Mieszkania, Domy

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Pokoje

Powierzchnia

Piętra

Termin oddania

Cena

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Szukasz nowe nieruchomości Niekanin, powiat kołobrzeski

4 oferty w 1 inwestycji

Polecane
Najnowsze
Najtańsze
Najtańsze (za m2)
Termin oddania
 • Osiedle Niekanin
  4 kw. 2023
  II Etap Osiedla Niekanin obejmuje zespół ekologicznych i energooszczędnych budynków bliźniaczych. Są to domy zaprojektowane zgodnie z klasycznymi i funkcjonalnymi wartościami architektury wyróżniające się harmonijną skalą i dopracowanymi detalami. Budynki posiadają bardzo przejrzyste rozmieszczenie funkcji i czytelny podział na strefy.Wszystkie 3 etapy inwestycji składają się z dwukondygnacyjnych domów, o pow. użytkowej od 127,72 m2 do 130,31 m2, położonych na dużych działkach 965 - 1270 m2 dających komfort prywatności.Każdy z bliźniaków posiada garaż jednostanowiskowy zespolony z budynkiem mieszkalnym oraz drewniany taras z pergolą. Każda działka posiada indywidualne ogrodzenie.W budynkach wykorzystane zostały niezawodne rozwiązania technologiczne oraz projektowe, umożliwiające znaczne zminimalizowanie kosztów utrzymania.Opcjonalnie można zastosować najnowocześniejszy system łączący w sobie całą niezbędną technikę: ogrzewania, chłodzenia i podgrzewania ciepłej wody, w tym: wentylację mechaniczną z rekuperacją oraz kolektory słoneczne.Budynki budowane są w nowoczesnej technologii, w której głównym elementem konstrukcji jest drewno. Takie rozwiązanie zapewnia optymalne właściwości izolacyjne i sprawia, że są one bardzo ciepłe. W budynkach zastosowaliśmy grubą warstwę izolacji z wełny mineralnej, mierzącej sobie aż 25 cm! Duże pięciokomorowe okna o wysokiej izolacyjności termicznej i akustycznej zapewniają doskonałe doświetlenie wnętrza budynku.Domy sprzedawane są w stanie deweloperskim wraz z podłączonymi mediami lub "pod klucz" w zależności od Państwa życzeń. Z każdym z Klientów przeprowadzamy indywidualne uzgodnienia dotyczące szczegółów wykonania domu.Dom nr 3 - termin oddania do użytkowania od 05.07.2021r.

  Osiedle Niekanin

  od 6 753 zł/m2
  ul. Szmaragdowa , Niekanin, kołobrzeski(0.4 km od Kołobrzegu)
  Przedsiębiorstwo Wielobranżowe TRAK-BUD
Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.

Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

 • Wiśniowy Sad
  Oferta archiwalna
  Sprzedaż inwestycji „Wiśniowy Sad” w Kołobrzegu prowadzona jest w imieniu BDH Development Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, al. Armii Ludowej 26.Wiśniowy Sad przy ul. Koszalińskiej 65 A-C to nowoczesny budynek mieszkalny położony w Kołobrzegu, w obszarze chronionego krajobrazu - Koszaliński Pas Nadmorski.W pobliżu znajduje się centrum handlowe, liczne sklepy, przychodnia, apteka, stacja benzynowa oraz przystanek autobusowy. Lokalizacja inwestycji to dobry punkt komunikacyjny, z dogodnym i szybkim dojazdem zarówno do centrum miasta jak i dzielnicy uzdrowiskowej.Gotowy do zamieszkania budynek posiada szeroki wybór mieszkań o zróżnicowanej powierzchni od 39 do 120 m2: lokale parterowe z ogródkami, przestronne dwupoziomowe apartamenty z zielonymi tarasami, garaże podziemne i komórki lokatorskie. Każde mieszkanie posiada balkon lub taras oraz w pełni urządzoną łazienkę wyposażoną w armaturę.Wypoczywaj we własnym mieszkaniu nad morzem.Wiśniowy Sad to oferta skrojona na Twoje potrzeby:- podwyższony standard wykończenia: drzwi wewnętrzne, urządzona łazienka wyposażona w armaturę- w mieszkaniach 2 poziomowych możliwość instalacji kominka- garaże podziemne, ogródki lub duże balkony przy każdym mieszkaniu- cichobieżne windy renomowanej firmy Schindler- teren ogrodzony, zagospodarowany i dostępny tylko dla mieszkańców- wysoka jakość w dobrej cenie

  Wiśniowy Sad

  od 4 350 zł/m2
  ul. Koszalińska 65 , Kołobrzeg(2 km od centrum)
  art.Locum S.A.

Informacje o Niekaninie

W Niekaninie dostępne są 4 oferty nowych mieszkań i domów znajdujących się w 1 inwestycji deweloperskiej.

W Niekaninie nie znajdziemy w ofercie sprzedaży nowych mieszkań.

Wśród inwestycji deweloperskich w Niekaninie dostępne są oferty sprzedaży nowych domów o powierzchniach od 128 do 130 m².

Najtańszy nowy dom kupimy za 862 500 zł.

Pobliskie Lokalizacje

Oferty w Niekaninie

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: