Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Apartamenty Daszyńskiego

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Daszyńskiego, oferowane bezpośrednio przez

PPHU "CEMTON" Dariusz Santorek

Mińsk Mazowiecki, ul. Daszyńskiego

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 113 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Apartamenty DaszyńskiegoApartamenty Daszyńskiego

1 zdjęcie

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

  • 5 parków w okolicy

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2021 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2023 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Inwestycja Apartamenty Daszyńskiego znajduje się w Mińsku Mazowieckim, ul. Daszyńskiego (0.3 km od centrum Mińska Mazowieckiego), została zrealizowana przez PPHU "CEMTON" Dariusz Santorek.

Inwestycja Apartamenty Daszyńskiego została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2023 roku.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Daszyńskiego nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców PPHU "CEMTON" Dariusz Santorek przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

Lokalizacja inwestycji

Mińsk Mazowiecki to miasto we wschodniej części województwa mazowieckiego, położone w odległości 38 km od centrum Warszawy. Na obszarze o powierzchni ok. 13 km2 zamieszkuje prawie 40 tys. mieszkańców. W mieście dominuje niska zabudowa handlowo-usługowa i mieszkaniowa, na którą składają się bloki o 2 lub 4 kondygnacjach i domy jednorodzinne. Występuje tutaj zarówno dawne drewniane budownictwo, jak i socrealistyczne czy nowoczesne obiekty. Zabytkami są stylowe wille, kamienice i pałace, np. Pałac Dernałowiczów i Pałac Łubieńskich. W części południowej znajdują się zakłady przemysłowe, m.in. Fabryka Urządzeń Dźwigowych, Harper Hygienics i zakłady obuwia Bartek. Zieleń miejska to skwery i tereny leśno-parkowe, jak Park Dernałowiczów czy Leśnictwo Stankowizna, a także łąki i lasy należące do Mińskiego Obszaru Chronionego Krajobrazu.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Apartamenty Daszyńskiego?

Najważniejszą arterią Mińska Mazowieckiego jest ul. Warszawska, stanowiąca fragment drogi krajowej nr 92 (Rzepin – Poznań – Warszawa). Przez miasto przebiega również droga krajowa nr 50, a północną obwodnicą jest autostrada A2, będąca częścią trasy międzynarodowej E30. Zarówno transport lokalny, jak i miejski, obsługiwany jest przez autobusy PKS, a dogodnym sposobem komunikacji z Warszawą jest transport kolejowy (40 pociągów osobowych dojeżdżających do centrum stolicy).

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty Daszyńskiego mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 319 metrów od inwestycji Apartamenty Daszyńskiego znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Mińsk Mazowiecki.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Apartamenty Daszyńskiego znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Daszyńskiego znajduje się 19 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: szkoła w odległości 98 m, Salezjańskie Liceum Ogólnokształcące im. Ks. Augusta Czartoryskiego w odległości 138 m, Publiczna Salezjańska Szkoła Podstawowa im. Św. Dominika Savio w odległości 154 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Apartamenty Daszyńskiego jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Przychodnia As-Med w odległości 112 m, Przychodnia Lekarska w odległości 316 m, Gabinet ginekologiczny i usg w odległości 530 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Apartamenty Daszyńskiego składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 60 m znajduje się SPC, w odległości 125 m znajduje się Żabka, w odległości 133 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Daszyńskiego w odległości 113 m znajduje się boisko / kort, w odległości 132 m znajduje się boisko / kort, w odległości 176 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 11.07.2022
Data aktualizacji: 10.04.2024

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023