska 12

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 316 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Villa Propertus

2 zdjęcia

Villa Propertus

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

  • 3 parki w okolicy

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2016 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.

Liczba kondygnacji:

budynek posiada od 1 do 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 55 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano.

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne .

Przyroda:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

Siedmiokondygnacyjny budynek wielorodzinny z 54 mieszkaniami, windą i garażem podziemnym zlokalizowany na Pradze Południe przy ul. Międzyborskiej 12. Autorem projektu jest architekt Damian Cyryl Kotwicki. Czytelny wyraz znajduje odzwierciedlenie w funkcjonalnym układzie, przemyślanych rozwiązaniach, czy doborze nowoczesnych technologii. W ofercie komfortowe, słoneczne mieszkania 1, 2 lub 3 pokojowe o powierzchni 24-60 m2. Każde mieszkanie posiada taras lub loggię. Atutem jest doskonałe połączenie komunikacyjne ze ścisłym centrum miasta oraz świetny dostęp do terenów rekreacji, placów zabaw, szkół i przedszkoli. Miejsce to ma przy tym także indywidualny charakter i pozwala na ciekawe spędzanie czasu. Nie od dziś bowiem Praga Południe kojarzona jest z pięknymi terenami zielonymi. Znana jest też z działalności mieszczących się tutaj pracowni artystycznych czy teatrów offowych.

Inwestycja Villa Propertus znajduje się na Gocławiu, ul. Międzyborska 12 (5.1 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez City Villa sp. z o.o.

Inwestycja Villa Propertus została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2016 roku.

Cały projekt składa się z 55 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 1 do 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Villa Propertus nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców City Villa sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

Lokalizacja inwestycji

Przynależąca do prawobrzeżnej części Warszawy dzielnica Praga-Południe to obszar, na którym tętni miejskie życie, a dominacja zabudowy mieszkaniowo-przemysłowej związana jest z dużą ilością i znaczną gęstością zaludnienia. Kształt architektoniczny dzielnicy wyznaczają modernistyczne założenia z XX w., jednakże zabudowa jest zróżnicowana. Skaryszew, Kamionek i Grochów to tereny przemysłowe, na których znajdują się m.in. Państwowe Zakłady Optyczne oraz fabryki: E. Wedla, Siemensa czy Radwaru. Na Grochowie wciąż powstają nowoczesne biurowce i apartamentowce, zaś Saska Kępa – osiedle willowe. Najważniejszy ośrodkiem kultury jest Teatr Powszechny, natomiast obiektem sportowym – Stadion Narodowy. Na pejzaż przyrodniczy składają się parki, w tym jeden z najpiękniejszych w Europie – Park Skaryszewski oraz rezerwat Olszynka Grochowska. Praga-Południe połączona jest z centrum miasta za pomocą 3 mostów: Siekierkowskim, Łazienkowskiego i Poniatowskiego.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Villa Propertus?

Transport z Pragi Południe na drugi brzeg Wisły umożliwiają mosty: Siekierkowski, Łazienkowski i Poniatowskiego, a najważniejszą arterią dzielnicy jest ul. Grochowska. Funkcjonuje tutaj komunikacja miejska: autobusy, tramwaje oraz Szybka Kolej Miejska, a w planach jest budowa II linii metra.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Villa Propertus mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 210 metrów od inwestycji Villa Propertus znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Kompasowa 01.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Villa Propertus znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Villa Propertus znajduje się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Przedszkole Niepubliczne "Skarbusie" w odległości 280 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Villa Propertus jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Medicover w odległości 240 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Villa Propertus składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 360 m znajduje się Lidl, w odległości 390 m znajduje się Lidl, w odległości 460 m znajduje się Kaufland.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Villa Propertus w odległości 300 m znajduje się Siłownia plenerowa, w odległości 310 m znajduje się Zdrofit, w odległości 350 m znajduje się Boisko.

Data aktualizacji: 16.02.2023

Pobliskie Lokalizacje

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: