Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Nowa Cegielnia

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Stokłosy, oferowane bezpośrednio przez

Activa AP Andrzej Pastuszka Sp. K.

Gdańsk, Kokoszki, ul. Stokłosy

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 4047 ofert w najbliższej okolicy!

Prezentacja oferty archiwalnej

Nowa CegielniaNowa Cegielnia

38 zdjęć

Nowa Cegielnia
Nowa Cegielnia
Nowa Cegielnia
Nowa Cegielnia
konkurs - wygraj 100000zł na dobry start

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw
  • siłownia plenerowa

Przyroda w okolicy

  • las

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2021 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2023 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 16 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 33 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

- zamontowany osprzęt elektryczny

Elewacja

wykończona klinkierem

Stolarka okienna

3-szybowe

Drzwi zewnętrzne

antywłamaniowe klasy RC3

Balkony

wykończone deską kompozytową

Ściany

- działowe: murowane

Ogrzewanie

miejskie gazowe

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne : (62) do każdego mieszkania jedno miejsce naziemne jest już w cenie lokalu, koszt dodatkowego miejsca naziemnego to 15 000,00 zł brutto (4) miejsca w indywidualnych garażach w bryle budynku

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, las, staw

Opis inwestycji

Nowa Cegielnia logo

Osiedle Nowa Cegielnia jest kilkuetapową inwestycją funkcjonalnych budynków wielorodzinnych w kameralnej i wygodnej, niskiej zabudowie. Kompleks mieszkaniowy wyróżni zarówno lokalizacja i dopracowana forma osiedla, jak i szeroka gama formatów: mieszkań dwu i trzypokojowych o powierzchni od 52 do 95 m², domów o metrażu 125 m² (z garażem jednostanowiskowym) oraz ponad 156 m² domu z garażem dla dwóch pojazdów. Wszystkie mieszkania na piętrze będą miały również przestronną antresolę, która umożliwi dowolną aranżację przestrzeni.

Przemyślanym projektem architektonicznym zainteresują się nie tylko pary i rodziny z dziećmi, ale i osoby, poszukujące miejsca dla swoich wielopokoleniowych rodzin. Dobrym pomysłem jest zakup dwóch mieszkań w jednym pionie. Rodzice, mieszkając na pierwszym piętrze w wygodnym apartamencie z antresolą o pow. 87-95 m², mogą jednocześnie wesprzeć dzieci w usamodzielnieniu się, albo pomóc własnym, starszym już rodzicom. Mieszkanie na parterze to bowiem komfortowa przestrzeń o pow. 52-55 m², wpisująca się w różnorodne potrzeby przyszłych mieszkańców. Rodzinne zamieszkiwanie dwóch poziomów to także sposób na posiadanie prywatnej klatki schodowej w Nowej Cegielni!

Mieszkańcy nowego osiedle na mapie Gdańska z łatwością stworzą dla siebie miejsce idealne do wypoczynku, wspólnego spędzania czasu ale również i pracy – w jednym z wnętrz można urządzić wygodny gabinet lub pracownię.

Terminy realizacji:

B15 - B23 - gotowe do odbioru

B8 - B14 - III kwartał 2023 r.

Inwestycja Nowa Cegielnia znajduje się w Kokoszkach, ul. Stokłosy (11.1 km od centrum Gdańska), została zrealizowana przez Activa AP Andrzej Pastuszka Sp. K.

Inwestycja Nowa Cegielnia została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2023 roku.

Cały projekt składa się z 33 nowych mieszkań znajdujących się w 16 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Nowa Cegielnia nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Activa AP Andrzej Pastuszka Sp. K. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Wyjątkowość nieruchomości Nowej Cegielni dopełnia fakt, że wszystkie domy i mieszkania parterowe mają własny ogród. Prywatny ogródek przynależy również do części mieszkań zlokalizowanych na piętrze - dzięki zewnętrznym stalowym schodom wystarczy kilka sekund, by z mieszkania przenieść się do własnej prywatnej, zielonej oazy. Wyjątkowymi miejscami na mapie inwestycji będzie prywatny zagajnik oraz zbiornik wodny - przestrzeń idealna do zorganizowania rodzinnego pikniku czy popołudniowego spotkania w gronie sąsiadów. Tylko kilka minut spaceru dzieli mieszkańców od lasu i licznych terenów zielonych.

Z myślą o najmłodszych na osiedlu Nowa Cegielnia zaprojektowany został plac zabaw, a na terenie całej inwestycji powstaną ławki i stojaki na rowery.

Gdańsk Kokoszki to najdalej wysunięta na zachód dzielnica miasta. Od północy graniczy z Matarnią, od wschodu z Jasieniem, od południa z gminą Kolbudy, a od zachodu z Żukowem. Obszar ten ma charakter mieszkaniowo-przemysłowy. Na powierzchni ok. 20 km kw. mieszka ok. 7500 mieszkańców. Główna arteria Kokoszek to ul. Kartuska, będąca częścią drogi krajowej S7, Ponadto przebiega tędy Obwodnica Trójmiasta. Komunikację miejską zapewnia 6 linii autobusowych z Gdańska. Od północy obszar ten graniczy z portem lotniczym im. Lecha Wałęsy i Trójmiejskim Parkiem Krajobrazowym. Dużym autem tej podmiejskiej dzielnicy są liczne centra handlowe, takie jak Auchan, Jula, Leroy Merlin, Decathlon czy Fashion House. Znajduje się tu też przychodnia „Otomińska” a w 2015 r. przy tutejszej szkole podstawowej powstał basen. Południowo-zachodni kraniec dzielnicy zajmuje Las Sulmiński, a w pobliżu położone jest Jezioro Otomińskie. Z uwagi na ciekawe położenie przyrodnicze, przez Kokoszki przebiegają dwa szlaki turystyczne.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Nowa Cegielnia?

W odległości ok. 500 m na północ od dzielnicy znajduje się port lotniczy im. Lecha Wałęsy, przez Kokoszki przebiegają też drogi krajowe nr 7 i 6. Przez Kokoszki jeździ 5 autobusów miejskich z Gdańska i autobusy podmiejskie.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Nowa Cegielnia mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 314 metrów od inwestycji Nowa Cegielnia znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Maszynowa 01.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Nowa Cegielnia znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Nowa Cegielnia znajdują się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 83 w Gdańsku w odległości 318 m, szkoła w odległości 412 m, Szkoła Podstawowa nr 83 w odległości 413 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Nowa Cegielnia składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 611 m znajduje się PiB Hurtownia Mięsa i Wędlin.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Nowa Cegielnia w odległości 330 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 13.10.2021
Data aktualizacji: 10.06.2024

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023