Conrada 5

Oferta archiwalna

Lokale użytkowe na sprzedaż ul. Conrada, oferowane bezpośrednio przez

Volumetric Polska Sp. z o.o.

Warszawa, Bielany, Chomiczówka, ul. Conrada 5

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 5 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Conrada 5Conrada 5

3 zdjęcia

Conrada 5
Conrada 5
Conrada 5

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2014 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2016 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku

Liczba kondygnacji:

budynek posiada od 1 do 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

FUNKCJONALNE I NIEDROGIE MIESZKANIA NA WARSZAWSKICH BIELANACH

Dogodna lokalizacja z pełni rozwiniętą infrastrukturą miejską. Duży wybór sklepów i punktów usługowych. Doskonale rozwinięta sieć komunikacji miejskiej pozwala dotrzeć do centrum w krótkim czasie.

Bogata infrastruktura usługowo-handlowa oraz dobra komunikacja miejska to wygoda życia w mieście. Tereny zielone dzielnicy Bielany oferują miejsce do rekreacji i wypoczynku.

Bliskość i szeroki wybór szkół i przedszkoli zapewnia dostęp do edukacji i wykwalifikowanej opieki dla dzieci.

Kompaktowe mieszkania dopasowane do potrzeb rynku to gwarancja niskich kosztów eksploatacji i nieobciążających miesięcznych opłat. A dodatkowo w budynku znajdują się wózkownia, rowerownia, komórki lokatorskie w budynku.

Inwestycja Conrada 5 znajduje się na Chomiczówce, ul. Conrada 5 (7.2 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Volumetric Polska Sp. z o.o.

Inwestycja Conrada 5 została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2016 roku.

Aktualnie w inwestycji Conrada 5 nie ma nowych lokali użytkowych w sprzedaży.

Dla przyszłych właścicieli Volumetric Polska Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

Lokalizacja inwestycji

„Zielona dzielnica” Bielany usytuowana jest na lewobrzeżnych tarasach Wisły i pod względem liczby ludności plasuje się na piątym miejscu wśród innych rejonów stolicy. Jedynie połowę powierzchni zajmują zabudowania, zaś 28% stanowią obszary lasów, parków i rezerwatów, m.in.: Las Bielański, Las i Park Młociński czy Zespół Przyrodniczo-Krajobrazowy „Olszyna”. Bielany sąsiadują także z Kampinoskim Parkiem Narodowym. Pośród zielonego pejzażu przebiegają liczne szlaki rowerowe i turystyczne. Niewielka ilość wysokiej architektury występuje na osiedlach: Chomiczówka, Marymont-Ruda, Stare Bielany, Wawrzyszew. Niskie, willowe budownictwo dominuje na Młocinach i Radiowie, zaś na osiedlu Piaski powstają nowe budynki mieszkalne. Dzięki przystankom autobusowym i tramwajowym, a także czterem stacjom metra, zaciszne Bielany połączone są z centrum miasta. Główną arterią jest Trasa Armii Krajowej, a ośrodkiem przemysłowym – Huta Warszawa.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Conrada 5?

Najważniejszymi arteriami Bielan są: Trasa Armii Krajowej i trasa wylotowa nr 7 w kierunku Gdańska . Komunikacja z centrum stolicy możliwa jest za pomocą środków transportu publicznego: metra, autobusów czy tramwajów.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Conrada 5 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1832 metrów od inwestycji Conrada 5 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Stare Bielany.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Conrada 5 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Conrada 5 znajdują się 43 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 352 im. Jerzego Huberta Wagnera w odległości 73 m, szkoła w odległości 83 m, Liceum Ogólnokształcące nr 13 w odległości 91 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Conrada 5 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Przychodnia Sieciechowska w odległości 538 m, Klinika Renesansowa w odległości 735 m, Conradmed Centrum Medyczne w odległości 747 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Conrada 5 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 191 m znajduje się Lidl, w odległości 300 m znajduje się sklep z żywnością, w odległości 313 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Conrada 5 w odległości 160 m znajduje się CRS Bielany, w odległości 219 m znajduje się boisko / kort, w odległości 224 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: