Mieszkania, Domy

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Pokoje

Powierzchnia

Piętra

Termin oddania

Cena

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Szukasz nowe nieruchomości Lutynia, powiat średzki

70 ofert w 2 inwestycjach

Polecane
Najnowsze
Najtańsze
Najtańsze (za m2)
Termin oddania
 • Osiedle Przyjazne Quart
  gotowe
  Osiedle Przyjazne w Lutyni to BEZCZYNSZOWE MIESZKANIA w kameralnym, jednopi9trowym bloku dla 20 szczęśliwych Rodzin.W naszej ofercie przygotowaliśmy dla Państwa:• 10 mieszkań – 70m2 z ogródkiem na parterze(3 pokoje, kuchnia, łazienka, pomieszczenie techniczne, korytarz).W cenie mieszkania: miejsce postojowe, komórka lokatorska, piec oraz grzejniki, rolety.• 10 mieszkań dwupoziomowych – 111m2 (piętro 70m2 + antresola 41m2)(3 pokoje, kuchnia, łazienka, pomieszczenie techniczne, korytarz, antresola 41m2 do samodzielnej adaptacji).W cenie mieszkania: miejsce postojowe, komórka lokatorska, piec oraz grzejniki na piętrze, na antresoli strop betonowy, wyprowadzona instalacja CO, wodno-kanalizacyjna, elektryczna oraz docieplone połacie dachu, 3 okna połaciowe.

  Osiedle Przyjazne Quart

  od 4 427 zł/m2
  ul. Pogodna , Lutynia, dolnośląskie, średzki(1.2 km od Wrocławia)
  Osiedla Sogo
 • Osiedle Przyjazne Etap I
  2 kw. 2023
  Bezczynszowe mieszkania 72 - 128 m z ogródkami w Lutyni ul. Pogodna. Ogród, dwa miejsca postojowe, piec CO, grzejniki oraz komórka lokatorska w cenie mieszkania. Lutynia uważana jest ze jeden z obszarów o największym potencjale inwestycyjnym wokół Wrocławia. Nowo otwarta obwodnica Leśnicy umożliwia doskonałą komunikację Osiedla Lutynia z Wrocławiem.

  Osiedle Przyjazne Etap I

  od 3 906 zł/m2
  ul. Pogodna , Lutynia, dolnośląskie, średzki(1.3 km od Wrocławia)
  Osiedla Sogo
Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.

Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

 • Osiedle Lutynia - domy
  Oferta archiwalna
  Osiedle Lutynia znajduje się tylko 1,5km od granic Wrocławia, tuż obok osiedla Leśnica.Miejscowość posiada pełną infrastrukturę, która ułatwi codzienne życie, tj. supermarket "Dino", sklepy lokalne, żłobek, przedszkole, szkoła podstawowa, gimnazjum, szkoła językowa, apteka, przychodnia czy poczta. Ok. 700m od naszej inwestycji znajduje się przystanek autobusowy, z którego bezpośrednio dojedziemy zarówno do centrum Wrocławia jak i Środy Śląskiej.Nasze osiedle posiada także wszystkie media, tj. gaz z sieci, kanalizację, prąd, wodę oraz szybki internet.Segment ma powierzchnię 124m2 i leży na działce 280m2 (segment środkowy) lub 500m2 (segment skrajny). Jest wykończony w standardzie deweloperskim.Po więcej szczegółów zapraszam na naszą stronę internetową oraz do bezpośredniego kontaktu.Przyjedź na prezentację, a będziesz chciał tu zamieszkać na stałe...Informacje zawarte w materiałach reklamowych, nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego

  Osiedle Lutynia - domy

  od 3 225 zł/m2
  ul. Pogodna , Lutynia, dolnośląskie, średzki(0.9 km od Wrocławia)
  Osiedle Lutynia
 • Osiedle Lutynia
  Oferta archiwalna
  Osiedle Lutynia znajduje się tylko 1,5 km od granic Wrocławia, tuż obok osiedla Leśnica.Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkań na Osiedlu Lutynia (okolica Wrocławia), gdzie każde mieszkanie spełnia warunki dopłaty programu Mieszkanie Dla Młodych.Inwestycja Pogodna to metraże od 29 m² do 67 m², od 1 do 4 pokoi. Dla mieszkań na parterze przewidziano ogrody, a w mieszkaniach na 3 kondygnacji istnieje możliwość zabudowy antresoli.Inwestycja Rondo to metraże 40 m2 do 56 m2, mieszkania mają od 2 do 3 pokoi. Istnieje możliwość zabudowy antresoli w mieszkaniach na 2. piętrze.Dla każdego mieszkania miejsce postojowe w cenie! Lokale są oddawane w standardzie deweloperskim.Termin realizacji:Pogodna X - GotowyPogodna XI - GotowyPogodna - XII - Maj 2018Rondo A - GotowyRondo B - Kwiecień 2017Rondo 2 A - Listopad 2017Rondo 2 B - Kwiecień 2018

  Osiedle Lutynia

  od 4 034 zł/m2
  ul. Pogodna , Lutynia, dolnośląskie, średzki(0.9 km od Wrocławia)
  Osiedle Lutynia

Informacje o Lutyni

W Lutyni dostępnych jest 70 ofert nowych mieszkań i domów znajdujących się w 2 inwestycjach deweloperskich.

Deweloperzy w Lutyni mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchniach od 70 do 128 m2, w tym lokale:

 • 3-pokojowe (30 mieszkań).
 • 4-pokojowe (40 mieszkań).

Wśród inwestycji deweloperskich w Lutyni nie są dostępne oferty sprzedaży nowych domów.

Najtańsze nowe mieszkanie dostępne w sprzedaży w Lutyni kosztuje 480 000 zł.

Pobliskie Lokalizacje

Oferty w Lutyni

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: