Osiedle "Pod Dębami" etap 1

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul.K.Swinarskiego, oferowane bezpośrednio przez

Avill

Katowice, Zespół Dzielnic Południowych, ul.K.Swinarskiego

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 235 ofert w najbliższej okolicy!

Prezentacja oferty archiwalnej

Osiedle "Pod Dębami" etap 1

4 zdjęcia

Osiedle "Pod Dębami" etap 1
Osiedle "Pod Dębami" etap 1
Osiedle "Pod Dębami" etap 1
Osiedle "Pod Dębami" etap 1

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2020 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 6 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 12 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Droga wewnątrzosiedlowa, chodniki, podejścia oraz podjazdy wykonane będą z kostki betonowej.

Konstrukcja budynku

Budynki wybudowane będą metodą tradycyjną z pustaków komórkowych z zachowaniem wszelkich wymaganych norm akustycznych, ocieplone termoizolacyjnym styropianem, strop i schody żelbetowe, lane.

Dach

Dach dwuspadowy, pokryty dachówką Braas w kolorze brązowym.

Elewacja

Balustrady tarasów wykonane ze stali nierdzewnej, malowanej proszkowo. Budynki otynkowane będą jasym tynkiem z elementami płytki klinkierowej.

Stolarka okienna

Wysokiej jakości stolarka okienna wykonana z PVC w kolorze grafitowym wyposażona w rolety, trzyszybowa, drzwi wejściowe – ocieplane.

Ogrzewanie

Każdy z budynków wyposażony będzie w indywidualny system ogrzewania gazowego.

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Osiedle " Pod Dębami" przy ul.K.Swinarskiego / Kopaniny Lewe to zespół dziewiętnastu jedno i dwupoziomowych luksusowych apartamentów w zabudowie szeregowej.

Osiedle znajduje się w wyjątkowo spokojnej i zielonej dzielnicy Katowic - Zarzeczu.

Osiedle zaprojektowano z myślą o osobach, które od swojego wymarzonego apartamentu oczekują nie tylko funkcjonalności, ale także wygody i przestrzeni oraz dla których estetyka zewnętrzna jest równie ważna jak wykończenie wnętrza.

Kolorystyka osiedla nawiązuje do sąsiedniej zabudowy. Przeważają kolory ciepłe od brązu przez szarość aż do złamanej bieli. Przez takie połączenie kolorów osiedle prezentuje się wyjątkowo przytulnie.

Wszystkie obiekty wchodzące w skład inwestycji są spójne architektonicznie i zostaną wykonane z dbałością o każdy detal, z najwyższej jakości materiałów.

Budynki są niepodpiwniczone, piętrowe.

Powierzchnia apartamentu jednopoziomowego to około 70 m2 .

Apartamenty jednopoziomowe znajdują się na parterze budynków a do każdego z nich przynależy własny, słoneczny ogród oraz miejsce parkingowe. Ogrody będą ogrodzone, zostaną również wyprowadzone instalacje wody oraz elektryczna.

Apartamenty jednopoziomowe mogą mieć różne aranżacje: może to być jeden duży pokój połączony z aneksem kuchennym oraz trzema sypialniami , lub duży pokój połaczony z kuchnią i dwoma sypialniami albo też salon, osobna kuchnia oraz dwie duże sypialnie.

Na etapie budowy apartamentów istnieje możliwość zaprojektowania mieszkania w sposób dostosowany do własnych, indywidualnych potrzeb. Do dyspozycji pozostaje nasz architekt.

Inwestycja Osiedle "Pod Dębami" etap 1 znajduje się w Zespole Dzielnic Południowych, ul.K.Swinarskiego (10.9 km od centrum Katowic), została zrealizowana przez Avill.

Inwestycja Osiedle "Pod Dębami" etap 1 została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 12 nowych mieszkań znajdujących się w 6 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Osiedle "Pod Dębami" etap 1 nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Avill przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Liczne drogi dojazdowe zapewniają mieszkańcom doskonałe połączenie zarówno z Katowicami jak i centrum miasta Mikołowa oraz z okolicznymi miastami.

Katowice to miasto w województwie śląskim o powierzchni 164 km kw i liczbie mieszkańców ponad 300 tys. osób. Zabudowa miasta to głównie powojenne bloki i typowe dla Śląska zabytkowe kamienice. Katowice dzielą się na dzielnice pogrupowane w zespoły dzielnic: zespół północny, śródmiejski, południowy, wschodni i zachodni. Miasto jest wojewódzkim centrum medycznym, z kilkunastoma szpitalami, w tym Centralnym Szpitalem Klinicznym im. Kornela Gibińskiego, Szpitalem Klinicznym im. Andrzeja Mieleckiego, Uniwersyteckim Centrum Okulistyki i Onkologii, Szpitalem Klinicznym nr 6 czy Górnośląskim Centrum Zdrowia Dziecka. Działają tu też liczne uniwersytety, takie jak Akademia Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki, Akademia Sztuk Pięknych czy wydziały Politechniki Śląskiej.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle "Pod Dębami" etap 1?

W Katowicach działa stacja kolejowa Katowice Główne (jedna z największych w Polsce), na której zatrzymują się wszystkie pociągi dalekobieżne, a także kilka mniejszych stacji kolejowych. Lotnisko Katowice-Pyrzowice znajduje się w odległości ok. 10 km od granic dzielnicy. Przez miasto biegnie autostrada A4, trasa E20, która zaczyna się we Francji, trasa E462 Polska-Czechy i trasa E75 kończąca bieg w Grecji. Po mieście kursują tramwaje i autobusy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle "Pod Dębami" etap 1 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1267 metrów od inwestycji Osiedle "Pod Dębami" etap 1 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Katowice Podlesie.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle "Pod Dębami" etap 1 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 218 m znajduje się Grota, w odległości 729 m znajduje się sklep osiedlowy, w odległości 982 m znajduje się Sam Maja.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle "Pod Dębami" etap 1 w odległości 566 m znajduje się boisko / kort, w odległości 769 m znajduje się boisko / kort, w odległości 774 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 07.09.2020
Data aktualizacji: 15.12.2022

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: