mazowieckie, Warszawa i okolice

Informacja na temat Warszawy i okolic

Aktualnie w Warszawie i okolicach dostępnych jest 15 429 ofert w 519 inwestycjach

mazowieckie, Warszawa i okolice

Aglomeracje Warszawską stanowi nie tylko Warszawa, ale i znajdujące się wokół miasta powiaty. Od wschodniej strony graniczą z Warszawą powiat Wołomiński z miejscowościami Ząbki, Marki, Zielonka, Radzymin, Wołomin, powiat miński w którym mamy Sulejówek i Mińsk Mazowiecki oraz Tłuszcz. Od strony południowej powiat otwocki z miastami Józefów, Otwock i Karczew, wraz za gminami Celestynów, Kołbiel oraz Wiązowna, nieco dalej na południe znajduje się powiat grójecki. Od południowej strony stolicy leży również powiat piaseczyński z miejscowościami: Góra Kalwaria, Konstancin Jeziorna, Piaseczno, Tarczyn oraz gminą Lesznowola, oraz powiat pruszkowski z miastami Piastów, Pruszków i Brwinów, oraz gminami Nadarzyn, Michałowice oraz Raszyn. Przy zachodniej granicy Warszawy znajduje się powiat Warszawski Zachodni z miejscowościami Ożarów Mazowiecki, Łomianki, Błonie oraz Ożarów Mazowiecki, a także gminami Leszno i Stare Babice, Izabelin, Kampinos, , nieco dalej na zachód jest powiat sochaczewski z miastem Sochaczew. Od południa zaś znajduje się powiat nowodworski z miastem Nowy Dwór Mazowiecki. oraz powiat legionowski z miastami Legionowo, Serock i, oraz gminami, Wieliszew, Jabłonna, Nieporęt.

Oferta mieszkaniowa

Poszukujący nowych nieruchomości w Warszawie i okolicach mogą wybierać z pośród 519 inwestycji mieszkaniowych w których łącznie deweloperzy mają w sprzedaży 14 109 mieszkań i 1 077 domów jednorodzinnych. Ceny nowych lokali dostępnych w Warszawie i okolicach wahają się od 2 373 do 50 300 zł za metr kwadratowy. W ostatnim czasie w 21 nieruchomościach zostały obniżone ceny oraz aktualnie obowiązuje 45 ofert promocyjnych. W Warszawie i okolicach mamy także 6 mieszkań w ofercie last minute oraz 3 oferty w przedsprzedaży. W najbliższym czasie w 13 inwestycji mieszkaniowych odbędą się dni otwarte.

Zobacz inwestycje w Warszawie i okolicach

Inwestycje polecane

Wiadomości na temat Warszawy i okolic

Najem krótko i długoterminowy – podobieństwa i różnice

,

Najem krótko i długoterminowy – podobieństwa i różnice

Najem krótko i długoterminowy - czym różnią się od siebie oba sposoby inwestycji w nieruchomości? Czytaj!

Deweloperzy polubili „ścianę wschodnią”?

,

Deweloperzy polubili „ścianę wschodnią”?

Oferta deweloperów w niemal 70% mieści się w 6 największych polskich miastach. Najnowsze dane pokazują jednak, że coraz większą popularność zyskuje ściana wschodnia.

Czy można będzie odrobić mieszkaniowe straty?

,

Czy można będzie odrobić mieszkaniowe straty?

Kolejne doniesienia dotyczące wzrostu cen mieszkań, z pewnością nie stanowią dobrej wiadomości dla wszystkich osób planujących zakup „M”.

Deweloperzy biją się o grunty

,

Deweloperzy biją się o grunty

Mieszkaniówka jest rozgrzana do czerwoności. Polacy cały czas kupują nowe mieszkania, a deweloperzy nie nadążają z budową kolejnych inwestycji.

Atrakcyjna przestrzeń wspólna – dlaczego jest tak ważna?

,

Atrakcyjna przestrzeń wspólna – dlaczego jest tak ważna?

Motyw zadbanej i efektownej przestrzeni wspólnej zyskuje na znaczeniu.