Osiedle Karoliny etap V

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Activ Investment Sp. z o.o.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 603 oferty w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Zobacz inne etapy inwestycji Osiedle Karoliny etap V

Najbliższe inwestycje

 • Osiedle Karoliny etap IV

  Nowe mieszkania na sprzedaż Katowice, Zespół Dzielnic Śródmiejskich, ul. Karoliny (1.4 km od centrum Katowic)
  Osiedle Karoliny etap IV
  Termin oddania: 2 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 32
  Powierzchnia: 28 - 54 m2
  Liczba pokoi: 1 - 3
  Activ Investment Sp. z o.o.
 • Pierwsza Dzielnica(0.8 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Katowice, Zespół Dzielnic Śródmiejskich, ul. Góreckiego (0.6 km od centrum Katowic)
  Ceny od: 6 900/m2
  Pierwsza Dzielnica
  Termin oddania: 3 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 265
  Powierzchnia: 28 - 231 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  TDJ Estate Sp. z o.o.
 • Twoja Dolina - etap II(1.8 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Katowice, Zespół Dzielnic Śródmiejskich, ul. Pułaskiego 17 (1.7 km od centrum Katowic)
  Twoja Dolina - etap II
  Termin oddania: 3 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 41
  Powierzchnia: 32 - 97 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  JHM DEVELOPMENT S.A.

Opis Inwestycji

Inwestycja realizowana jest przez spółkę Activ Osiedle Karoliny Sp.z o.o. Sp.k. wchodzącą w skład Grupy Activ Investment sp. z o.o.Osiedle Karoliny to nowoczesny kompleks mieszkaniowy, zlokalizowany w północnej części Katowic. Będzie się on docelowo składał z 5 kameralnych budynków, w których powstanie łącznie prawie 300 mieszkań.Zróżnicowane powierzchnie, zaspokoją potrzeby mieszkaniowe wszystkich klientów. W inwestycji znajdą się bowiem zarówno małe mieszkania idealne dla singli oraz osób zainteresowanych zakupem mieszkania pod inwestycję, oraz mieszkania o większych powierzchniach dla tych, którzy poszukują spokojnego a zarazem bardzo dobrze skomunikowanego miejsca do zamieszkania wraz z rodziną.W piątym etapie inwestycji powstanie 91 mieszkań o zróżnicowanych powierzchniach:1 pokojowe – od 25,06 do 26,69 m²2 pokojowe – od 31,28 do 42,17 m²3 pokojowe – od 47,03 do 50,73 m²Dla wygody mieszkańców w budynku znajdą się również komórki lokatorskie oraz miejsca parkingowe w garażu podziemnym.Uprzejmie informujemy, iż w przypadku kierowania na wskazane dane kontaktowe (adres e-mail, nr telefonu) oraz poprzez formularz kontaktowy korespondencji w związku z Państwa zainteresowaniem niniejszą ofertą, Administratorem Państwa danych osobowych jest spółka Activ Investment sp. z o.o., z siedzibą w Krakowie (30-349), ul. Lipińskiego 3A. Przekazane przez Państwa dane będą przetwarzane w celu obsługi zapytania dotyczącego wybranej przez Państwa oferty. Więcej informacji dotyczących przetwarzania Państwa danych osobowych można znaleźć w Polityce prywatności www.www.activ-investment.eu/polityka-prywatnosci-katowice oraz na stronie www.activ-investment.eu.

Inwestycja Osiedle Karoliny etap V znajduje się w Zespole Dzielnic Śródmiejskich, ul. Karoliny (1.3 km od centrum Katowic), jest realizowana przez dewelopera Activ Investment Sp. z o.o..

Inwestycja Osiedle Karoliny etap V jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 91 nowych mieszkań. Budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Karoliny etap V pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 39 do 50 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Activ Investment Sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne
 • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2018 roku, planowane oddanie do użytkowania w 1 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 91 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: internet, TV kablowa, winda.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Karoliny etap V

Katowice to miasto w województwie Śląskim o powierzchni 164 km kw i liczbie mieszkańców 320 tys. Zabudowa miasta to głównie powojenne bloki i typowe dla Śląska zabytkowe kamienice. Katowice dzielą się na dzielnice, pogrupowane w zespoły dzielnic: północny, śródmiejski, południowy, wschodni i zachodni. Miasto jest wojewódzkim centrum medycznym, z 18-toma szpitalami, w tym Centralnym Szpitalem Klinicznym im. Kornela Gibińskiego, Szpitalem Klinicznym im. Andrzeja Mieleckiego, Uniwersyteckim Centrum Okulistyki i Onkologii, Szpitalem Klinicznym nr 6 czy Górnośląskim Centrum Zdrowia Dziecka. Działają tu też liczne uniwersytety, takie jak Akademia Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki, Akademia Sztuk Pięknych czy wydziały Politechniki Śląskiej.

Komunikacja

W Katowicach działa stacja kolejowa Katowice Główne (jedna z największych w Polsce), na której zatrzymują się wszystkie pociągi dalekobieżne, a także kilka mniejszych stacji kolejowych. Lotnisko Katowice-Pyrzowice znajduje się w odległości ok. 10 km od granic dzielnicy. Przez miasto biegnie autostrada A4, trasa E20, która zaczyna się we Francji, trasa E462 Polska-Czechy i trasa E75 kończąca bieg w Grecji. Po mieście kursują tramwaje i autobusy.

W odległości 250 metrów od inwestycji Osiedle Karoliny etap V znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Bogucice Kościół.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Karoliny etap V znajduje się 12 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Publiczne Przedszkole Zgromadzenia Sióstr Świętej Jadwigi w odległości 150m, Bajkowe Przedszkole w odległości 400m, Miejskie Przedszkole nr 49 w odległości 600m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 200 m znajduje się Pod Kwiatami s.c. Apteka. Gawlik B., w odległości 400 m znajduje się Sandomierska, w odległości 600 m znajduje się Lariks. Apteka.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 250 m znajduje się Miejska Biblioteka Publiczna. Filia nr 16, w odległości 750 m znajduje się Kościół Chrześcijan Baptystów - Okręg Śląski, w odległości 1200 m znajduje się Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka im. J. Lompy.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 1050 m znajduje się Beta Aerobik, w odległości 1100 m znajduje się Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe Oddział Miejski Katowice , w odległości 1150 m znajduje się GÓRNOŚLĄSKI KLUB SPORTOWY KATOWICE .

Data publikacji: 08.02.2018

Data aktualizacji: 18.07.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie