Beskidzka 15

Inwestycja gotowa. Zapraszamy do oglądania

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezBeskidzka 15

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 186 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Zielone Tarasy 2(0.1 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Praga-Południe, Gocławek, ul. Beskidzka (7.3 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 10 100 brutto/m2
  Zielone Tarasy 2
  Termin oddania: 3 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 11
  Powierzchnia: 32 - 76 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  Dla inwestora 5 ofert
  Lugra
 • Szaserów 23(0.2 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Praga-Południe, Gocławek, ul. Szaserów 23 (7.3 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 9 800 brutto/m2
  Szaserów 23
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 3
  Powierzchnia: 56 - 58 m2
  Liczba pokoi: 3
  Inwestycje Edward Krasowski
 • Kamienica Grochowska(0.5 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Praga-Południe, Gocławek, ul. Grochowska 75/77 (6.8 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 8 300/m2
  Kamienica Grochowska
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 19
  Powierzchnia: 63 - 91 m2
  Liczba pokoi: 3 - 5
  P.H.U."KONSTANS"- K. Król

Opis Inwestycji

Beskidzka 15

Beskidzka 15 to kameralna inwestycja w cichej okolicy domów jednorodzinnych. Struktura budynku jest nowoczesna, w przestrzeni klatki schodowej budynek posiada zjawiskowe przeszklenie przez całą wysokość, co tworzy ekskluzywne, niecodzienne wrażenie.W prezentowanym budynku znajduje się piętnaście lokali mieszkalnych. W przyziemiu znajduje się garaż podziemny z 15 miejscami. Rodziny z małymi dziećmi docenią powstanie wózkarni zlokalizowanej blisko wejścia. Na parterze zaplanowane zostały tylko 3 mieszkania posiadają piękne, zielone tarasy. Na wyższych kondygnacjach znajdzie się12 mieszkań z balkonami. Cały budynek został zaprojektowany zgodnie z nowoczesną architekturą oraz designem.Gotowe mieszkania już do odbioru! Zamieszkaj w swoim nowym domu już jesienią 2020 rKomfortKameralna inwestycja składająca się z 15 mieszkań w cichej okolicy domów jednorodzinnych. Dodatkowym atutem jest winda, która pozwala na swobodne poruszanie się mieszkańcom wyższych kondygnacji. Mieszkania mają panoramiczne okna, przestronne balkony lub tarasy. Dobre usytuowanie budynku powoduje, że mieszkania są bardzo jasne i słoneczne. Mieszkania mają dobry układ i są ustawne.SpokójKameralny charakter inwestycji daje duży komfort mieszkańcom. Inwestycja Beskidzka 15 jest usytuowana w cichej okolicy domów jednorodzinnych. Lokalizacja jest bardzo dobra pod względem dostępu do komunikacji publicznej oraz obszarów zieleni. Dodatkowo każde mieszkanie wyposażone zostało w przestronny taras lub ogródek umożliwiającą relaks i odprężenie się od stresu po szkole lub pracy.BezpieczeństwoKonstrukcja budynku jest odpowiednio wzmocniona, a nowoczesne systemy zabezpieczeń mogą być zintegrowane z systemem alarmowym. Mieszkania posiadają drzwi antywłamaniowe.EstetykaRozwiązania z zakresu architektury światła i przestrzeni spowodują, że w budynku dobrze się przebywa. Budynek posiada piękne szklane balustrady balkonowe, a także zjawiskowe przeszklenie klatki schodowej. Elewacja ma stonowaną, elegancką kolorystykę.

Inwestycja Beskidzka 15 znajduje się na Gocławku, ul. Beskidzka 15 (7.3 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Beskidzka 15.

Inwestycja Beskidzka 15 została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 15 nowych mieszkań w tym 15 lokali typu apartament, znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Beskidzka 15 pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 42 do 63 metrów kwadratowych w cenie od 9 500 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Beskidzka 15 przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne (15 miejsc)

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 15 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (15 miejsc).
Udogodnienia: winda, wózkarnia.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park.

Lokalizacja inwestycji Beskidzka 15

Zieleń uspokaja i wycisza, dlatego każde mieszkanie wyposażone zostało w przestronny taras lub ogródek, stając się prawdziwą ostoją, umożliwiającą relaks i odprężenie. W okolicy znajdują się liczne sklepy, placówka edukacyjna oraz liczne linie tramwajowe oraz autobusowe. Dodatkowo blisko znajdziemy kilka parków i terenów rekreacyjnych tj.: Park im. płk. Jana Szypowskiego wraz z klubem tenisowym oraz placem zabaw, Park Znicza czy Park Polińskiego. Praga-Południe posiada również duży teren zielony za sprawą Parku Skaryszewskiego z Jeziorkiem Kamionkowskim, który został wybranym najpiękniejszym parkiem w Polsce, dzięki niesamowitym walorom przyrodniczo-architektonicznym. Nowoczesny budynek mieszkalny na Beskidzkiej znajduje się w bardzo dobrze skomunikowanej dzielnicy Warszawy. Inwestycja Beskidzka Investments znajdująca się w sercu Praga-Południe jest miejscem dla ludzi z charakterem, którzy uwielbiają odpoczywać wśród natury.

Przynależąca do prawobrzeżnej części Warszawy dzielnica Praga-Południe to obszar, na którym tętni miejskie życie, a dominacja zabudowy mieszkaniowo-przemysłowej związana jest z dużą ilością i znaczną gęstością zaludnienia. Kształt architektoniczny dzielnicy wyznaczają modernistyczne założenia z XX w., jednakże zabudowa jest zróżnicowana. Skaryszew, Kamionek i Grochów to tereny przemysłowe, na których znajdują się m.in. Państwowe Zakłady Optyczne oraz fabryki: E. Wedla, Siemensa czy Radwaru. Na Grochowie wciąż powstają nowoczesne biurowce i apartamentowce, zaś Saska Kępa – osiedle willowe. Najważniejszy ośrodkiem kultury jest Teatr Powszechny, natomiast obiektem sportowym – Stadion Narodowy. Na pejzaż przyrodniczy składają się parki, w tym jeden z najpiękniejszych w Europie – Park Skaryszewski oraz rezerwat Olszynka Grochowska. Praga-Południe połączona jest z centrum miasta za pomocą 3 mostów: Siekierkowskim, Łazienkowskiego i Poniatowskiego.

Komunikacja

Transport z Pragi Południe na drugi brzeg Wisły umożliwiają mosty: Siekierkowski, Łazienkowski i Poniatowskiego, a najważniejszą arterią dzielnicy jest ul. Grochowska. Funkcjonuje tutaj komunikacja miejska: autobusy, tramwaje oraz Szybka Kolej Miejska, a w planach jest budowa II linii metra.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Beskidzka 15 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 250 metrów od inwestycji Beskidzka 15 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Szaserów 02.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Beskidzka 15 znajduje się się 5 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Państwowa Szkoła Muzyczna I st. nr 3 w odległości 250 m, Ognisko Pracy Pozaszkolnej Nr 1 ''Jordanek'' w odległości 280 m, Szkoła Podstawowa nr 215 w odległości 340 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Beskidzka 15 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 220 m znajduje się Aleksander, w odległości 250 m znajduje się Sklep osiedlowy, w odległości 450 m znajduje się Santorini.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Beskidzka 15 w odległości 260 m znajduje się Boisko, w odległości 320 m znajduje się Boisko, w odległości 330 m znajduje się Klub tenisowy Olszynka Grochowska.

Data publikacji: 27.07.2020

Data aktualizacji: 29.10.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie