Bemowo Line - nowe osiedle na Bemowie

Marketing & Communications Consultants

Data publikacji: 20.11.2018, Data aktualizacji: 21.11.2018

Średnia ocen 3/5 na podstawie 12 głosów

Bemowo Line - nowe osiedle na Bemowie
Bemowo dynamicznie się rozrasta. Właśnie rusza nowa inwestycja Bemowo Line, za której realizację odpowiada Nexity Polska.

Dla tych, którzy planują zakup mieszkania, Bemowo jest wartą rozważenia lokalizacją. Mieszkanie na Bemowie, to życie z dala od zatłoczonego centrum, a jednocześnie dobry dojazd w każdy rejon Warszawy. W przyszłości będzie jeszcze lepiej: wkrótce pojawią się tu stacje metra.

Osiedle mieszkaniowe to dziś dużo więcej niż lokale. Kompleks mieszkaniowy ma przede wszystkim ułatwiać codzienne funkcjonowanie, zachęcać do rekreacji i wypoczynku. Taka właśnie będzie najnowsza realizacja Nexity o nazwie Bemowo Line. Docelowo przyszli mieszkańcy osiedla oprócz funkcjonalnych rozkładów mieszkań, znajdą m.in. system Smart Home czy plac zabaw dla dzieci. Inwestycja powstanie przy ul. Szeligowskiej. Kompleks mieszkaniowy będzie składał się z 11 budynków, w których łącznie znajdą się 124 mieszkania, każde wyposażone w balkon. Do dyspozycji mieszkańców oddane zostaną garaże podziemne i komórki lokatorskie. Na parterze budynków przewidziano także lokale usługowe. Niezaprzeczalnym wabikiem dla klientów będzie cena lokali – mieszkanie będzie można tu kupić już od 6500 zł/mkw. Warto też uczestniczyć w Dniach Otwartych (30.11.- 02.12.2018 r.), organizowanych przy ulicy Szeligowskiej 61, w miejscu gdzie powstanie inwestycja. W Biurze Sprzedaży przy ul. Batalionów Chłopskich 79, będzie można dowiedzieć się więcej o tym, jak będzie wyglądać inwestycja i nabyć mieszkanie na wyjątkowo korzystnych warunkach.  Kawalerkę będzie można nabyć już za 246 tys. złotych, 2-pokojowe lokum będzie dostępne od 270 tys. zł., natomiast 3-pokojowe od 414 tys. złotych. Rozpoczęcie budowy Bemowo Line deweloper zaplanował na I kw. 2019 r. Zakończenie inwestycji przewidziane jest w IV kw. 2020r.

Poszukującym mieszkania Bemowo często kojarzy się z peryferiami miasta. Niesłusznie. Jest to rosnąca i coraz lepiej skomunikowana z centrum dzielnica stolicy. Warszawa Bemowo ma coraz więcej mieszkańców, sklepów i firm usługowych oraz dogodne i nieustanie udoskonalane połączenie komunikacyjne. Bez stania w korkach, w przewidywalnym czasie można dojechać tramwajem zarówno prosto do Placu Bankowego, jak i do ronda Dmowskiego i dalej do skrzyżowania Al. Jerozolimskich i Nowego Światu. Dlatego zachęcamy do zapoznania się z ofertą Bemowo Line podczas Dni Otwartych. Warto zastanowić się nad kupnem mieszkania właśnie na Bemowie. W najbliższej przyszłości dojazd do centrum będzie zajmował nie więcej niż 15 minut, bowiem,  to właśnie tu znajdą się stacje drugiej linii metra. Przy metrze zawsze drożeją nowe mieszkania. Stało się tak, zarówno na Bielanach, jak i na Ursynowie, gdzie aktualnie cena metra kwadratowego bije stołeczne rekordy. Trzeba tam zapłacić często 11 lub 12 tys. za metr powierzchni w budynkach zlokalizowanych na nowych osiedlach w pobliżu stacji podziemnej kolejki. Bemowo na pewno nie będzie wyjątkiem – komentuje p. Piotr Zagórski, Marketing Manager, Nexity Polska.

Subskrybuj RynekPierwotny.pl w Google News

PODZIEL SIĘ:

OCEŃ ARTYKUŁ:

Komentowanie dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników.

  Artykuły powiązane

  Regionalne

  Rynek nieruchomości

  Wiadomości

  Wnętrza

  Inne

  Udostępnij
  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: