Mieszkania, Domy

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Pokoje

Powierzchnia

Piętra

Termin oddania

Cena

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Szukasz nowe nieruchomości Warszawa, Mokotów, Czerniaków

25 ofert w 1 inwestycji

Polecane
Najnowsze
Najtańsze
Najtańsze (za m2)
Termin oddania
 • Moja Bluszczańska
  2 kw. 2024
  MOJA BLUSZCZAŃSKA to osiedle zaprojektowane z myślą o jakości życia mieszkańców. Teren inwestycji zostanie ogrodzony tworząc enklawę ozdobnej zieleni, wyposażoną w plac zabaw oraz stojaki na rowery.Jeden z największych atutów inwestycji to żaluzje zewnętrzne.Wysmakowana architektura, nowoczesne tereny rekreacyjne i pełne zieleni otoczenie tworzą miejsce o unikalnej wartości w której z przyjemnością spędza się czas. Ekologiczne rozwiązania takie jak panele fotowoltaiczne czy możliwość ładowania samochodów elektrycznych na parkingu naziemnym i najwyższa jakość zastosowanych materiałów sprawiają, że Moja Bluszczańska to wyjątkowe osiedle. Inwestycja posiada także 5 lokali usługowych.

  Moja Bluszczańska

  od 12 700 zł/m2
  ul. Bartycka 97 , Siekierki, Mokotów, Warszawa(4.2 km od centrum)
  SGI Sp. z o.o.
Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.

Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

 • Dom na Bartyckiej
  Oferta archiwalna
  Dom na Bartyckiej to kameralny budynek o nowoczesnej architekturze usytuowany w atrakcyjnej lokalizacji. Położony między ulicą Bartycką a zielonymi ogródkami działkowymi, w pobliżu rozległych terenów nad brzegiem Wisły, będzie miejscem o wyjątkowym charakterze.127 mieszkań wokół wygodnego, zielonego dziedzińca oraz lokale usługowe od strony ulicy uczynią Dom na Bartyckiej wygodnym miejscem do życia.

  Dom na Bartyckiej

  ul. Bartycka 24 , Czerniaków, Mokotów, Warszawa(3.8 km od centrum)
  Dom Development S.A.
 • Bartycka Residence III
  Oferta archiwalna
  Bartycka Residence III to kolejny projekt mieszkaniowy, jaki realizujemy na Łuku Siekierkowskim w rejonie ul. Bluszczańskiej. Ta niezwykle atrakcyjna część dolnego Mokotowa cieszy się wśród naszych Klientów ogromnym powodzeniem, ponieważ łączy walory cichej, zielonej i kameralnej okolicy z bardzo dogodnym dostępem do centrum miasta. Do wszelkich atrakcji stolicy mamy niespełna 5 km. Zielone, ciche i gwarantujące wypoczynek w scenerii nadwiślańskiej przyrody sąsiedztwo, prestiżowy adres, a jednocześnie bliskość centrum stanowią o wyjątkowym charakterze tej okolicy.NOWOCZESNE OSIEDLEBartycka Residence III stanowi kontynuację oddanego do użytku w 2009 r., pierwszego etapu tej realizacji. Inwestycja ta spotkała się z dużym uznaniem Klientów i zyskała niezwykle pozytywne opinie pod względem funkcjonalności rozwiązań, jakości jak i estetyki wykonania. Tym razem postawiliśmy jednak na dużo bardziej nowoczesną formę architektoniczną i stonowaną kolorystykę elewacji.ARCHITEKTURA I ROZKŁADY MIESZKAŃW zespole zaprojektowano łącznie 71 mieszkań zróżnicowanych pod względem powierzchni (od 29 do 115 m kw.) i liczby pokoi. W osiedlu znajdą się mieszkania jednopokojowe o metrażu ok. 35 m kw., dwupokojowe o metrażu w przedziale 35-50 m kw., a także mieszkania trzypokojowe o metrażu w przedziale 50-76 m kw. oraz mieszkania czteropokojowe o metrażu od 90 do 96 m kw. Na ostatnich piętrach znajdą się również przestronne mieszkania pięciopokojowe o powierzchni powyżej 100 m kw. Wszystkie lokale posiadają balkony, tarasy lub ogródki na parterze. Większość mieszkań trzy- i czteropokojowych jest eksponowana na dwie strony świata. Wysokość lokali na wszystkich kondygnacjach to 2,75 m.

  Bartycka Residence III

  od 9 200 zł/m2
  ul. Bluszczańska 30 , Siekierki, Mokotów, Warszawa(4.1 km od centrum)
  APM Development Sp. z o.o.
 • Bluszczańska Ogrody II
  Oferta archiwalna
  Bluszczańska Ogrody II miejsce, w którym chce się zamieszkać!Kontynuacja wysoko ocenianej przez klientów inwestycji Bluszczańska Ogrody I.W SPRZEDAŻY POZOSTAŁY OSTATNIE DWA MIESZKANIA (85m2 oraz 108m2). PREZENTACJA MIESZKAŃ MOŻLIWA PO WCZEŚNIEJSZYM UMÓWIENIU TELEFONICZNYMOpis inwestycji:• Własność gruntu.• Kameralna niska zabudowa.• 2 budynki i tylko 66 mieszkań.• Wysmakowana nowoczesna architektura.• Znakomicie zaprojektowane i doświetlone mieszkania.• Tarasy, balkony i ogródki w cenie mieszkania.• Przestronny wewnętrzny zielony dziedziniec – ogród.• Miejsca postojowe w garażu podziemnymLokalizacja• Mokotów, ul. Bluszczańska - świetne miejsce na pograniczu Mokotowa i Śródmieścia.• Bliskość centrum miasta z jego pełną infrastrukturą.• Sąsiedztwo terenów rekreacyjnych: Łazienki Królewskie, Port Czerniakowski, Bulwary nad Wisłą.• Pełna infrastruktura miejska: komunikacja, szkoły, sklepy i usługi, Centrum Handlowe Sadyba Best Mall, Torwar, Stadiony Legii.

  Bluszczańska Ogrody II

  od 9 500 zł/m2
  ul. Bluszczańska 75 , Czerniaków, Mokotów, Warszawa(4.1 km od centrum)
  Besta PB Sp. z o.o
 • Sobolewska 20
  Oferta archiwalna
  Apartamenty na terenie Miasta Ogrodu Czerniaków stanowiącego część osiedla Sadyba, w dzielnicy Mokotów położone przy ul. Sobolewskiej 20, róg Woziwody.W budynku zaprojektowano 9 lokali mieszkalnych o powierzchni od 50 m2 - 200 m2 usytuowanych na trzech kondygnacjach naziemnych oraz 15 miejsc postojowych i 10 komórek lokatorskich na kondygnacji podziemnej. Apartamenty na parterze dodatkowo zostały wzbogacone o ogródki , natomiast apartamenty na pietrach o przestronne balkony.

  Sobolewska 20

  od 14 000 zł/m2
  ul. Sobolewska 20 , Sadyba, Mokotów, Warszawa(5.7 km od centrum)
  Sobolewska 20 Sp. z o.o.
 • Bartycka 85
  Oferta archiwalna
  W jednym bardzo kameralnym budynku odnajdą Państwo mieszkania dwupokojowe o powierzchni ok. 46 m2 i trzypokojowe o powierzchni ok. 55 m2. Do każdego z nich zaprojektowaliśmy osobny balkon lub taras. Wysokość tych lokali będzie wynosić 2,7 m.Na osoby, które marzą o metrażu powyżej 100 m2, będą czekały dwa wyjątkowe czteropokojowe mieszkania usytuowane na ostatnim – czwartym piętrze. Wyjątkową zaletą tych lokali będą ogrody, znajdujące się na dachu, które powiększą powierzchnię do korzystania o dodatkowe 80 m2. Wysokość mieszkań na najwyższym piętrze wyniesie nieco więcej niż w niżej położonych – 2,8 m.We wszystkich mieszkaniach zaprojektowaliśmy przestronne pokoje dzienne z otwartymi kuchniami, duże sypialnie, łazienki oraz miejsca na zabudowę garderobianą.Wokół budynku proponujemy zagospodarowanie terenu zielonym ogrodem, na który prowadzić będą wyjścia z budynku. Wszystko przemyślane w najdrobniejszym detalu z myślą o tych, którzy marzą o małej ucieczce od zgiełku miasta.Projektując układ tych mieszkań, postawiliśmy na klasyczne i niezmiennie funkcjonalne rozwiązania, zapewniające wysoki komfort życia i bezpieczeństwa dla przyszłych mieszkańców. Proste bryły budynków podkreślimy szlachetnymi elementami dekoracyjnymi, zaś zaprojektowane duże przestronne okna doskonale doświetlą mieszkania i dodadzą im przestrzeni.Bogactwo zastosowanych rozwiązań technicznych i architektonicznych, wysokiej klasy materiały wykończeniowe oraz staranność wykonania każdego elementu budynku pozwolą cieszyć się swobodą życia we własnym idealnym mieszkaniu.Bartycka 85 to:• kameralna zabudowa - budynek z 29 mieszkaniami;• mieszkania w powierzchni od 46 do 114 m2,• miejsca postojowe w podziemnym garażu,• nowoczesna architektura i elegancka forma,• wysoki standard wykończenia,• Twoje Wymarzone Mieszkanie zawsze Online• komfort i bezpieczeństwo.

  Bartycka 85

  od 8 600 zł/m2
  ul. Bartycka 85 , Czerniaków, Mokotów, Warszawa(4 km od centrum)
  APM Development Sp. z o.o.
 • Wiślany Mokotów
  Oferta archiwalna
  Dzielnica z potencjałemOkolica w której powstaje osiedle, daje duże możliwości zagospodarowania. Mieszkańcy Wiślanego Mokotowa przy ul. Bluszczańskiej zamieszkają bowiem w zupełnie nowym, rozwijającym się rejonie i z czasem będą mieli do dyspozycji nowoczesną i kompleksowo urządzoną infrastrukturę.Na mapie Mokotowa – Wisła, Agrykola, CH SadybaChociaż najbliższa okolica nowej inwestycji nie posiada metra, ani komunikacji szynowej, to dobry dojazd do centrum zapewniają linie autobusowe kursujące ul. Gagarina, Czerniakowską i Bartycką. Dzielnica jest również dobrze skomunikowana z galerią handlową Sadyba Best Mall. Łatwo i szybko można też się dostać na Agrykolę i do Łazienek.Osiedle Wiślany Mokotów to wreszcie dogodna lokalizacja dla osób często przemieszczających się do Śródmieścia. O wiele łatwiej wybrać się stąd też na starówkę czy na pokaz fontann na Podzamczu. Bliskość Wisłostrady zapewnia dogodny dojazd zarówno w kierunku północnym i południowym.Jak to będzieOsiedle powstaje w rejonie Mokotowa, który dopiero zaczyna się intensywnie rozwijać. Równolegle z budową I etapu Wiślanego Mokotowa Budimex Nieruchomości wybuduje fragment ul. Bluszczańskiej. Powstaną też ogólnodostępne miejsca postojowe. Powstał też plan rewitalizacji terenów zielonych niedaleko osiedla – u podnóży kopca. W przyszłości powstanie tu park miejski. Przybędzie również sklepów i lokali usługowych.Na osiedluInwestycja skierowana jest do osób ceniących sobie spokój oraz dobrze czujących się wśród niskiej, kameralnej zabudowy. Szczególną uwagę poświęciliśmy projektowi zieleni i zagospodarowania wewnętrznej przestrzeni. Na niewielkiej skarpie powstanie kaskada wodna, otoczona licznymi krzewami. Na trzech przestronnych dziedzińcach zaplanowano aż trzy palce zabaw.W I etapie inwestycji zaplanowano jedynie cztery trzypiętrowe budynki, w których powstaną 152 mieszkania. Będą to kawalerki o metrażach od 27 do 33 mkw., ale również mieszkania dwupokojowe od 38 do 52 mkw. i trzypokojowe od 50 do 65 metrów. Zaplanowano także „czwórki”, których powierzchnie wahają się od 68 do 81 mkw. Wszystkie lokale posiadać będą balkon lub taras z ogródkiem. Dla mieszkańców zostanie przygotowanych 256 miejsc postojowych, w tym 228 w podziemnym garażu.Architektura, która przyciągnie wzrokJasne elewacje zewnętrzne i drewniana stolarka wizualnie ocieplą budynki. Z kolei niektóre ściany zostaną ozdobione wykładziną elewacyjną w modnym kolorze grafitowym. Osiedle zostanie ogrodzone, natomiast od strony ulicy będzie, poprzez ogólnodostępne lokale usługowe, zintegrowane z miastem.

  Wiślany Mokotów

  ul. Bluszczańska , Siekierki, Mokotów, Warszawa(4.2 km od centrum)
  Spravia
 • River House
  Oferta archiwalna
  River House to kompleks trzech kameralnych budynków o niskiej, trzypiętrowej zabudowie wraz z garażami podziemnymi (36600 zł brutto – obowiązkowy) i komórkami lokatorskimi, zaprojektowany przez wysoko wykwalifikowaną grupę doświadczonych i uznanych architektów. Do wykończenia wnętrz i elewacji budynków użyto materiałów najwyższej jakości. W budynkach zamontowane zostały cichobieżne windy, do których prowadzą ekskluzywnie wykończone hole wejściowe. Na każdym piętrze znajduje się od 2 do 5 mieszkań. Kameralny nastrój osiedla podkreśla wewnętrzny dziedziniec ze starannie zaprojektowaną zieloną architekturą z dekoracyjnym oświetleniem i alejkami prowadzącymi do klatek schodowych.Mermaid Properties wprowadziła do swojej oferty możliwość zakupu własnego ogródka na dachu. Dzięki takiej możliwości, nawet mieszkaniec drugiego czy trzeciego piętra będzie mógł mieć na własność “zielony minipark”, urządzając tę przestrzeń według swoich upodobań. Wielkość ogrodu waha się od 30 do 60 m2 Właściciel ogrodu, niezależnie od lokalizacji mieszkania, będzie mógł wypocząć z rodziną na łonie natury, nie opuszczając osiedla.Osiedle położone jest w pobliżu terenów wiślanych. Sąsiedztwo parku Łazienki Królewskie, Agrykoli oraz Kopca Powstania Warszawskiego, Czerniakowskiego Torwaru czy toru łyżwiarskiego Stegny stwarza wymarzone warunki rekreacyjno – wypoczynkowe. Rozbudowana infrastruktura miejska okolicy (przedszkola, szkoły, sklepy, apteki) oraz doskonała komunikacja, czyni River House znakomitym miejscem dla mieszkańców.Mokotów niezmiennie od lat cieszy się uznaniem i renomą. Dogodna komnikacja ze śródmieściem Warszawy, dostęp do terenów zielonych i obiektów rekreacyjnych sprawia, że jest to idealne miejsce do zamieszkania.

  River House

  Ul. Bluszczańska , Siekierki, Mokotów, Warszawa(4.2 km od centrum)
  Mermaid Capital
 • Osiedle Bluszczańska II
  Oferta archiwalna
  Osiedle Bluszczańska to zespół mieszkaniowy, który powstanie, w zielonej części, najbardziej prestiżowej warszawskiej dzielnicy. Mokotów to dzielnica z tradycjami, która od lat zachowuje swój wyjątkowy charakter, dominują tu rozległe tereny parkowo rekreacyjne i kameralna niska zabudowa.Osiedle Bluszczańska to nowoczesna lekka architektura doskonale wkomponowana w otaczającą osiedle pełną zieleni okolicę. Niewątpliwą zaletą lokalizacji jest bliskie sąsiedztwo Parku Łazienkowskiego, oraz możliwość szybkiego i dogodnego dojazdu do centrum miasta. Do wszelkich atrakcji stolicy mamy niespełna 5 km. Zielone i ciche sąsiedztwo gwarantujące wypoczynek w scenerii nadwiślańskiej przyrody, prestiżowy adres, a jednocześnie bliskość centrum stanowią o wyjątkowym charakterze tego osiedla. Niewątpliwą zaletą lokalizacji jest fakt iż rejon osiedla objęty jest miejscowym planem zagospodarowania terenu. W bezpośrednim jego sąsiedztwie dopuszczalna jest jedynie zabudowa wielorodzinna z funkcjami usługowymi o wysokości nie przekraczającej 5 kondygnacji. Ciekawym elementem planu jest projektowany w bezpośrednim sąsiedztwie osiedla skwer miejski, którego centralnym elementem będzie fontanna.

  Osiedle Bluszczańska II

  od 7 950 zł/m2
  ul. Bluszczańska , Siekierki, Mokotów, Warszawa(4.4 km od centrum)
  APM Development Sp. z o.o.
 • Osiedle Bluszczańska
  Oferta archiwalna
  Osiedle Bluszczańska to zespół mieszkaniowy, który powstanie, w zielonej części, najbardziej prestiżowej warszawskiej dzielnicy. Mokotów to dzielnica z tradycjami, która od lat zachowuje swój wyjątkowy charakter, dominują tu rozległe tereny parkowo rekreacyjne i kameralna niska zabudowa.Osiedle Bluszczańska to nowoczesna lekka architektura doskonale wkomponowana w otaczającą osiedle pełną zieleni okolicę. Niewątpliwą zaletą lokalizacji jest bliskie sąsiedztwo Parku Łazienkowskiego, oraz możliwość szybkiego i dogodnego dojazdu do centrum miasta. Do wszelkich atrakcji stolicy mamy niespełna 5 km. Zielone i ciche sąsiedztwo gwarantujące wypoczynek w scenerii nadwiślańskiej przyrody, prestiżowy adres, a jednocześnie bliskość centrum stanowią o wyjątkowym charakterze tego osiedla. Niewątpliwą zaletą lokalizacji jest fakt iż rejon osiedla objęty jest miejscowym planem zagospodarowania terenu. W bezpośrednim jego sąsiedztwie dopuszczalna jest jedynie zabudowa wielorodzinna z funkcjami usługowymi o wysokości nie przekraczającej 5 kondygnacji. Ciekawym elementem planu jest projektowany w bezpośrednim sąsiedztwie osiedla skwer miejski, którego centralnym elementem będzie fontanna.

  Osiedle Bluszczańska

  ul. Bluszczańska , Siekierki, Mokotów, Warszawa(4.4 km od centrum)
  APM Development Sp. z o.o.
 • Mokotów Villa Nova
  Oferta archiwalna
  “Mokotów Villa Nova” to osiedle nowoczesnych i eleganckich domów jednorodzinnych położonych wśród willowej zabudowy zacisznej części Mokotowa przy ul. Bluszczańskiej. Jest to miejsce idealne dla ludzi poszukujących komfortu i prestiżu.  Nowoczesna, dopracowana w każdym szczególe architektura budynków pozwoli ciszyć się swobodą życia we własnym domu. Przemyślana wizja projektantów uwzględnia przede wszystkim wygodę mieszkańców, zarówno rodzin z dziećmi jak i niezależnych indywidualistów.   Osiedle oferuje pięć typów domów zrealizowanych w bardzo wysokim standardzie wykończenia. Zastosowane przez nas technologie gwarantują nie tylko jakość i funkcjonalność w codziennej eksploatacji ale również doskonały efekt wizualny .  Oprócz idealnego wnętrza duży nacisk położyliśmy na zagospodarowanie otoczenia. Zamknięte osiedle zapewnia bezpieczeństwo i  spokój mieszkańcom, zadbaliśmy również o przestrzeń wspólną projektując ogólnodostępny plac zabaw. Wszystkie domy posiadają własne ogrody dające mieszkańcom prywatność i możliwość relaksu wśród zieleni.

  Mokotów Villa Nova

  ul. Bluszczańska , Czerniaków, Mokotów, Warszawa(3.9 km od centrum)
  Aneo Development
 • Bluszczańska Ogrody
  Oferta archiwalna
  • Kameralny, elegancki i nowoczesny architektonicznie zespół czterech niskich budynków• Wewnętrzny zielony dziedziniec z placem zabaw dla dzieci• Gwarancja przestronności i kameralności dzięki dużej odległości pomiędzy poszczególnymi budynkami• Wysoki standard realizacji oraz użytych materiałów, spełniających najwyższe europejskie kryteria• Cały obiekt ogrodzony, monitorowany i chroniony• Odpowiednia ilość miejsc parkingowych w podziemnej hali garażowej• Funkcjonalne komórki lokatorskie oraz boksy rowerowe• Własność gruntu• 153 zróżnicowane metrażowo apartamenty od 30² m do 112,3 m²• Funkcjonalne rozkłady zarówno małych jak i dużych mieszkań• Świetne nasłonecznienie mieszkań poprzez zastosowanie dużych drewnianych okien• Niezależnie od wariantu mieszkania prawie wszystkie posiadają balkon, taras lub prywatny ogródek• Program Kompleksowego Wykończenia Wnętrz pod Klucz w cenie 450 zł/m² – gwarancja dobrej jakości materiałów, ceny oraz terminu. Wykończenie można finansować kredytem bankowym, a cena objęta jest stawką VAT 8%.

  Bluszczańska Ogrody

  ul. Bluszczańska , Czerniaków, Mokotów, Warszawa(4.1 km od centrum)
  Besta PB Sp. z o.o
 • Bartycka Residence II i III
  Oferta archiwalna
  Gotowe mieszkania. Zapraszamy do oglądania mieszkań !!!Wśród ciszy i zieleni, w otoczeniu niskiej zabudowy domów jednorodzinnych powstanie kameralny zespół pięciu dwupiętowych budynków mieszkalnych.Nowoczesna i elegancka forma architektoniczna, tworzy unikalny charakter Osiedla.Horyzontalny charakter zabudowy doskonale współgra z najbliższym otoczeniem.Projektując to Osiedle kierowaliśmy się podstawowymi wymaganiami Klientów, postawiliśmy na funkcjonalne, klasyczne rozwiązania zapewniające komfort i bezpieczeństwo.Prosta bryła budynku została podkreślona szlachetnymi elementami dekoracyjnymi w postaci drewnianych i ceramicznych okładzin elewacyjnych.Duże przestronne okna doskonale doświetlają mieszkania i dodają im przestrzeni.Bartycka Residence III to kolejny z Projektów jaki realizuje APM Development w tej części Warszawy. Zaprojektowano w nim łącznie 92 mieszkania zróżnicowane pod względem wielkości i liczby pokoi.Wśród dostępnych lokali znajdą się tak bardzo poszukiwane mieszkania dwupokojowe w metrażu od 43-56 m. kw., mieszkania trzypokojowe o powierzchni w przedziale 64-91 m. kw., oraz przestronne mieszkania cztero i pięciopokojowe.Wszystkie lokale będą posiadać przestronne balkony i tarasy.Każdy budynek będzie posiadał dwie klatki, w których znajdą się nowoczesne windy obsługujące każdy poziom.Obiekt będzie przystosowany dla potrzeb osób niepełnosprawnych.W każdym budynku zaprojektowano jednokondygnacyjny garaż podziemny gdzie oprócz miejsc postojowych znajdą się komórki lokatorskie dla mieszkańców.Na terenie Osiedla znajdzie się wiele zielonych zakątków, w których będzie można odpoczywać z dala od zgiełku miasta.Osiedle będzie ogrodzone i całodobowo chronione przez ochronę.W pobliżu Bartycka Residence III znajdują się sklepy, szkoły i przedszkola, Park Łazienkowski zlokalizowany jest w odległości zaledwie 3 km od Osiedla.Idealne miejsce pod względem komunikacyjnym.Bardzo blisko Centrum, a jednak z dala od zgiełku miasta.Budynki I i II-budowa zakończonaBudynki III, IV, V – będą gotowe już we wrześniu 2012 r.Bartycka Residence II.:Etap I - budynki C i D :Rozpoczęcie budowy III kwartał 2012 r.,Zakończenie budowy I kwartał 2014 r.,Etap II - budynek A i B:Rozpoczęcie budowy I kwartał 2014 r.,Zakończenie budowy I kwartał 2015 r.

  Bartycka Residence II i III

  ul. Bartycka , Siekierki, Mokotów, Warszawa(4.3 km od centrum)
  APM Development Sp. z o.o.
 • Bartycka Residence
  Oferta archiwalna
  Inwestycję BARTYCKA RESIDENCE cechuje ciekawa architektura budynków. Niska, kameralna zabudowa, zatopiona w zieleni, ma dać poczucie zamieszkania na Mokotowie w wyjątkowym otoczeniu.W I fazie zrealizowano 2 budynki, w każdym po 14 mieszkań. Na piętrze przewidziano od dwóch do sześciu mieszkań. Mieszkania od 53 do 83 mkw zostały zlokalizowane do 2-go piętra włącznie. Na 3-m piętrze proponujemy apartamenty od 108 do 146 mkw z przestronnymi tarasami. Bardzo duże okna zapewniają w mieszkaniach maksymalne nasłonecznienie.Dla wygody mieszkańców miejsca parkingowe w garażu podziemnym, połączono windami z wyższymi kondygnacjami. Inwestycja jest zamknięta i chroniona. Lokalizacja zapewnia szybki dojazd do Centrum i innych dzielnic Warszawy.

  Bartycka Residence

  ul. Bartycka , Czerniaków, Mokotów, Warszawa(3.8 km od centrum)
  APM Development Sp. z o.o.

Informacje o Czerniakowie

Na Czerniakowie dostępnych jest 25 ofert nowych mieszkań i domów znajdujących się w 1 inwestycji deweloperskiej.

Deweloperzy na Czerniakowie mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchniach od 40 do 119 m2, w tym lokale:

 • 2-pokojowe (11 mieszkań).
 • 3-pokojowe (12 mieszkań).
 • 4-pokojowe (2 mieszkania).

Wśród inwestycji deweloperskich na Czerniakowie nie są dostępne oferty sprzedaży nowych domów.

Najtańsze nowe mieszkanie dostępne w sprzedaży na Czerniakowie kosztuje 581 000 zł.

Pobliskie Lokalizacje

Oferty na Czerniakowie

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: