Belgravia Residence

Oferta archiwalna

Warszawa, Praga-Południe, Kamionek, Al. Jerzego Waszyngtona 36A

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 425 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Belgravia Residence

4 zdjęcia

Belgravia Residence
Belgravia Residence
Belgravia Residence
Belgravia Residence

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2009 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2011 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 1 kondygnację naziemną wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 13 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano.

Miejsca postojowe:

w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych.

Przyroda:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

Belgravia Residence to kameralny, czterokondygnacyjny budynek usytuowany w samym sercu starej części Saskiej Kępy, vis a vis Parku Skaryszewskiego, przy al. Jerzego Waszyngtona.

Apartamentowiec zaprojektowany został w taki sposób, aby stylem nawiązywać do przedwojennej, modernistycznej architektury. Dzięki temu idealnie wpisuje się w pejzaż Saskiej Kępy.

Belgravia Residence to oferta dla tych, którzy cenią sobie komfort, wygodę, ciszę i bezpieczeństwo. Pragną mieszkać w miejscu niedalekim od centrum miasta z doskonałą komunikacją i bogatą infrastrukturą, a jednocześnie z dostępem do terenów “zielonych”, który zapewnia bliskość Parku Skaryszewskiego – największego zabytkowego parku prawobrzeżnej Warszawy.

Inwestycja Belgravia Residence znajduje się na Kamionku (3.5 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Belgravia Polska sp. z o.o.

Inwestycja Belgravia Residence została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2011 roku.

Cały projekt składa się z 13 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 1 kondygnację naziemną wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Belgravia Residence nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Belgravia Polska sp. z o.o. nie przewidział miejsc postojowych.

Lokalizacja inwestycji

Przynależąca do prawobrzeżnej części Warszawy dzielnica Praga-Południe to obszar, na którym tętni miejskie życie, a dominacja zabudowy mieszkaniowo-przemysłowej związana jest z dużą ilością i znaczną gęstością zaludnienia. Kształt architektoniczny dzielnicy wyznaczają modernistyczne założenia z XX w., jednakże zabudowa jest zróżnicowana. Skaryszew, Kamionek i Grochów to tereny przemysłowe, na których znajdują się m.in. Państwowe Zakłady Optyczne oraz fabryki: E. Wedla, Siemensa czy Radwaru. Na Grochowie wciąż powstają nowoczesne biurowce i apartamentowce, zaś Saska Kępa – osiedle willowe. Najważniejszy ośrodkiem kultury jest Teatr Powszechny, natomiast obiektem sportowym – Stadion Narodowy. Na pejzaż przyrodniczy składają się parki, w tym jeden z najpiękniejszych w Europie – Park Skaryszewski oraz rezerwat Olszynka Grochowska. Praga-Południe połączona jest z centrum miasta za pomocą 3 mostów: Siekierkowskim, Łazienkowskiego i Poniatowskiego.

Komunikacja

Transport z Pragi Południe na drugi brzeg Wisły umożliwiają mosty: Siekierkowski, Łazienkowski i Poniatowskiego, a najważniejszą arterią dzielnicy jest ul. Grochowska. Funkcjonuje tutaj komunikacja miejska: autobusy, tramwaje oraz Szybka Kolej Miejska, a w planach jest budowa II linii metra.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Belgravia Residence?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Belgravia Residence mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 90 metrów od inwestycji Belgravia Residence znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Park Skaryszewski 01.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Belgravia Residence znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Belgravia Residence znajduje się 8 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole nr 180 w odległości 290 m, Szkoła Podstawowa nr 373 im. Ignacego Jana Paderewskiego w odległości 350 m, Policealne Studium Farmaceutyczne "OMEGA" w Warszawie w odległości 400 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Belgravia Residence składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 190 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Belgravia Residence w odległości 250 m znajduje się Boisko, w odległości 300 m znajduje się Boisko, w odległości 320 m znajduje się Boisko.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu na Kamionku

Oferty na Kamionku

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: