Wesoła House

Mieszkania na sprzedaż ul. Wesoła, oferowane bezpośrednio przez TRANS-MET Chodkiewicz, Lipiński Sp. J.

Mińsk Mazowiecki, ul. Wesoła
Ceny od: 5 850 zł brutto/m2
Wesoła House

5 zdjęć

Wesoła House
Wesoła House
Wesoła House
Wesoła House

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Wesoła House dostępnych jest 21 ofert

 • Lista
 • Rzuty
Pokoje
Powierzchnia
Cena
Piętra
Filtruj listę

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • winda
 • Standard deweloperski

Rekreacja

 • plac zabaw

Opis Inwestycji

Wesoła House logo

Mieszkaj szczęśliwie w Wesoła House!

Wesoła House to inwestycja zlokalizowana w Mińsku Mazowieckim na rogu ulic Sosnkowskiego oraz Wesołej. Budynki mieszkalne w inwestycji Wesoła House powstaną z myślą o osobach ceniących sobie wysoki standard. Doskonała lokalizacja, zapewniająca bliskość do autostrady A2, stacji PKP oraz do centrum miasta, to z pewnością atuty tej inwestycji. Wesoła House to zamknięte osiedle, zapewniające bezpieczeństwo oraz intymność mieszkańców. W nieruchomości zaplanowaliśmy 98 funkcjonalnie zaprojektowanych mieszkań o metrażu od 29 m2 do 80 m2, na dole budynku przewidzieliśmy pasaż handlowy oraz patio, które zapewnią wygodę i komfort mieszkańcom.

U nas na pewno znajdziesz coś dla siebie: na parterze mieszkania z dużymi ogródkami, lokale na IV piętrze z przestronnymi i eleganckimi balkonami. Zadbaliśmy o wygodny garaż podziemny oraz miejsca postojowe na terenie inwestycji. Wesoła House, dzięki dostępowi do licznych obszarów zielonych oraz placu zabaw, jest wymarzonym miejscem dla rodzin z dziećmi!

Wysoki standard nieruchomości

Chcąc sprostać największym wymaganiom, oddajemy w Państwa ręce mieszkania i lokale usługowe z wygodnymi układami, w budynku wykonanym przy zastosowaniu solidnych oraz sprawdzonych rozwiązań. Zachęcamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą lokali. Jesteśmy przekonani, że inwestycja w lokal na Wesołej jest doskonałym rozwiązaniem!

Inwestycja Wesoła House znajduje się w Mińsku Mazowieckim, ul. Wesoła (1.1 km od centrum Mińska Mazowieckiego), jest realizowana przez TRANS-MET Chodkiewicz, Lipiński Sp. J.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2023 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 98 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Wesoła House w sprzedaży jest 21 nowych mieszkań o powierzchni od 63 do 81 metrów kwadratowych, w cenie od 5 850 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są mieszkania:

 • 3-pokojowe o powierzchni od 63 do 71 m2 w cenie od 416 650 zł (17 mieszkań)
 • 4-pokojowe o powierzchni od 79 do 81 m2 w cenie od 529 367 zł (4 mieszkania)

Dla przyszłych mieszkańców TRANS-MET Chodkiewicz, Lipiński Sp. J. przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2021 roku, planowane oddanie do użytkowania w 1 kw. 2023 roku
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 98 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 267 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:
ogródek, balkon.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:
aktualnie dostępnych jest 21 mieszkań.
Powierzchnie mieszkań:
od 63 do 81 m².
Liczba pokoi:
dostępne są mieszkania 3, 4-pokojowe.
Ceny mieszkań:
 • kształtują się w zakresie od 416 650 do 562 281 zł.
 • koszt metra kwadratowego wynosi od 5 850 do 7 100 zł.
Opis płatności:
informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:
informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:
informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Wesoła House to osiedle doskonale zlokalizowane. W pobliżu nieruchomości znajdziesz wszystko to, co najważniejsze! Wszystko w Twoim zasięgu Mieszkaniec inwestycji Wesoła House nie będzie tracił czasu również na dojazd do centrum miasta. Nieruchomość usytuowana jest w taki sposób, że dojazd własnym samochodem lub komunikacją miejską zajmie tylko kilka chwil! Szybki dojazd do pracy, szkoły, klubu fitness, kina lub na spotkanie z przyjaciółmi nie będzie problematyczny! Mieszkańcy będą mogli korzystać z dobrze rozwiniętej infrastruktury handlowo-usługowej. W pobliżu osiedla Wesoła House, zlokalizowane są liczne punkty usługowe i gastronomiczne: apteki, sklepy, supermarkety, restauracje, kawiarnie – bez względu na to, czy wybierzesz samochód, autobus, rower czy hulajnogę, wszystko będzie w Twoim zasięgu! Na parterze nieruchomości zlokalizowany jest pasaż handlowy. Doskonałe miejsce dla rodziny Masz rodzinę lub planujesz ją założyć? Wesoła House to idealne miejsce dla Ciebie! Komfort codziennego życia zapewnia nie tylko bliskość do różnych punktów usługowych oraz do szkół i przedszkoli, ale również harmonijnie zaplanowany układ komunikacyjny wewnątrz osiedla. Plac zabaw dla dzieci, patio, duże obszary zieleni to niewątpliwe zalety osiedla Wesoła House. Duży parking podziemny oraz miejsca parkingowe naziemne zapewnią wygodę posiadaczom własnego pojazdu. Wesoła House to osiedle zamknięte, co zapewnia bezpieczeństwo oraz intymność jego mieszkańcom.

Mińsk Mazowiecki to miasto we wschodniej części województwa mazowieckiego, położone w odległości 38 km od centrum Warszawy. Na obszarze o powierzchni ok. 13 km2 zamieszkuje prawie 40 tys. mieszkańców. W mieście dominuje niska zabudowa handlowo-usługowa i mieszkaniowa, na którą składają się bloki o 2 lub 4 kondygnacjach i domy jednorodzinne. Występuje tutaj zarówno dawne drewniane budownictwo, jak i socrealistyczne czy nowoczesne obiekty. Zabytkami są stylowe wille, kamienice i pałace, np. Pałac Dernałowiczów i Pałac Łubieńskich. W części południowej znajdują się zakłady przemysłowe, m.in. Fabryka Urządzeń Dźwigowych, Harper Hygienics i zakłady obuwia Bartek. Zieleń miejska to skwery i tereny leśno-parkowe, jak Park Dernałowiczów czy Leśnictwo Stankowizna, a także łąki i lasy należące do Mińskiego Obszaru Chronionego Krajobrazu.

Komunikacja

Najważniejszą arterią Mińska Mazowieckiego jest ul. Warszawska, stanowiąca fragment drogi krajowej nr 92 (Rzepin – Poznań – Warszawa). Przez miasto przebiega również droga krajowa nr 50, a północną obwodnicą jest autostrada A2, będąca częścią trasy międzynarodowej E30. Zarówno transport lokalny, jak i miejski, obsługiwany jest przez autobusy PKS, a dogodnym sposobem komunikacji z Warszawą jest transport kolejowy (40 pociągów osobowych dojeżdżających do centrum stolicy).

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Wesoła House?

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Wesoła House w odległości 90 m znajduje się Boisko, w odległości 110 m znajduje się Boisko, w odległości 340 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 11.12.2020
Data aktualizacji: 12.05.2022
Wesoła House logo

Ewelina Chodkiewicz

OPIEKUN INWESTYCJI

Strona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

ul. Wesoła 05-300 Mińsk Mazowiecki

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: