Belgravia Residence

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż Al. Jerzego Waszyngtona 36A, oferowane bezpośrednio przez

Belgravia Polska sp. z o.o.

Warszawa, Praga-Południe, Kamionek, Al. Jerzego Waszyngtona 36A

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 342 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Belgravia Residence

4 zdjęcia

Belgravia Residence
Belgravia Residence
Belgravia Residence
Belgravia Residence

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2009 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2011 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 1 kondygnację naziemną wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 13 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Belgravia Residence to kameralny, czterokondygnacyjny budynek usytuowany w samym sercu starej części Saskiej Kępy, vis a vis Parku Skaryszewskiego, przy al. Jerzego Waszyngtona.

Apartamentowiec zaprojektowany został w taki sposób, aby stylem nawiązywać do przedwojennej, modernistycznej architektury. Dzięki temu idealnie wpisuje się w pejzaż Saskiej Kępy.

Belgravia Residence to oferta dla tych, którzy cenią sobie komfort, wygodę, ciszę i bezpieczeństwo. Pragną mieszkać w miejscu niedalekim od centrum miasta z doskonałą komunikacją i bogatą infrastrukturą, a jednocześnie z dostępem do terenów “zielonych”, który zapewnia bliskość Parku Skaryszewskiego – największego zabytkowego parku prawobrzeżnej Warszawy.

Inwestycja Belgravia Residence znajduje się na Kamionku (3.5 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Belgravia Polska sp. z o.o.

Inwestycja Belgravia Residence została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2011 roku.

Cały projekt składa się z 13 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 1 kondygnację naziemną wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Belgravia Residence nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Belgravia Polska sp. z o.o. nie przewidział miejsc postojowych.

Lokalizacja inwestycji

Przynależąca do prawobrzeżnej części Warszawy dzielnica Praga-Południe to obszar, na którym tętni miejskie życie, a dominacja zabudowy mieszkaniowo-przemysłowej związana jest z dużą ilością i znaczną gęstością zaludnienia. Kształt architektoniczny dzielnicy wyznaczają modernistyczne założenia z XX w., jednakże zabudowa jest zróżnicowana. Skaryszew, Kamionek i Grochów to tereny przemysłowe, na których znajdują się m.in. Państwowe Zakłady Optyczne oraz fabryki: E. Wedla, Siemensa czy Radwaru. Na Grochowie wciąż powstają nowoczesne biurowce i apartamentowce, zaś Saska Kępa – osiedle willowe. Najważniejszy ośrodkiem kultury jest Teatr Powszechny, natomiast obiektem sportowym – Stadion Narodowy. Na pejzaż przyrodniczy składają się parki, w tym jeden z najpiękniejszych w Europie – Park Skaryszewski oraz rezerwat Olszynka Grochowska. Praga-Południe połączona jest z centrum miasta za pomocą 3 mostów: Siekierkowskim, Łazienkowskiego i Poniatowskiego.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Belgravia Residence?

Transport z Pragi Południe na drugi brzeg Wisły umożliwiają mosty: Siekierkowski, Łazienkowski i Poniatowskiego, a najważniejszą arterią dzielnicy jest ul. Grochowska. Funkcjonuje tutaj komunikacja miejska: autobusy, tramwaje oraz Szybka Kolej Miejska, a w planach jest budowa II linii metra.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Belgravia Residence mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1440 metrów od inwestycji Belgravia Residence znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Stadion Narodowy.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Belgravia Residence znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Belgravia Residence znajduje się 58 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: przedszkole w odległości 232 m, Szkoła Podstawowa nr 373 w odległości 266 m, Przedszkole nr 180 w odległości 269 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Belgravia Residence jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: imari w odległości 409 m, Formedica w odległości 438 m, Szpital Dziecięcy im. Profesora dr. med. Jana Bogdanowicza w odległości 555 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Belgravia Residence składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 157 m znajduje się sklep z żywnością, w odległości 181 m znajduje się Sklep spożywczy "Alpejski", w odległości 192 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Belgravia Residence w odległości 231 m znajduje się boisko / kort, w odległości 267 m znajduje się boisko / kort, w odległości 296 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: