Mirabelki Apartamentowiec

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Bem Development

Warszawa, Białołęka, Brzeziny, ul. Mirabelki

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 366 ofert w najbliższej okolicy!

Mirabelki Apartamentowiec

4 zdjęcia

Mirabelki Apartamentowiec
Mirabelki Apartamentowiec
Mirabelki Apartamentowiec
Mirabelki Apartamentowiec

Najbliższe inwestycje

 • Apartamenty Ostródzka
  od: 6 250 zł/m2

  ATAL S.A.

 • Osiedle Hemara - etap II
  Pod wynajem

  PROFIT Development

 • Miasteczko Brzeziny
  Pod wynajem

  NAPOLLO

Opis Inwestycji

Apartamentowiec Mirabelki to wielorodzinny budynek trzykondygnacyjny położony w spokojnej dzielnicy - warszawskiej Białołęce, przy ulicy Mirabelki. W pobliżu apartamentowca znajdują się liczne tereny rekreacyjne, jest to szansa na aktywny rodzinny wypoczynek. Niewielka odległość (zaledwie 5 minut) do Trasy Toruńskiej (S8) pozwala na szybkie dotarcie do centrum miasta. Budynek wyposażony jest w windy, garaż podziemny oraz komórki lokatorskie.W najbliższej okolicy znajdują się szkoły, przedszkola, sklepy, banki, apteki, urzędy pocztowe oraz ośrodki sportowe i centra handlowe.

Główne atuty apartamentowca:

- Spokojna, prestiżowa okolica,

- Budynek otoczony zielenią,

- Bezpieczny zakup w oparciu o Ustawę Deweloperską,

- Podwyższony standard wykończenia budynku oraz części wspólnych,

- Dostępne w programie Mieszkanie dla Młodych,

- Własne miejsca w garażu podziemnym,

- Przestronne balkony,

- Windy dostosowane dla osób niepełnosprawnych,

- Mieszkania na parterze z ogródkami,

- Możliwość konfiguracji układu ścian działowych,

- Mieszkania dostosowanie do podwieszania sufitów ( wysokość 275-290),

- Zastosowano nowoczesne technologie obniżające koszta utrzymania mieszkania,

- Możliwość zakupu mieszkania wykończonego ”pod klucz'”.

Inwestycja Mirabelki Apartamentowiec znajduje się na Brzezinach, ul. Mirabelki (10.6 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Bem Development.

Inwestycja Mirabelki Apartamentowiec została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 46 nowych mieszkań. Budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Mirabelki Apartamentowiec pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 79 do 106 metrów kwadratowych w cenie od 5 400 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Bem Development przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne
 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie komórki lokatorskie o wielkości od 3 do 6 m2 znajdują się na poszczególnych kondygnacjach często bezpośrednio przy lokalu.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2017 roku.
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań
cała inwestycja składa się z 46 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 285 do 290 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski podwyższony, wykończenie pod klucz
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada: komórki lokatorskie o wielkości od 3 do 6 m2 znajdują się na poszczególnych kondygnacjach często bezpośrednio przy lokalu.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
teren ogrodzony, przystosowane dla niepełnosprawnych, winda, własna kotłownia
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Białołęka to północna, druga pod względem wielkości powierzchni, dzielnica Warszawy odznaczająca się najszybszym rozwojem. Występują tutaj zarówno osiedla domów jednorodzinnych w północnej części obszaru, jak również wysoka, nowoczesna zabudowa mieszkaniowa. Dużą popularnością nadal cieszą się białołęckie osiedla z wielkiej płyty: Nowy Tarchomin, Nowodwory i Nowe Świdry. W strefie centralnej i południowej rozwija się infrastruktura handlowo-usługowa, więc obszar ten ma szansę stać się czymś więcej, niż kolejną warszawską "sypialnią". Białołęka jest jedną z najspokojniejszych dzielnic, a wypoczynek umożliwiają: kompleksy leśne, parki, rezerwaty przyrody i ścieżki rowerowe. Dogodnym sposobem dojazdu do centrum miasta są tutaj liczne linie autobusowe z pętlą Nowodwory, zaś do głównych arterii dzielnicy należą fragmenty dróg krajowych: ul. Modlińska i Trasa Toruńska, a także ul. Płochocińska.

Komunikacja

Na terenie dzielnicy Białołęka znajdują się 4 stacje PKP. Kursują stąd autobusy, a budowa częściowej linii tramwajowej umożliwiającej dojazd z Tarchomina do centrum jest w końcowej fazie realizacji.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Mirabelki Apartamentowiec mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 80 metrów od inwestycji Mirabelki Apartamentowiec znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Berensona 01.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Mirabelki Apartamentowiec znajdują się się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole Gucio w odległości 150 m, Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 112 im. Marii Kownackiej, Szkoła Filialna w Warszawie, ul. Ostródzka 144 w odległości 190 m, Plastusiowe Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi nr 414 w odległości 510 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Mirabelki Apartamentowiec jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: CMP Białołęka w odległości 410 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Mirabelki Apartamentowiec składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 120 m znajduje się u Małgosi, w odległości 420 m znajduje się Fresh.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Mirabelki Apartamentowiec w odległości 320 m znajduje się Boisko, w odległości 520 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 02.09.2016
Data aktualizacji: 02.01.2018
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: