Mieszkania, Domy

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Pokoje

Powierzchnia

Piętra

Termin oddania

Cena

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Szukasz nowe nieruchomości Warszawa, Bemowo, Lotnisko

2 oferty w 1 inwestycji

Polecane
Najnowsze
Najtańsze
Najtańsze (za m2)
Termin oddania
 • Kwitnące Bielany
  gotowe
  Kwitnące Bielany to nowoczesny budynek, który powstaje w zaciszu zielonej części Bielan. Jest to bezpieczny i spokojny zakątek dla rodzin, jak również dobrze zlokalizowane miejsce dla aktywnych singli. Pierwszy etap został oddany w marcu 2017 roku, drugi w 2020 roku, obecnie rozpoczęliśmy budowę trzeciego etapu.Na 9 kondygnacjach budynku zaprojektowano łącznie 35 atrakcyjnych i funkcjonalnych mieszkań o powierzchni od 36 do 85 m2. Wszystkie lokale posiadają przestronne balkony lub tarasy. Dodatkowo, mieszkańcy parteru będą mieli do swojej dyspozycji przydomowe ogródki o indywidualnej powierzchni nawet do 160 m2.Niewątpliwym atutem dla mieszkańców jest kameralność inwestycji .Zakończenie budowy planowane jest na II kwartał 2022 r.

  Kwitnące Bielany

  od 11 766 zł/m2
  ul. Głowackiego 16 , Chomiczówka, Bielany, Warszawa(8.1 km od centrum)
  Unimax Development
Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.

Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

 • Żółwia
  Oferta archiwalna
  Zapraszamy do zakupu lokali mieszkalnych w nowobudowanym budynku wielorodzinnym przy ul. Żółwiej 21 w warszawskiej Chomiczówce w dzielnicy Bielany.Oferujemy 14 lokali mieszkalnych o powierzchni od 40 do 57m2 na trzech kondygnacjach naziemnych z balkonami i ogródkami na parterze oraz możliwością zakupu miejsca postojowego w garażu podziemnym i boksu rowerowego.dobry standardwygodną lokalizacjękomfort zamieszkaniasolidne wykonanie dzięki wieloletniemu doświadczeniu firmy na rynku usług budowlanych i deweloperskichniskie koszty utrzymania dzięki zastosowaniu energooszczędnych technologiioddanie budynku do użytkowania - IV kwartał 2019r.- LOKALIZACJA W DZIELNICY OKREŚLANEJ JAKO ,,ZIELONE PŁUCA’’ WARSZAWY- BLISKOŚĆ DUŻEJ ILOŚCI TERENÓW ZIELONYCH I LEŚNYCH- DOSKONALE SKOMUNIKOWANY REJON- BLISKOŚĆ CENTRUM WARSZAWYZAPRASZAMY DO KONTAKTU

  Żółwia

  ul. Żółwia 21 , Chomiczówka, Bielany, Warszawa(7.8 km od centrum)
  Timbud II Sp.z o.o. Sp. k.
 • Osiedle Głowackiego
  Oferta archiwalna
  Osiedle Głowackiego 2 to nowoczesny budynek, który budowany jest w zaciszu zielonej części Bielan. Jest to bezpieczny i spokojny zakątek dla rodzin, jak również dobrze zlokalizowane osiedle dla aktywnych singli. Pierwszy etap osiedla został oddany w marcu 2017 roku, obecnie rozpoczynamy budowę drugiego etapu.W najbliższym otoczeniu jest rozbudowana i przyjazna infrastruktura handlowa, edukacyjna czy medyczna a przede wszystkim dużo zieleni i możliwości na czynny wypoczynek.Zalety inwestycji:• Cicha, spokojna i zielona okolica• Duże tarasy i balkony• Idealne miejsce dla aktywnych• Ciekawa, kaskadowa architektura• Dobra komunikacja z centrum• Plac zabaw• Osiedle ogrodzone i strzeżone (monitoring)• Własność gruntuTERMIN REALIZACJI:- 1 kw. 2017 r. ETAP 1- 4 kw. 2019 r. ETAP 2

  Osiedle Głowackiego

  od 7 800 zł/m2
  ul. Głowackiego 12 , Chomiczówka, Bielany, Warszawa(8.1 km od centrum)
  Unimax Development
 • Żółwia 20
  Oferta archiwalna
  Zaprojektowano budynek mieszkalny wielorodzinny dziewięcio - kondygnacyjny z garażami w podziemiu i na parterze. Wejście do budynku usytuowane jest od strony północnej. Do wejścia prowadzi chodnik usytuowany wzdłuż zachodniej elewacji budynku. Bezpośrednio od strony ulicy Żółwiej zaprojektowano dwa zjazdy prowadzące do garaży usytuowanych na parterze i w podziemiu budynku.Pozostała część działki zagospodarowana jest jako trawnik z kilkoma miejscami siedzącymi na przemian z pergolami pod pnącza. Elementy te tworzą fragment indywidualnego terenu dla mieszkańców budynku. Zaprojektowany parking podziemny, mimo iż wypełnia całą działkę, usytuowany jest na tyle głęboko pod ziemią, że daje możliwość zaprojektowania na trawniku niskiej ozdobnej zieleni, która urozmaicać będzie otoczenie.Inwestycja zakończona.

  Żółwia 20

  ul. Żółwia 20 , Chomiczówka, Bielany, Warszawa(8 km od centrum)
  Przedsiębiorstwo Usługowo- Produkcyjne TELKA Sp. z o.o.
 • Shiraz Trio
  Oferta archiwalna
  Dzięki zastosowanym rozwiązaniom Shiraz Trio stanowić będzie bezpieczne miejsce do zamieszkania.Osiedle zostanie ogrodzone.Zadbaliśmy o pomieszczenie ochrony przy wejściu na osiedle. Kontrola dostępu ograniczy wizyty niechcianych gości.Zapewnimy przyszłym mieszkańcom całkowite poczucie bezpieczeństwa dzięki monitoringowi zewnętrznemu i wewnętrznemu. Na terenie osiedla oraz przy wjeździe do hali garażowej zostaną rozmieszczone kamery.Lokale zostaną wyposażone w domofony oraz drzwi antywłamaniowe a dostęp do budynków będzie możliwy przy użyciu specjalnie zaprogramowanych chipów.

  Shiraz Trio

  od 6 417 zł/m2
  ul. Conrada 3 , Chomiczówka, Bielany, Warszawa(7.1 km od centrum)
  Shiraz III Sp. z o.o.
 • Przy Żółwiej
  Oferta archiwalna
  Budynki przy ul. Żółwiej 14 i ul. Żółwiej 18 zostały oddane do użytkowania w sierpniu 2013r. i w chwili obecnej w dużej części są zasiedlone, znajdują się na ogrodzonym terenie, zagospodarowanym w sposób przyjazny mieszkańcom. Do Państwa dyspozycji pozostają 43 miejsca postojowe naziemne dedykowane dla gości. Teren obfituje również w dużą ilość zieleni, zaprojektowanej tak by cieszyła oko o każdej porze roku. W bliskim sąsiedztwie inwestycji znajdują się liczne place zabaw, w tym dwa które powstały razem z inwestycją dla dzieci młodszych i starszych. W tym roku powstała również w sąsiedztwie osiedla siłownia na świeżym powietrzu.Każde z mieszkań jest inne, w związku z czym zachęcamy w pierwszej kolejności do zapoznania się z rzutami lokali a w kolejnym kroku do obejrzenia ich osobiście.

  Przy Żółwiej

  ul. Żółwia 14 , Chomiczówka, Bielany, Warszawa(7.9 km od centrum)
  Warszawska Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa "Chomiczówka"
 • Osiedle Kwadry Księżycowej
  Oferta archiwalna
  Osiedle Kwadry Księżycowej to nie tylko swoboda, bezpieczeństwo i komfort codziennego życia. To również bogactwo zieleni, niepowtarzalne zachody słońca widoczne jak na dłoni dzięki szerokiej aż po horyzont przestrzeni oraz przenikające światło księżyca rozświetlające tę wyjątkową, otwartą scenerię. Bliskość Kampinoskiego Szlaku Rowerowego wzmaga poczucie bliskości z naturą, zaś zachwycający widok szybowców przecinających niebo, startujących z pobliskiego lotniska, może rozbudzić marzenia i przypomnieć o wolności.Nasze osiedle powstało z myślą o wszystkich – zielone patio oraz ogródki przynależne do mieszkań sytuowanych na parterze umilą czas potrzebny na regenerację po intensywnym dniu, zaś plac zabaw i rekreacji zapewni najmłodszym godziny zabaw w bezpiecznej, pogodnej atmosferze. W obrębie osiedla znajdują się również lokale usługowe – wszystko dla Twojej wygody i zadowolenia.

  Osiedle Kwadry Księżycowej

  ul. Księżycowa , Chomiczówka, Bielany, Warszawa(8.2 km od centrum)
  PROFBUD
 • Maszewska 20
  Oferta archiwalna
  Maszewska 20 to kameralny budynek mieszkalny, z usługami w parterach, powstający w zielonej i cichej części warszawskich Bielan. Nowoczesna bryła mieści 59 mieszkań o wielkości od 33 do 90 m². Projekt zoptymalizowany został zarówno pod kątem efektywności powierzchni jak i ergonomii użytkowania. Dzięki temu oferujemy mieszkania o bardzo dobrym standardzie w atrakcyjnej cenie. Przedstawiamy Państwu podstawowe informacje o projekcie i lokalizacji oraz pełną listę dostępnych mieszkań. Można je aranżować w zależności od indywidualnych potrzeb. Zapraszamy do biura sprzedaży i kontaktu z doradcą Klienta. Udzielimy wszelkich dodatkowych informacji.

  Maszewska 20

  ul. Maszewska 20 , Chomiczówka, Bielany, Warszawa(8.4 km od centrum)
  Maszewska Investments sp. z o.o.
 • Conrada 5
  Oferta archiwalna
  FUNKCJONALNE I NIEDROGIE MIESZKANIA NA WARSZAWSKICH BIELANACHDogodna lokalizacja z pełni rozwiniętą infrastrukturą miejską. Duży wybór sklepów i punktów usługowych. Doskonale rozwinięta sieć komunikacji miejskiej pozwala dotrzeć do centrum w krótkim czasie.Bogata infrastruktura usługowo-handlowa oraz dobra komunikacja miejska to wygoda życia w mieście. Tereny zielone dzielnicy Bielany oferują miejsce do rekreacji i wypoczynku.Bliskość i szeroki wybór szkół i przedszkoli zapewnia dostęp do edukacji i wykwalifikowanej opieki dla dzieci.Kompaktowe mieszkania dopasowane do potrzeb rynku to gwarancja niskich kosztów eksploatacji i nieobciążających miesięcznych opłat. A dodatkowo w budynku znajdują się wózkownia, rowerownia, komórki lokatorskie w budynku.

  Conrada 5

  ul. Conrada 5 , Chomiczówka, Bielany, Warszawa(7.2 km od centrum)
  Volumetric Polska Sp. z o.o.

Informacje o Lotnisku

Na Lotnisku dostępne są 2 oferty nowych mieszkań i domów znajdujących się w 1 inwestycji deweloperskiej.

Deweloperzy na Lotnisku mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni 59 m2, w tym lokale:

 • 3-pokojowe (2 mieszkania).

Wśród inwestycji deweloperskich na Lotnisku nie są dostępne oferty sprzedaży nowych domów.

Najtańsze nowe mieszkanie dostępne w sprzedaży na Lotnisku kosztuje 699 976 zł.

Pobliskie Lokalizacje

Oferty na Lotnisku

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: