Gardenia

Mieszkania na sprzedaż ul. Opata Hackiego, oferowane bezpośrednio przez art.Locum S.A.

Gdynia, Chylonia, ul. Opata Hackiego 16
Ceny od: 7 750 zł brutto/m2
Gardenia

7 zdjęć

Gardenia
Gardenia
Gardenia
Gardenia

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Gardenia dostępne są 3 oferty

 • Lista
 • Rzuty
Pokoje
Powierzchnia
Cena
Filtruj listę
Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
C.1.9
3
68,05 m²
1
527 388 zł
A.0.5
3
61,95 m²
Parter
504 893 zł
A.3.3
4
79,78 m²
3
622 284 zł

Opis Inwestycji

Gardenia to kameralne osiedle zanurzone w zieleni. Zainspirowała nas natura i historia tego miejsca, w którym kiedyś znajdowało się ogrodnictwo. Wkomponowaliśmy nowe osiedle w istniejącą ogrodową zieleń (żywopłoty i drzewa owocowe ) i uzupełnimy ją o nowe drzewa liściaste i iglaste, kwiaty i ozdobne trawy. Wszystko po to, żeby zapewnić Ci zdrowe i komfortowe funkcjonowanie na co dzień. Zieleń cieszy oczy i oczyszcza powietrze, dzięki czemu złapiesz głęboki oddech i dobrą energię na cały dzień. Ogrodem przy mieszkaniu zachwycone będą też dzieci, które uwielbiają pomagać sadzić rośliny a potem je pielęgnować. Również Twój pies będzie miał miejsce do zabawy i wybiegania się. Po pracy możesz odpoczywać aktywnie pozostając nadal na osiedlu. Nowoczesne urządzenia zewnętrznego fitnessu i stół do ping – ponga to świetna okazja do treningu i integracji sąsiedzkiej. Dzieci znajdą przestrzeń na wspólnym placu zabaw, gdzie nawiążą nowe znajomości i spożytkują nadmiar energii. Także w pobliżu Gardenii mieszkańcy znajdą wiele możliwości do aktywności takich jak obiekt Sportowy Checz Gdynia, mini skatepark lub kryta pływalnia przy Szkole Podstawowej nr 40.

KOMFORT I BEZPIECZEŃSTWO NA CO DZIEŃ

Tempo życia przyspiesza. Chcemy zaoferować naszym mieszkańcom rozwiązania, które poprawiają im komfort codziennego funkcjonowania i sprawiają, że żyje się łatwiej i przyjemniej. Nowoczesna architektura, duże przeszklenia, eleganckie klatki schodowe to komfortowe rozwiązania, dzięki którym życie jest przyjemniejsze. We wszystkich mieszkania położonych na piętrach zaprojektowano balkony, a do mieszkań na parterze ogródki (nawet do 180m2).Właściciele aut docenią garaż podziemny, do którego swobodnie dojeżdża się wygodną windą. Z kolei potrzebujący więcej przestrzeni do przechowywania mogą wybrać jedną z komórek lokatorskich.

OSZCZĘDNOŚCI NA KAŻDYM KROKU

Możliwość załatwienia w pobliżu najważniejszych spraw pozwoli zyskać czas na odpoczynek na zielonym osiedlu i ograniczyć koszty związane z dojazdami. Dodatkowe oszczędności zapewni konkurencyjny czynsz oraz ogrzewanie miejskie dostarczane przez OPEC. W standardzie stosujemy wysokiej jakości stolarkę okienną i drzwiową, które zapewniają dobrą izolację akustyczną i pozwalają racjonalnie zarządzać ciepłem.

Inwestycja Gardenia znajduje się na Chyloni, ul. Opata Hackiego 16 (4.3 km od centrum Gdyni), jest realizowana przez art.Locum S.A.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2022 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 102 nowych mieszkań znajdujących się w 3 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Gardenia w sprzedaży 3 nowe mieszkania o powierzchni od 62 do 80 metrów kwadratowych, w cenie od 7 750 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są mieszkania:

 • 3-pokojowe o powierzchni od 62 do 68 m2 w cenie od 504 893 zł (2 mieszkania)
 • 4-pokojowe o powierzchni 80 m2 w cenie od 622 284 zł (1 mieszkanie)

Dla przyszłych mieszkańców art.Locum S.A. przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne
 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2020 roku, planowane oddanie do użytkowania w 1 kw. 2022 roku
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 102 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 265 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:
ogródek, balkon.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
plac zabaw, winda, siłownia plenerowa
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się las, morze

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:
aktualnie dostępne są 3 mieszkania.
Powierzchnie mieszkań:
od 62 do 80 m².
Liczba pokoi:
dostępne są mieszkania 3, 4-pokojowe.
Ceny mieszkań:
 • kształtują się w zakresie od 504 893 do 622 284 zł.
 • koszt metra kwadratowego wynosi od 7 750 do 8 150 zł.
Opis płatności:
informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:
informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:
informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

TYLKO 10 MINUT DO CENTRUM GDYNI Sprawna komunikacja to ważny element podczas wyboru mieszkania. Osiedle Gardenia ma w tym zakresie wiele do zaoferowania. W promieniu 300 m od działki znajdują się przystanki trolejbusowe i autobusowe, a w odległości 750 m – przystanek SKM Leszczynki. Z kolei do wjazdu na Estakadę Kwiatkowskiego jest jedynie 700m. Oszczędność czasu i domowego budżetu ma duże znaczenie. SZKOŁA, SKLEPY I USŁUGI TUŻ POD DOMEM Chylonię charakteryzuje duża samowystarczalność, a niektórzy mówią o niej nawet „miasto w mieście”. Obecnie w dzielnicy uruchamiane są znaczącej skali projekty rewitalizacyjne, a potencjał tej części miasta dostrzegliśmy także my, rozwijając w niej atrakcyjną ofertę mieszkań w nowoczesnej architekturze. Chylonia to dzielnica z przyszłością gdzie wartość mieszkań będzie rosła w czasie wraz z dynamicznym rozwojem tej części Gdyni. Wybierając miejsce do życia pomyśl o codziennej wygodzie. W pobliżu Osiedla Gardenia znajduje się bogate zaplecze usługowo-handlowe, edukacyjne, a od rozrywek w Centrum Gdyni dzieli Cię 10 minut jazdy samochodem. Codzienne zakupy, szybki dostęp do lekarza, szkoły i przedszkola są w zasięgu ręki – doskonała lokalizacja osiedla zapewnia Ci to co potrzebne do komfortowego życia. Najmłodsi mieszkańcy i ich rodzice docenią bliskość szkoły podstawowej, do której dotrą spacerem.

Chylonia to największa dzielnica Gdyni pod względem liczby ludności: mieszka tu około 25 300 osób. Zajmuje powierzchnię prawie 4 kilometrów kwadratowych. Gęstość zaludnienia należy do najwyższych w Gdyni i wynosi 6 381 osób na kilometr kwadratowy (według danych z końca 2011 roku). Zabudowę Chyloni stanowią przede wszystkim bloki i domy jednorodzinne. Największym terenem rekreacyjnym jest park Kiloński, w którym wyznaczono alejki spacerowe, ścieżki rowerowe, trzy boiska i place zabaw. Z dzielnicą sąsiadują lasy Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Do największych zalet mieszkania na Chyloni należą dobrze rozwinięta infrastruktura usługowa i bliskość Śródmieścia.

Komunikacja

Dzięki bliskości Śródmieścia komunikacja z centrum jest bardzo dobra. Po Chyloni jeżdżą autobusy i trolejbusy. Z przystanku Chylonia-Centrum do dworca głównego można dojechać w 14 minut. W dzielnicy są dwie stacje kolejowe: Gdynia-Chylonia i Gdynia-Leszczynki. Pociągi Szybkiej Kolei Miejskiej z Gdyni-Chyloni do Gdyni Głównej docierają w 9 minut.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Gardenia?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Gardenia mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 320 metrów od inwestycji Gardenia znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Węzeł Żołnierzy Wyklętych.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Gardenia znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Gardenia znajdują się się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: PORADNIA PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNA NR 2 w odległości 150 m, Ośrodek Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczy PSONI Koło w Gdyni w odległości 150 m, Zespół Szkół Ekologiczno-Transportowych w odległości 280 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Gardenia jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Przychodnia Lekarska Grabówek w odległości 310 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Gardenia składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 60 m znajduje się Żabka, w odległości 80 m znajduje się Mini Max, w odległości 250 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Gardenia w odległości 140 m znajduje się Checz Gdynia, w odległości 140 m znajduje się Boisko, w odległości 140 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 07.08.2020
Data aktualizacji: 13.09.2021
art.Locum S.A. logo

art.Locum S.A.

Aleksandra Plichta

OPIEKUN INWESTYCJI

Strona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

ul. Chylońska 26 81-064 Gdynia

Godziny otwarcia biura sprzedaży:

 • Poniedziałek: 10:00 - 18:00
 • Wtorek: 08:00 - 16:00
 • Środa: 10:00 - 18:00
 • Czwartek: 08:00 - 16:00
 • Piątek: 08:00 - 16:00

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: