Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

ATAL Symbioza IA

Ta oferta bierze udział w konkursie

Mieszkania na sprzedaż ul. Kcyńska, oferowane bezpośrednio przez

ATAL S.A.

Gdynia, Cisowa, ul. Kcyńska

Ceny od: 10 866 zł/m2
ATAL Symbioza IAATAL Symbioza IA

4 zdjęcia

ATAL Symbioza IA
ATAL Symbioza IA
ATAL Symbioza IA
ATAL Symbioza IA
konkurs - wygraj 100000zł na dobry start

Termin oddania

1 kw. 2026

Powierzchnie

40 - 109/m2

Przedział pokoi

2 - 5

Kondygnacje

6

Budynki

2

Stand. wykończenia

Standard deweloperski

Stacja kolejowa - Gdynia Chylonia - 858 m

Przystanek Autobusowy - 787 m

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

4 placówki medyczne, 20 placówek edukacyjnych, 12 kawiarni i restauracji, 35 sklepów, 27 obiektów sportowych, 40 placów zabaw

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • winda
 • Standard deweloperski

Rekreacja

 • plac zabaw

Przyroda w okolicy

 • las
 • morze

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2024 roku, planowane oddanie do użytkowania w 1 kw. 2026 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 89 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu

Powierzchnie dodatkowe:

taras, balkon, ogródek

Komórki lokatorskie:

posiada (68)

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (120 miejsc)
 • miejsca postojowe naziemne (2 miejsca)

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się las, morze

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępnych jest 89 mieszkań

Powierzchnie mieszkań:

od 40 do 109 m²

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 2, 3, 4, 5-pokojowe

Ceny mieszkań:

 • kształtują się w zakresie od 545 546 do 1 182 444 zł
 • koszt metra kwadratowego wynosi od 10 866 do 14 280 zł

Opis płatności:

Informacja u dewelopera

Warunki rezerwacji:

Informacja u dewelopera

Zabezpieczenie środków klienta:

informacja u dewelopera

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

ATAL Symbioza to doskonała propozycja dla osób, które poszukują komfortowej przestrzeni do mieszkania w miejscu, które gwarantuje wygodne, miejskie życie, a jednocześnie pozwala na kontakt z naturą. Inwestycja powstanie w świetnie rozwiniętej dzielnicy Gdyni – Cisowa, w której sklepy, usługi, szkoła i przedszkole znajdują się w zasięgu kilkuminutowego spaceru.

Inwestycję zaprojektowano jako spójną kompozycję przestrzenną budynków nawiązujących swoją formą i kolorystyką do architektury modernistycznej. Biel, szarość oraz naturalne odcienie brązu będą idealnie korespondować z roślinnością sąsiedniego parku krajobrazowego.

ATAL Symbioz IA zakłada realizację 2 budynków, w których znajdzie się 89 mieszkań oraz 2 lokale usługowe. Przestronne i ustawne mieszkania od 39 do 108 m2 zaspokoją potrzeby zarówno singli, jak i większych rodzin. Duże okna oraz szklane balustrady pozwolą na optymalne, korzystne dla zdrowia i samopoczucia doświetlenie pomieszczeń.

Uwagę mieszkańców przyciągną doskonale zaplanowane części wspólne, wśród których znajdzie się plac zabaw oraz strefa sąsiedzkiej integracji. Miejsca te zostały zaprojektowane z myślą o wypoczynku i rekreacji zarówno dzieci jak również dorosłych, sprzyjając nawiązywaniu znajomości i budowaniu dobrych relacji międzysąsiedzkich.

Rozwinięta infrastruktura drogowa stworzy idealne warunki do podróży, również poza teren Aglomeracji Trójmiejskiej. Znajdująca się w odległości kilometra stacja Szybkiej Kolei Miejskiej zapewni sprawny dojazd komunikacją miejską do Gdańska, Sopotu, ale również w przeciwnym kierunku – do Rumii, Redy czy Wejherowa.

ATAL Symbioza stanowić będzie idealną bazę wypadową dla fanów aktywnych form wypoczynku. Entuzjastów sportów wodnych ucieszy bliskość Zatoki Puckiej oraz Półwyspu Helskiego. Liczne ścieżki i trasy dostępne w okolicy sprzyjają wyprawom rowerowym.

Inwestycja ATAL Symbioza IA znajduje się na Cisowej, ul. Kcyńska (6.3 km od centrum Gdyni), jest realizowana przez ATAL S.A.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2026 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 89 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji ATAL Symbioza IA w sprzedaży jest 89 nowych mieszkań o powierzchni od 40 do 109 metrów kwadratowych , w cenie od 10 866 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców ATAL S.A. przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne (120 miejsc)
 • miejsca postojowe naziemne (2 miejsca)

W inwestycji znajduje się 68 komórek lokatorskich.

Lokalizacja inwestycji

Gdynia to najbardziej na północ wysunięte miasto Trójmiasta. Mieści się w województwie pomorskim i dzieli na kilkadziesiąt dzielnic, z których największa to Chwarzno-Wiliczno, a najmniejsza to Kamienna Góra. Szybka Kolej Miejska łączy miasto z Sopotem, Gdańskiem i pozostałymi miastami woj. pomorskiego, a pociągi dalekobieżne zatrzymują się na głównej stacji Gdynia Główna. Największe miejskie szpitale to Uniwersyteckie Centrum Medycyny Morskiej i Tropikalnej w Gdyni, Szpital Morski im. PCK w Gdyni i Szpital św. Wincentego a Paulo. Gdynia jest miastem doskonale łączącym współczesne wygody z pięknem przyrody, którą można podziwiać na tutejszych plażach nad Morzem Bałtyckim. W obrębie miasta funkcjonują również miejskie kąpieliska, a także Trójmiejski Park Krajobrazowy czy liczne rezerwaty przyrody. W mieście można znaleźć też ścieżki rowerowe. Największe kluby sportowe to Arka Gdynia i Bałtyk Gdynia.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji ATAL Symbioza IA?

Główna stacja kolejowa to Gdynia Główna, z której odjeżdżają pociągi do wszystkich większych polskich miast. Do tego po mieście kursują autobusy miejskie i kolej SKM łącząca Gdynię z Sopotem, Gdańskiem i innymi najbliższymi miastami. Działa tu też tramwaj wodny ZKM pływający na Hel, do Kaliningradu i Sopotu.

Przyszli mieszkańcy inwestycji ATAL Symbioza IA mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 858 metrów od inwestycji ATAL Symbioza IA znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Gdynia Chylonia.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji ATAL Symbioza IA znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji ATAL Symbioza IA znajduje się 20 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Ptasie Radio w odległości 401 m, Przedszkole nr 32 "Cisowiaczki" w odległości 411 m, Szkoła Podstawowa nr 40 im. kapitana żeglugi wielkiej Karola Olgierda Borchardta w odległości 502 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji ATAL Symbioza IA jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Laryngolog w odległości 346 m, Przychodnia Lekarska "Pustki Cisowskie" w odległości 829 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 841 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji ATAL Symbioza IA składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 149 m znajduje się sklep z żywnością, w odległości 274 m znajduje się Żabka, w odległości 406 m znajduje się Odido.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji ATAL Symbioza IA w odległości 334 m znajduje się boisko / kort, w odległości 397 m znajduje się boisko / kort, w odległości 426 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu.

Data publikacji: 30.04.2024
Data aktualizacji: 23.05.2024
ATAL S.A. logo

ATAL S.A.

Adres biura sprzedaży:

Plac Kaszubski 7 lok. 2, 81-350 Gdynia

Godziny otwarcia biura sprzedaży:

 • Poniedziałek: 10:00 - 18:00
 • Wtorek: 08:00 - 16:00
 • Środa: 08:00 - 16:00
 • Czwartek: 08:00 - 16:00
 • Piątek: 08:00 - 16:00

Oferty, które mogą Cię zainteresować

 • Artykuły powiązane:

  Nagrody i wyróżnienia

  Nagroda Forbes 2022
  Nagroda Forbes 2021
  Nagroda Digital Excellence Awards 2022
  Nagroda Laur Klienta 2023
  Nagroda Dobry Pracodawca 2023
  Nagroda Gazele Biznesu 2023