Park Gumieńce

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezasset home – Przedstawiciel Dewelopera

Zapytaj o ceny

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Park Gumieńce dostępnych jest 14 ofert

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena (brutto)
B1
5
137,3 m²
-
B2
5
141 m²
-
B3
5
141 m²
-
B4
5
141 m²
-
C2
5
137,3 m²
-
C3
5
137,3 m²
-
C4
5
137,3 m²
-
D2
5
137,3 m²
-
D3
5
137,3 m²
-
D4
5
137,3 m²
-
E3
5
137,3 m²
-
F3
5
137,3 m²
-
F4
5
137,3 m²
-
F5
5
137,3 m²
-

Opis Inwestycji

Domy w zabudowie szeregowej w nowoczesnym stylu z patio i ogródkiem w cichej i dobrze skomunikowanej okolicy.Domy jednorodzinne idealne dla rodzin ceniących sobie spokój, przestrzeń i nowatorski styl.Każdy dom będzie 2-kondygnacyjny (parter + piętro) z przynależnym ogródkiem, tarasem i dwoma miejscami postojowymi w wiacie garażowej.Charakterystycznym elementem jest projektowany podcień stanowiący połączenie wiaty garażowej z budynkiem mieszkalnym. Element ten tworzyć będzie dla mieszkańców wydzielone patio dające poczucie prywatności.Każdy dom posiadać będzie pompę ciepła, ogrzewanie podłogowe oraz system rekuperacji. Na życzenie klienta całości dopełni wydajna instalacja fotowoltaiczna.Dzięki tym elementom dom wygeneruje ogromne oszczędności na ogrzewaniu, oświetleniu czy zasilaniu domowego RTV i AGD.Atuty:• cicha lokalizacja,• nowoczesna architektura,• 2 miejsca postojowe w wiacie garażowej• ogród z tarasem oraz patio,• rekuperacja,• ogrzewanie podłogowe,• pompa ciepła.• idealny pod fotowoltaikęWyróżniki:• rozpoczęcie inwestycji I kwartał 2020• zakończenie inwestycji II kwartał 2021• Budynki 2-kondygnacyjne (parter + piętro)• Metraże od 137 do 150 m2.• 4 typu budynków, różniące się układem i wielkością pomieszczeń• 10 minut do centrum• Nowoczesna architektura• Pełna infrastruktura• Ekologiczne rozwiązania

Inwestycja Park Gumieńce znajduje się na Gumieńcach, ul. Harnasiów 26 (4.5 km od centrum Szczecina), sprzedaż prowadzi asset home – Przedstawiciel Dewelopera

Inwestycja Park Gumieńce jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 36 nowych mieszkań. Budynki posiadają 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Park Gumieńce pozostało na sprzedaż 14 mieszkań o powierzchniach od 137 do 141 metrów kwadratowych.

Dostępne są lokale:

  • 5-pokojowe o powierzchni od 137 do 141 m2 (14 mieszkań)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2020 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2021 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 6 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 36 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne: 2 miejsca postojowe w wiacie garażowej.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się rzeka.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępnych jest 14 mieszkań.
Powierzchnie mieszkań:od 137 do 141 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 5-pokojowe.
Ceny mieszkań (brutto):
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Park Gumieńce

Szczecin Zachód to dzielnica miasta zamieszkana przez ok. 117 000 osób. Budownictwo mieszkalne skupione jest w jej południowej części, a łącznie na Zachodzie jest 9 osiedli mieszkalnych. Północ jest w dużym stopniu zalesiona, znajduje się tam m.in. Park Leśny Głębokie. Pojawiają się też enklawy osiedli domów jednorodzinnych. Zewnętrzne części dzielnicy to dawne wsie, co determinuje występowanie rozległych obszarów zabudowy jednorodzinnej. Południe jest wysoce zurbanizowane, sąsiaduje bezpośrednio ze Śródmieściem i stanowi jego dobre uzupełnienie pod względem usługowym. Występują tu zarówno budynki mieszkalne jedno-, jak i wielorodzinne. Szczecin Zachód daje mieszkańcom dostęp do 4 szpitali i niemal 20 przychodni lekarskich. Działa tu ponad 40 szkół i mieszczą się dwa wydziały Politechniki Szczecińskiej. Czas wolny można spędzić np. w domu kultury, nad jednym z dwóch kąpielisk lub w parku rekreacyjnym. Przez Szczecin Zachód biegną trzy drogi krajowe i droga wojewódzka. Znajduje się tu 6 stacji kolejowych i regularnie kursują autobusy miejskie. Dociera tu 10 linii tramwajowych.

Komunikacja

Przez terytorium dzielnicy Szczecin Zachód biegną drogi krajowe nr 10 i nr 13, a jej południową granicę wyznacza droga krajowa nr 31. W ułożeniu niemal południkowym przebiega tędy również droga wojewódzka nr 115. Kursują tu linie autobusów miejskich i 10 linii tramwajowych. Funkcjonuje też transport kolejowy – w dzielnicy mieści się 6 stacji kolejowych.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Park Gumieńce mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 20 metrów od inwestycji Park Gumieńce znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Harnasiów nż.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Park Gumieńce składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 440 m znajduje się Anusia.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Park Gumieńce w odległości 480 m znajduje się Fit town, w odległości 500 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 11.02.2020

Data aktualizacji: 27.10.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie