Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Beskidzka 15

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Beskidzka, oferowane bezpośrednio przez

Beskidzka 15

Warszawa, Praga-Południe, Gocławek, ul. Beskidzka 15

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 61 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Beskidzka 15Beskidzka 15

3 zdjęcia

Beskidzka 15
Beskidzka 15
Beskidzka 15

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • wózkarnia
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2020 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 15 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne (15 miejsc)

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Opis inwestycji

Beskidzka 15 logo

Beskidzka 15 to kameralna inwestycja w cichej okolicy domów jednorodzinnych. Struktura budynku jest nowoczesna, w przestrzeni klatki schodowej budynek posiada zjawiskowe przeszklenie przez całą wysokość, co tworzy ekskluzywne, niecodzienne wrażenie.

W prezentowanym budynku znajduje się piętnaście lokali mieszkalnych. W przyziemiu znajduje się garaż podziemny z 15 miejscami. Rodziny z małymi dziećmi docenią powstanie wózkarni zlokalizowanej blisko wejścia. Na parterze zaplanowane zostały tylko 3 mieszkania posiadają piękne, zielone tarasy. Na wyższych kondygnacjach znajdzie się

12 mieszkań z balkonami. Cały budynek został zaprojektowany zgodnie z nowoczesną architekturą oraz designem.

Gotowe mieszkania już do odbioru! Zamieszkaj w swoim nowym domu już jesienią 2020 r

Komfort

Kameralna inwestycja składająca się z 15 mieszkań w cichej okolicy domów jednorodzinnych. Dodatkowym atutem jest winda, która pozwala na swobodne poruszanie się mieszkańcom wyższych kondygnacji. Mieszkania mają panoramiczne okna, przestronne balkony lub tarasy. Dobre usytuowanie budynku powoduje, że mieszkania są bardzo jasne i słoneczne. Mieszkania mają dobry układ i są ustawne.

Spokój

Kameralny charakter inwestycji daje duży komfort mieszkańcom. Inwestycja Beskidzka 15 jest usytuowana w cichej okolicy domów jednorodzinnych. Lokalizacja jest bardzo dobra pod względem dostępu do komunikacji publicznej oraz obszarów zieleni. Dodatkowo każde mieszkanie wyposażone zostało w przestronny taras lub ogródek umożliwiającą relaks i odprężenie się od stresu po szkole lub pracy.

Bezpieczeństwo

Konstrukcja budynku jest odpowiednio wzmocniona, a nowoczesne systemy zabezpieczeń mogą być zintegrowane z systemem alarmowym. Mieszkania posiadają drzwi antywłamaniowe.

Estetyka

Rozwiązania z zakresu architektury światła i przestrzeni spowodują, że w budynku dobrze się przebywa. Budynek posiada piękne szklane balustrady balkonowe, a także zjawiskowe przeszklenie klatki schodowej. Elewacja ma stonowaną, elegancką kolorystykę.

Inwestycja Beskidzka 15 znajduje się na Gocławku, ul. Beskidzka 15 (7.3 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Beskidzka 15.

Inwestycja Beskidzka 15 została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 15 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Beskidzka 15 nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Beskidzka 15 przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne (15 miejsc)

Lokalizacja inwestycji

Zieleń uspokaja i wycisza, dlatego każde mieszkanie wyposażone zostało w przestronny taras lub ogródek, stając się prawdziwą ostoją, umożliwiającą relaks i odprężenie.

W okolicy znajdują się liczne sklepy, placówka edukacyjna oraz liczne linie tramwajowe oraz autobusowe. Dodatkowo blisko znajdziemy kilka parków i terenów rekreacyjnych tj.: Park im. płk. Jana Szypowskiego wraz z klubem tenisowym oraz placem zabaw, Park Znicza czy Park Polińskiego.

Praga-Południe posiada również duży teren zielony za sprawą Parku Skaryszewskiego z Jeziorkiem Kamionkowskim, który został wybranym najpiękniejszym parkiem w Polsce, dzięki niesamowitym walorom przyrodniczo-architektonicznym. Nowoczesny budynek mieszkalny na Beskidzkiej znajduje się w bardzo dobrze skomunikowanej dzielnicy Warszawy.

Inwestycja Beskidzka Investments znajdująca się w sercu Praga-Południe jest miejscem dla ludzi z charakterem, którzy uwielbiają odpoczywać wśród natury.

Przynależąca do prawobrzeżnej części Warszawy dzielnica Praga-Południe to obszar, na którym tętni miejskie życie, a dominacja zabudowy mieszkaniowo-przemysłowej związana jest z dużą ilością i znaczną gęstością zaludnienia. Kształt architektoniczny dzielnicy wyznaczają modernistyczne założenia z XX w., jednakże zabudowa jest zróżnicowana. Skaryszew, Kamionek i Grochów to tereny przemysłowe, na których znajdują się m.in. Państwowe Zakłady Optyczne oraz fabryki: E. Wedla, Siemensa czy Radwaru. Na Grochowie wciąż powstają nowoczesne biurowce i apartamentowce, zaś Saska Kępa – osiedle willowe. Najważniejszy ośrodkiem kultury jest Teatr Powszechny, natomiast obiektem sportowym – Stadion Narodowy. Na pejzaż przyrodniczy składają się parki, w tym jeden z najpiękniejszych w Europie – Park Skaryszewski oraz rezerwat Olszynka Grochowska. Praga-Południe połączona jest z centrum miasta za pomocą 3 mostów: Siekierkowskim, Łazienkowskiego i Poniatowskiego.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Beskidzka 15?

Transport z Pragi Południe na drugi brzeg Wisły umożliwiają mosty: Siekierkowski, Łazienkowski i Poniatowskiego, a najważniejszą arterią dzielnicy jest ul. Grochowska. Funkcjonuje tutaj komunikacja miejska: autobusy, tramwaje oraz Szybka Kolej Miejska, a w planach jest budowa II linii metra.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Beskidzka 15 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1050 metrów od inwestycji Beskidzka 15 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Warszawa Olszynka Grochowska.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Beskidzka 15 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Beskidzka 15 znajduje się 37 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Dworek Grochowski w odległości 239 m, Szkoła Podstawowa nr 215 im. Piotra Wysockiego w odległości 270 m, szkoła w odległości 290 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Beskidzka 15 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: NZOZ Centrum Medyczne Vital w odległości 434 m, Family-Dent w odległości 495 m, Klinika Neuronek w odległości 511 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Beskidzka 15 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 220 m znajduje się Piekarnia Chlebak, w odległości 239 m znajduje się Żabka, w odległości 242 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Beskidzka 15 w odległości 246 m znajduje się boisko / kort, w odległości 307 m znajduje się boisko / kort, w odległości 309 m znajduje się bieżnia / tor.

Data publikacji: 27.07.2020
Data aktualizacji: 21.12.2022

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023