Conrada 5

Oferta archiwalna

Warszawa, Bielany, Chomiczówka, ul. Conrada 5

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 2 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Conrada 5

3 zdjęcia

Conrada 5
Conrada 5
Conrada 5

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2014 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2016 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku.

Liczba kondygnacji:

budynek posiada od 1 do 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne .
  • miejsca postojowe podziemne .

Przyroda:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

FUNKCJONALNE I NIEDROGIE MIESZKANIA NA WARSZAWSKICH BIELANACH

Dogodna lokalizacja z pełni rozwiniętą infrastrukturą miejską. Duży wybór sklepów i punktów usługowych. Doskonale rozwinięta sieć komunikacji miejskiej pozwala dotrzeć do centrum w krótkim czasie.

Bogata infrastruktura usługowo-handlowa oraz dobra komunikacja miejska to wygoda życia w mieście. Tereny zielone dzielnicy Bielany oferują miejsce do rekreacji i wypoczynku.

Bliskość i szeroki wybór szkół i przedszkoli zapewnia dostęp do edukacji i wykwalifikowanej opieki dla dzieci.

Kompaktowe mieszkania dopasowane do potrzeb rynku to gwarancja niskich kosztów eksploatacji i nieobciążających miesięcznych opłat. A dodatkowo w budynku znajdują się wózkownia, rowerownia, komórki lokatorskie w budynku.

Inwestycja Conrada 5 znajduje się na Chomiczówce, ul. Conrada 5 (7.2 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Volumetric Polska Sp. z o.o.

Inwestycja Conrada 5 została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2016 roku.

Aktualnie w inwestycji Conrada 5 nie ma nowych lokali użytkowych w sprzedaży.

Dla przyszłych właścicieli Volumetric Polska Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

Lokalizacja inwestycji

„Zielona dzielnica” Bielany usytuowana jest na lewobrzeżnych tarasach Wisły i pod względem liczby ludności plasuje się na piątym miejscu wśród innych rejonów stolicy. Jedynie połowę powierzchni zajmują zabudowania, zaś 28% stanowią obszary lasów, parków i rezerwatów, m.in.: Las Bielański, Las i Park Młociński czy Zespół Przyrodniczo-Krajobrazowy „Olszyna”. Bielany sąsiadują także z Kampinoskim Parkiem Narodowym. Pośród zielonego pejzażu przebiegają liczne szlaki rowerowe i turystyczne. Niewielka ilość wysokiej architektury występuje na osiedlach: Chomiczówka, Marymont-Ruda, Stare Bielany, Wawrzyszew. Niskie, willowe budownictwo dominuje na Młocinach i Radiowie, zaś na osiedlu Piaski powstają nowe budynki mieszkalne. Dzięki przystankom autobusowym i tramwajowym, a także czterem stacjom metra, zaciszne Bielany połączone są z centrum miasta. Główną arterią jest Trasa Armii Krajowej, a ośrodkiem przemysłowym – Huta Warszawa.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Conrada 5?

Najważniejszymi arteriami Bielan są: Trasa Armii Krajowej i trasa wylotowa nr 7 w kierunku Gdańska . Komunikacja z centrum stolicy możliwa jest za pomocą środków transportu publicznego: metra, autobusów czy tramwajów.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Conrada 5 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 110 metrów od inwestycji Conrada 5 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Conrada-Szkoła 02.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Conrada 5 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Conrada 5 znajduje się 10 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Akademia Małych Smoków w odległości 100 m, Niepubliczna Szkoła Podstawowa w odległości 100 m, Liceum Ogólnokształcące nr 13 w odległości 100 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Conrada 5 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 220 m znajduje się Lidl, w odległości 310 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Conrada 5 w odległości 180 m znajduje się CRS Bielany, w odległości 240 m znajduje się Boisko, w odległości 250 m znajduje się Boisko.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu na Chomiczówce

Oferty na Chomiczówce

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: