Mireckiego

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez P.H.U."KONSTANS"- K. Król

Na pytania w sprawie ofert odpowiadają deweloperzy. Korzystanie z portalu jest całkowicie bezpłatne.
Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

UWAGA!

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 256 mieszkań w najbliższej okolicy! Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

Spółdzielcza 24 (343 m dalej)

Inwestycja Spółdzielcza 24 znajduje się w Mińsku Mazowieckim, ul. Spółdzielcza 24 (19,8 km od Warszawy), jest realizowana przez dewelopera Remex. Inwestycja Spółdzielcza 24 jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym łącznie znajduje się 91 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 27 do 80 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Miński, Mińsk Mazowiecki, ul. Spółdzielcza 24 (19,8 km od Warszawy)

Inwestycja polecana

Spółdzielcza 24
 • Termin oddania: 2 kw. 2020
 • Liczba mieszkań: 9
 • Powierzchnia: 27 - 80 m2
 • Liczba pokoi: 1 - 4
Remex
Mieszkania spełniające kryteria

Kazikowskiego 12 (536 m dalej)

Inwestycja Kazikowskiego 12 znajduje się w Mińsku Mazowieckim, ul. Kazikowskiego 12 (19,7 km od Warszawy), jest realizowana przez dewelopera VILLA DEVELOPMENT V.D. Management Sp. z o.o. Sp. k.. Inwestycja Kazikowskiego 12 jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2019 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym łącznie znajduje się 36 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 59 do 72 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Miński, Mińsk Mazowiecki, ul. Kazikowskiego 12 (19,7 km od Warszawy)
Ceny od: 5 850 zł/m2

Inwestycja polecana

Kazikowskiego 12
 • Termin oddania: 2 kw. 2019
 • Liczba mieszkań: 8
 • Powierzchnia: 59 - 72 m2
 • Liczba pokoi: 3
VILLA DEVELOPMENT V.D. Management Sp. z o.o. Sp. k.
Mieszkania spełniające kryteria

Osiedle Nowomińskie II etap (607 m dalej)

Inwestycja Osiedle Nowomińskie II etap znajduje się w Mińsku Mazowieckim, ul. Kazikowskiego 2 (19,5 km od Warszawy), jest realizowana przez dewelopera Remex. Inwestycja Osiedle Nowomińskie II etap jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym łącznie znajduje się 66 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 31 do 89 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Miński, Mińsk Mazowiecki, ul. Kazikowskiego 2 (19,5 km od Warszawy)

Inwestycja polecana

Osiedle Nowomińskie II etap
 • Termin oddania: 2 kw. 2021
 • Liczba mieszkań: 28
 • Powierzchnia: 31 - 89 m2
 • Liczba pokoi: 1 - 3
Remex
Mieszkania spełniające kryteria

P.H.U. KONSTANS- K. Król oferuje Państwu samodzielne lokale handlowo- biurowo- usługowe o wysokim standardzie w IV kondygnacyjnym budynku z windą w Mińsku Mazowieckim przy ul. Mireckiego 13A.

Budynek oddany do użytku w 2011r.

Oferta obejmuje lokale od 10,80 m2 do 247,00 m2

Inwestycja Mireckiego znajduje się w Mińsku Mazowieckim, ul. Mireckiego 13a (20,2 km od Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera P.H.U."KONSTANS"- K. Król.

Inwestycja Mireckiego została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2012 roku.

Cały projekt składa się z 23 nowych mieszkań . Budynek posiada od 1 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Mireckiego pozostało na sprzedaż 0 mieszkań .

Dla przyszłych mieszkańców deweloper P.H.U."KONSTANS"- K. Król nie przewidział miejsc postojowych.

Czytaj więcej

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji: rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2011 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2012 roku.
Liczba budynków: cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji: budynek posiada od 1 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań: cała inwestycja składa się z 23 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń: informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności: informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe: nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie: nie przewidziano
Miejsca postojowe: w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych.
Udogodnienia: informacja u dewelopera.
Przyroda: informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Mireckiego

Mińsk Mazowiecki to miasto we wschodniej części województwa mazowieckiego, położone w odległości 38 km od centrum Warszawy. Na obszarze o powierzchni ok. 13 km2 zamieszkuje prawie 40 tys. mieszkańców. W mieście dominuje niska zabudowa handlowo-usługowa i mieszkaniowa, na którą składają się bloki o 2 lub 4 kondygnacjach i domy jednorodzinne. Występuje tutaj zarówno dawne drewniane budownictwo, jak i socrealistyczne czy nowoczesne obiekty. Zabytkami są stylowe wille, kamienice i pałace, np. Pałac Dernałowiczów i Pałac Łubieńskich. W części południowej znajdują się zakłady przemysłowe, m.in. Fabryka Urządzeń Dźwigowych, Harper Hygienics i zakłady obuwia Bartek. Zieleń miejska to skwery i tereny leśno-parkowe, jak Park Dernałowiczów czy Leśnictwo Stankowizna, a także łąki i lasy należące do Mińskiego Obszaru Chronionego Krajobrazu.

Komunikacja

Najważniejszą arterią Mińska Mazowieckiego jest ul. Warszawska, stanowiąca fragment drogi krajowej nr 92 (Rzepin – Poznań – Warszawa). Przez miasto przebiega również droga krajowa nr 50, a północną obwodnicą jest autostrada A2, będąca częścią trasy międzynarodowej E30. Zarówno transport lokalny, jak i miejski, obsługiwany jest przez autobusy PKS, a dogodnym sposobem komunikacji z Warszawą jest transport kolejowy (40 pociągów osobowych dojeżdżających do centrum stolicy).

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Mireckiego znajduje się 25 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole"Klub Malucha" w odległości 100 m, Gimnazjum nr 3 Miejskie w odległości 300 m, ŚWIAT ODKRYCÓW, ILONA KARPIŃSKA, ANETA KRZYMOWSKA w odległości 350 m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 50 m Gabinet Stomatologiczny MEDICARE, w odległości 250 m Pracownia Optyczna Ryżko Joanna i Andrzej s.c., w odległości 250 m EDENTICA STOMATOLOG, DENTYSTA, ORTODONTA, PROTETYKA.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: GALERIA ARMADA w odległości 100 m, salon kosmetologiczny "House of Beauty" w odległości 100 m, Galeria Armada w odległości 100 m.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: Pas a Pas. Fitness, siłownia, kosmetyka, sauna, taniec, paznokcie w odległości 200 m, Yasmine Salon & SPA w odległości 250 m, Miński Klub Sportowy TAEKWON-DO w odległości 550 m.

Data publikacji: 20 maja 2013 11:14

Data aktualizacji: 24 listopada 2017 13:18

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie

Nie masz czasu przeglądać wszystkich ofert?
Powiedz nam, jakiego mieszkania szukasz, a my znajdziemy je dla Ciebie.

Etap 1 z 3

Wybierz lokalizację

Liczba pokoi, która mnie interesuje:

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5+

Twój maksymalny budżet