Wyspa Solna

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezWyspa Solna Sp. z o.o.

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 697 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Baltic Marina Residence(1 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż kołobrzeski, Kołobrzeg, ul. Bałtycka 3 (1 km od centrum Kołobrzegu)
  Baltic Marina Residence
  Termin oddania: 3 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 83
  Powierzchnia: 34 - 105 m2
  Liczba pokoi: 1 - 5
  UMS Investments
 • Mazowiecka Park(1.1 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż kołobrzeski, Kołobrzeg, ul. Mazowiecka 4 (1.4 km od centrum Kołobrzegu)
  Ceny od: 5 500 brutto/m2
  Mazowiecka Park
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 49
  Powierzchnia: 39 - 111 m2
  Liczba pokoi: 2 - 5
  ABADES Strojny Sp. J.
 • Perłowa Przystań etap II(1.3 km dalej)
  Apartament wakacyjny

  Nowe mieszkania na sprzedaż kołobrzeski, Kołobrzeg, ul. Sienkiewicza 28A (1.5 km od centrum Kołobrzegu)
  Ceny od: 6 900 brutto/m2
  Perłowa Przystań etap II
  Termin oddania: 4 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 24
  Powierzchnia: 38 - 56 m2
  Liczba pokoi: 2 - 3
  Covers Development

Opis Inwestycji

Drugi etap Osiedla Wyspa Solna zlokalizowany będzie w samym sercu miasta Kołobrzeg przy ulicy Szpitalnej. Z okien apartamentów rozciągał się będzie malowniczy widok na rzekę Parsętę, Kanał Drzewny oraz Stare Miasto z przepiękną, gotycką Bazyliką Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny.Wszystkie rozwiązania tworzymy z myślą o potrzebach naszych Klientów, dlatego drugi etap budowy Wyspy Solnej to przede wszystkim:• 104 przestrzennych lokali 1-, 2-,3-pokojowych o powierzchni od 28m2 do 58m2 każdy z balkonem lub tarasem, natomiast ekskluzywne apartamenty na ostatnich kondygnacjach będą posiadały ogrody zimowe.• 58 miejsc postojowych usytuowanych w garażu podziemnym oraz miejsca postojowe• wykończenie, wyposażenie oraz umeblowanie apartamentu, gotowe na pobyt gościa lub właściciela*• nowoczesna i elegancka architektura w marynistycznym stylu idealnie komponująca się z otoczeniem• budynek przyjazny środowiskuDla komfortu i bezpieczeństwa Gości oraz Właścicieli przygotowaliśmy:• recepcję z kompleksową obsługą hotelową i techniczną• strefę zabaw dla dzieci• zaplecze gastronomiczne• basen z zapleczem socjalnymSkorzystaj już dziś i zacznij zarabiać w największym kurorcie w Polsce.Budynek zostanie zbudowany metodą skandynawską, która pozwala na zmniejszenie kosztów utrzymania nieruchomości.

Inwestycja Wyspa Solna znajduje się w Kołobrzegu, ul. Szpitalna 9 (0.5 km od centrum Kołobrzegu), jest realizowana przez dewelopera Wyspa Solna Sp. z o.o..

Inwestycja Wyspa Solna jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 104 nowych mieszkań. Budynek posiada 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Wyspa Solna pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 29 do 59 metrów kwadratowych w cenie od 7 605 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Wyspa Solna Sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne (58 miejsc)
 • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 104 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (58 miejsc): w hali garażowej wewnątrz budynku.
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: plac zabaw, basen, recepcja, sauna, winda, sala fitness.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się rzeka, morze.

Lokalizacja inwestycji Wyspa Solna

Kołobrzeg jest miastem nadmorskim, przez które przepływa rzeka Parsęta. Jego terytorium wynosi 25,67 km2, a mieszka tu ok. 47 000 osób. To miasto uzdrowiskowe, obfitujące w tereny zielone i obiekty turystyczne. Znajdują się tu trzy rozległe parki, a jednym z ważniejszych obszarów zielonych jest Dolina Parsęty o niezwykłych walorach przyrodniczych. Pod względem architektonicznym Kołobrzeg jest ciekawą mieszanką gotyku, neogotyku i modernizmu. Na obrzeżach widać współczesną zabudowę mieszkalną, tworzone są osiedla domów jednorodzinnych. Miasto wyróżnia się długim molo i Bulwarem J. Szymańskiego rozciągającym się wzdłuż plaży. Infrastruktura społeczna celuje w potrzeby mieszkańców. Działa tu ponad 10 szkół różnego szczebla. W mieście jest szpital, ponad 10 przychodni lekarskich i 30 aptek. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zapewnia dostęp do szeregu obiektów sportowych. Jest tu galeria handlowa, amfiteatr, dwa kina.

Komunikacja

Kołobrzeg leży na drodze krajowej nr 11, ale przechodzą przez nie także drogi wojewódzkie nr 102 i 163. Znajduje się tu port jachtowy z 67 miejscami cumowniczymi. W sezonie letnim z Kołobrzegu odbywają się rejsy na Bornholm. Działa tu komunikacja miejska – jeździ ponad 20 linii autobusowych. Funkcjonuje również przewóz pasażerski PKS, czynne są także dwie linie kolejowe.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Wyspa Solna mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 100 metrów od inwestycji Wyspa Solna znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Młyńska.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Wyspa Solna znajduje się się 15 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Akademia Małego Europejczyka w odległości 190 m, Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy "Okruszek" w odległości 310 m, Szkoła Podstawowa Specjalna Nr 1 w odległości 310 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Wyspa Solna jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Lek. Med. Jan Donhoffner w odległości 160 m, Ginekolog Kierznowski w odległości 200 m, Poradnia Medycyny Pracy w odległości 230 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Wyspa Solna składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 130 m znajduje się Kaufland, w odległości 150 m znajduje się Dom towarowy, w odległości 260 m znajduje się Targowisko miejskie.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Wyspa Solna w odległości 130 m znajduje się Future Body, w odległości 360 m znajduje się Boisko, w odległości 390 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 08.11.2018

Data aktualizacji: 01.06.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie