Beskidzka 15

Inwestycja gotowa. Zapraszamy do oglądania

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezBeskidzka 15

Ceny od: 9 500 zł brutto/m2

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Beskidzka 15 dostępnych jest 15 ofert

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena (brutto)
M-5
2
41,74 m²
1
M-9
2
41,51 m²
2
M-13
2
41,63 m²
3
M-6
3
43,05 m²
1
M-7
3
48,57 m²
1
M-10
3
43,54 m²
2
M-11
3
48,46 m²
3
M-14
3
43,35 m²
3
M-15
3
43,35 m²
3
M-1
4
56,82 m²
Parter
M-2
4
59,47 m²
Parter
M-3
4
50,84 m²
Parter
M-4
4
63,39 m²
1
M-8
4
63,45 m²
2
M-12
4
62,07 m²
3

Opis Inwestycji

Beskidzka 15

Beskidzka 15 to kameralna inwestycja w cichej okolicy domów jednorodzinnych. Struktura budynku jest nowoczesna, w przestrzeni klatki schodowej budynek posiada zjawiskowe przeszklenie przez całą wysokość, co tworzy ekskluzywne, niecodzienne wrażenie.W prezentowanym budynku znajduje się piętnaście lokali mieszkalnych. W przyziemiu znajduje się garaż podziemny z 15 miejscami. Rodziny z małymi dziećmi docenią powstanie wózkarni zlokalizowanej blisko wejścia. Na parterze zaplanowane zostały tylko 3 mieszkania posiadają piękne, zielone tarasy. Na wyższych kondygnacjach znajdzie się12 mieszkań z balkonami. Cały budynek został zaprojektowany zgodnie z nowoczesną architekturą oraz designem.Gotowe mieszkania już do odbioru! Zamieszkaj w swoim nowym domu już jesienią 2020 rKomfortKameralna inwestycja składająca się z 15 mieszkań w cichej okolicy domów jednorodzinnych. Dodatkowym atutem jest winda, która pozwala na swobodne poruszanie się mieszkańcom wyższych kondygnacji. Mieszkania mają panoramiczne okna, przestronne balkony lub tarasy. Dobre usytuowanie budynku powoduje, że mieszkania są bardzo jasne i słoneczne. Mieszkania mają dobry układ i są ustawne.SpokójKameralny charakter inwestycji daje duży komfort mieszkańcom. Inwestycja Beskidzka 15 jest usytuowana w cichej okolicy domów jednorodzinnych. Lokalizacja jest bardzo dobra pod względem dostępu do komunikacji publicznej oraz obszarów zieleni. Dodatkowo każde mieszkanie wyposażone zostało w przestronny taras lub ogródek umożliwiającą relaks i odprężenie się od stresu po szkole lub pracy.BezpieczeństwoKonstrukcja budynku jest odpowiednio wzmocniona, a nowoczesne systemy zabezpieczeń mogą być zintegrowane z systemem alarmowym. Mieszkania posiadają drzwi antywłamaniowe.EstetykaRozwiązania z zakresu architektury światła i przestrzeni spowodują, że w budynku dobrze się przebywa. Budynek posiada piękne szklane balustrady balkonowe, a także zjawiskowe przeszklenie klatki schodowej. Elewacja ma stonowaną, elegancką kolorystykę.

Inwestycja Beskidzka 15 znajduje się na Gocławku, ul. Beskidzka 15 (7.3 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera Beskidzka 15.

Inwestycja Beskidzka 15 jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 15 nowych mieszkań w tym 15 lokali typu apartament, znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Beskidzka 15 pozostało na sprzedaż 15 mieszkań o powierzchniach od 42 do 63 metrów kwadratowych w cenie od 9 500 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

  • 2-pokojowe o powierzchni od 42 m2 (3 mieszkania)
  • 3-pokojowe o powierzchni od 43 do 49 m2 (6 mieszkań)
  • 4-pokojowe o powierzchni od 51 do 63 m2 (6 mieszkań)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Beskidzka 15 przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne (15 miejsc)

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 15 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: taras, balkon.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne (15 miejsc).
Udogodnienia: winda, wózkarnia.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępnych jest 15 mieszkań w tym 15 lokali typu apartament.
Powierzchnie mieszkań:od 42 do 63 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 2, 3, 4-pokojowe.
Ceny mieszkań (brutto):
  • koszt metra kwadratowego wynosi od 9 500 zł.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Beskidzka 15

Zieleń uspokaja i wycisza, dlatego każde mieszkanie wyposażone zostało w przestronny taras lub ogródek, stając się prawdziwą ostoją, umożliwiającą relaks i odprężenie. W okolicy znajdują się liczne sklepy, placówka edukacyjna oraz liczne linie tramwajowe oraz autobusowe. Dodatkowo blisko znajdziemy kilka parków i terenów rekreacyjnych tj.: Park im. płk. Jana Szypowskiego wraz z klubem tenisowym oraz placem zabaw, Park Znicza czy Park Polińskiego. Praga-Południe posiada również duży teren zielony za sprawą Parku Skaryszewskiego z Jeziorkiem Kamionkowskim, który został wybranym najpiękniejszym parkiem w Polsce, dzięki niesamowitym walorom przyrodniczo-architektonicznym. Nowoczesny budynek mieszkalny na Beskidzkiej znajduje się w bardzo dobrze skomunikowanej dzielnicy Warszawy. Inwestycja Beskidzka Investments znajdująca się w sercu Praga-Południe jest miejscem dla ludzi z charakterem, którzy uwielbiają odpoczywać wśród natury.

Przynależąca do prawobrzeżnej części Warszawy dzielnica Praga-Południe to obszar, na którym tętni miejskie życie, a dominacja zabudowy mieszkaniowo-przemysłowej związana jest z dużą ilością i znaczną gęstością zaludnienia. Kształt architektoniczny dzielnicy wyznaczają modernistyczne założenia z XX w., jednakże zabudowa jest zróżnicowana. Skaryszew, Kamionek i Grochów to tereny przemysłowe, na których znajdują się m.in. Państwowe Zakłady Optyczne oraz fabryki: E. Wedla, Siemensa czy Radwaru. Na Grochowie wciąż powstają nowoczesne biurowce i apartamentowce, zaś Saska Kępa – osiedle willowe. Najważniejszy ośrodkiem kultury jest Teatr Powszechny, natomiast obiektem sportowym – Stadion Narodowy. Na pejzaż przyrodniczy składają się parki, w tym jeden z najpiękniejszych w Europie – Park Skaryszewski oraz rezerwat Olszynka Grochowska. Praga-Południe połączona jest z centrum miasta za pomocą 3 mostów: Siekierkowskim, Łazienkowskiego i Poniatowskiego.

Komunikacja

Transport z Pragi Południe na drugi brzeg Wisły umożliwiają mosty: Siekierkowski, Łazienkowski i Poniatowskiego, a najważniejszą arterią dzielnicy jest ul. Grochowska. Funkcjonuje tutaj komunikacja miejska: autobusy, tramwaje oraz Szybka Kolej Miejska, a w planach jest budowa II linii metra.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Beskidzka 15 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 250 metrów od inwestycji Beskidzka 15 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Szaserów 02.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Beskidzka 15 znajduje się się 5 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Państwowa Szkoła Muzyczna I st. nr 3 w odległości 250 m, Ognisko Pracy Pozaszkolnej Nr 1 ''Jordanek'' w odległości 280 m, Szkoła Podstawowa nr 215 w odległości 340 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Beskidzka 15 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 220 m znajduje się Aleksander, w odległości 250 m znajduje się Sklep osiedlowy, w odległości 450 m znajduje się Santorini.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Beskidzka 15 w odległości 260 m znajduje się Boisko, w odległości 320 m znajduje się Boisko, w odległości 330 m znajduje się Klub tenisowy Olszynka Grochowska.

Data publikacji: 27.07.2020

Data aktualizacji: 14.09.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie