Maszewska 20

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Maszewska, oferowane bezpośrednio przez Maszewska Investments sp. z o.o.

Warszawa, Bielany, Chomiczówka, ul. Maszewska 20

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 66 ofert w najbliższej okolicy!

Maszewska 20

18 zdjęć

Maszewska 20
Maszewska 20
Maszewska 20
Maszewska 20

Najbliższe inwestycje

Opis Inwestycji

Maszewska 20 to kameralny budynek mieszkalny, z usługami w parterach, powstający w zielonej i cichej części warszawskich Bielan. Nowoczesna bryła mieści 59 mieszkań o wielkości od 33 do 90 m². Projekt zoptymalizowany został zarówno pod kątem efektywności powierzchni jak i ergonomii użytkowania. Dzięki temu oferujemy mieszkania o bardzo dobrym standardzie w atrakcyjnej cenie. Przedstawiamy Państwu podstawowe informacje o projekcie i lokalizacji oraz pełną listę dostępnych mieszkań. Można je aranżować w zależności od indywidualnych potrzeb. Zapraszamy do biura sprzedaży i kontaktu z doradcą Klienta. Udzielimy wszelkich dodatkowych informacji.

Inwestycja Maszewska 20 znajduje się na Chomiczówce, ul. Maszewska 20 (8.4 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Maszewska Investments sp. z o.o. .

Inwestycja Maszewska 20 została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2016 roku.

Cały projekt składa się z 59 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 1 do 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Maszewska 20 nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Maszewska Investments sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne (3 miejsca)
  • miejsca postojowe podziemne (53 miejsca)

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie 14 szt. w części garazu podziemnego.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2014 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2016 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada od 1 do 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 59 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada: 14 szt. w części garazu podziemnego
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne (3 miejsca).
  • miejsca postojowe podziemne (53 miejsca): w tym 10 rodzinnych.
Udogodnienia:
informacja u dewelopera.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

„Zielona dzielnica” Bielany usytuowana jest na lewobrzeżnych tarasach Wisły i pod względem liczby ludności plasuje się na piątym miejscu wśród innych rejonów stolicy. Jedynie połowę powierzchni zajmują zabudowania, zaś 28% stanowią obszary lasów, parków i rezerwatów, m.in.: Las Bielański, Las i Park Młociński czy Zespół Przyrodniczo-Krajobrazowy „Olszyna”. Bielany sąsiadują także z Kampinoskim Parkiem Narodowym. Pośród zielonego pejzażu przebiegają liczne szlaki rowerowe i turystyczne. Niewielka ilość wysokiej architektury występuje na osiedlach: Chomiczówka, Marymont-Ruda, Stare Bielany, Wawrzyszew. Niskie, willowe budownictwo dominuje na Młocinach i Radiowie, zaś na osiedlu Piaski powstają nowe budynki mieszkalne. Dzięki przystankom autobusowym i tramwajowym, a także czterem stacjom metra, zaciszne Bielany połączone są z centrum miasta. Główną arterią jest Trasa Armii Krajowej, a ośrodkiem przemysłowym – Huta Warszawa.

Komunikacja

Najważniejszymi arteriami Bielan są: Trasa Armii Krajowej i trasa wylotowa nr 7 w kierunku Gdańska . Komunikacja z centrum stolicy możliwa jest za pomocą środków transportu publicznego: metra, autobusów czy tramwajów.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Maszewska 20?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Maszewska 20 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 220 metrów od inwestycji Maszewska 20 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Głowackiego 01.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Maszewska 20 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 250 m znajduje się Piekarnia Jan Sobański, w odległości 260 m znajduje się Carrefour Express, w odległości 290 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Maszewska 20 w odległości 260 m znajduje się Boisko, w odległości 280 m znajduje się Siłownia Plenerowa, w odległości 300 m znajduje się Siłownia plenerowa.

Data publikacji: 25.09.2014
Data aktualizacji: 12.02.2019

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: